Kulucka Club Hoşgeldiniz

Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temel ve Maymun
Nasa uzay üssünde yeni bir deneme yapılıyormuş. Gönüllü başvuranlar arasından Temel, astronot adayı olarak seçilmiş. Ön elemede oldukça sıkı testleri geçen Temel; 3 aylik ikinci bir eğitim ile iyi bir astronot olabilmiş. Beklenen an gelmiş ve Temel bir maymunla birlikte uzay mekiğine binerek havalanmış. Atmosfer aşıldıktan sonra Temel'in ilk işi; kendisine sıkı sıkıya söylenildiği gibi zarfları açıp maymunun ve kendisinin görev kartlarını okumak olmuş. Maymunun görevleri: "Yerküre ile bağlantıyı sürekli kontrol altında tutmak; her 2 saatte bir yörüngedeki sapmaları ayarlamak; füze içindeki hava basıncı, ısı, iletkenlik değerlerini aşağıya bildirmek; yakıt harcamasını ve motorların sırasını belirlemek..." diye devam ederken; okumaktan sıkılan Temel, kendi görev kartını açmış : "Maymunu iyi besle!"
MAİL : aytackececi@kuluckaclub.com
Kümesi: http://www.kuluckaclub.com/forum-aytac-kececi
Ara
Big Grin 
çok güzel bir fıkra Smile bizimle paylaştığınız için teşekkürler
ula temel yine simitçi olmuşsun
Memleketim Karadenizim. Yeşilini, Fındığını,Denizini, İnsanını seveyim.
Fıkraların diyarı, fikraların insanı Temel iyiki varsın.
Ara
Temel ilkokul 3.sınıftadır,akşam sessiz sakin birazda durgun eve gelince bu babasının dikkatini çeker, Temel'e :
-Oğlum temel noldi saa niye bu gün durgunsun pi şeymu oldi...
Temel :
-evet baba, der.
Temelin babası :
-anlat pakalum uşağum der,
Temel:
-Bu gün birisi okul servisinden inerken düştü herkes ona güldü ben gülmedum..
Temelin babası :
-sen neden sülmedin Uşağum:
Temel :
Nasıl güleyum,çünkü düşen benidum..Smile..Smile...Smile
Köy tavuğu,
Brahma (Şalvarlı Smile )
Lohman

https://www.facebook.com/hobikulucka28
https://www.facebook.com/groups/1427647234190151/

El emeğiyle Hükmetmeyen, Elin emeğine Mahkum olur...(M.A)
(04-26-2012, Saat: 08:29 PM)Aytaç KEÇECİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasa uzay üssünde yeni bir deneme yapılıyormuş. Gönüllü başvuranlar arasından Temel, astronot adayı olarak seçilmiş. Ön elemede oldukça sıkı testleri geçen Temel; 3 aylik ikinci bir eğitim ile iyi bir astronot olabilmiş. Beklenen an gelmiş ve Temel bir maymunla birlikte uzay mekiğine binerek havalanmış. Atmosfer aşıldıktan sonra Temel'in ilk işi; kendisine sıkı sıkıya söylenildiği gibi zarfları açıp maymunun ve kendisinin görev kartlarını okumak olmuş. Maymunun görevleri: "Yerküre ile bağlantıyı sürekli kontrol altında tutmak; her 2 saatte bir yörüngedeki sapmaları ayarlamak; füze içindeki hava basıncı, ısı, iletkenlik değerlerini aşağıya bildirmek; yakıt harcamasını ve motorların sırasını belirlemek..." diye devam ederken; okumaktan sıkılan Temel, kendi görev kartını açmış : "Maymunu iyi besle!"

Güzelmiş yine efsane temel...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ferrari ve temel Ahmet BULUT 4 1,212 02-11-2014, Saat: 07:16 PM
Son Yorum: Metin AYDIN
  Mitçi Temel İsmail Hakkı ÖZDİLEK 2 904 09-27-2013, Saat: 08:47 PM
Son Yorum: Ali İrfan ÇEVİK
  temel baba Ahmet BULUT 1 709 09-14-2013, Saat: 12:18 AM
Son Yorum: Ali İrfan ÇEVİK
Wink temel ve uzaylı Güven ESEN 0 597 06-28-2013, Saat: 11:17 PM
Son Yorum: Güven ESEN
  temel ve yumurta Ahmet BULUT 0 741 11-06-2012, Saat: 01:00 AM