Konu Bilgileri
Konu: Klubumuzun Yeni Yonetimi Yazar: Emre OZCICEKCI
Okunma: 299 Yorum: 1
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Emre OZCICEKCI 09-20-2017, Saat: 01:20 AM   
Arkadaslar selamlar 

Uzun suredir aranizda yokum, islerim sebebi ile hobime 2 senedir ara verdim, yaklasik 10 tavuk ile uretim yapmadan devam edyorum, Klubumuz uzerinde uzun suredir aktiv olarak bir sey yapamadim, sadece kblubun database bolumune bakiyorum, yedekleme hosting hatalar ile ilgileniyorum,

Son 5 senede yonetici arkadaslarimizdan evlenenler oldu, birakanlar oldu, benim gibi is sebebi ile vakdi kalmayan yonetici arkadaslarimiz var, buyuk cogunlugu klubumuz ile ilisigini kesdi, yeni gelicek olan yonetici arkaslara imkan tanimak icin, aktiv olamayan eski yoneticileri (kendimi de dahil kullanici) seviyesine indiriyorum, bundan sonra yeni gelen yonetici arkadaslar devam ederler, klubumuz icin katki yapmak ve moderator olmak isteyenler buraya belirtebilirler, tesekkurler

Klubumuz kuruldugundan beri zaman icinde ben, Ahmet Bulut, Mustafa Sarpkaya, Burak Aras sirayla klubumuzu yonettiler hepsine tesekkur ederim, cok cok yardimlari oldu, son 2 seneden fazla bir süredir sagolsun Umit bey devam ettiriyor, kendisi su anki klubumuzun yonetici, aciklama olarak yazdim, bana yada diger arkadaslara sorabiliceginiz teknik konulari Umit beye sorabilirsiniz, Umit bey klubun tasarimi ile ilgileniyor fikri olanlar kendisi ile konusabilir, tesekkurler 

Netlik kazanmasi icin bu tur bir aciklama yapdim, klubumuz de admin ve moderator gozukuyor fakat faal olarak gorev yapanimiz az, su an icin sadece aktiv olan yoneticiler kalicakdir, tesekkurler,
'bir gün gelir herkes kendi yoluna gider,
 her şey nasıl başladıysa öyle biter'...
MAİL : emreozcicekci@hotmail.com
Ara
Halil Tekin 09-25-2017, Saat: 09:36 PM   
Merhaba, ben çok fazla çevrimiçi olmadığım gibi kümes hayvanları hakkında da çok fazla bilgim yok, önceki yıllarda MyBB tabanlı forumlarla ilgilenmiştim ve teknik olarak elimden geldiğince katkıda bulunabilirim.
Ara

Klubumuzun Yeni Yonetimi Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kulucka Club Yeni Super Moderator Secimi Emre OZCICEKCI 18 5,829 04-12-2015, Saat: 07:09 PM
Son Yorum: Serkan TASCİ
  Kulucka Club Yeni Adminlerimiz Emre OZCICEKCI 22 7,328 02-12-2015, Saat: 06:00 PM
Son Yorum: ALİ BEY
  YENİ MODERATÖRLERİMİZ Aytaç Keçeci 29 7,420 03-19-2014, Saat: 11:07 AM
Son Yorum: Hemid ÖZTURNA
  Sitemizin Yeni Moderatorleri, Emre OZCICEKCI 22 5,768 09-01-2013, Saat: 11:07 AM
Son Yorum: Hüseyin EMER
  Yeni chat uygulamasi Emre OZCICEKCI 1 1,184 08-24-2013, Saat: 12:08 PM
Son Yorum: Abdullah SEMERCİ
  Yeni Eğitim ve Öğretim yılımız Ahmet BULUT 2 1,307 09-17-2012, Saat: 12:35 PM
Son Yorum: Aytaç Keçeci

Hızlı Menü: