Kulucka Club

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kukucka makinesi onerisi
Wink 
Tam otamatik fiyati ekonomik gelisim cikim ayni yerde yapilabilinecek adet30-60 arasi guzel otamatik yuksek cikim en az %90 olan bildiginiz bir makine varsa yazarmisiniz
Ara
Cimuka ct60 sh ideal olur.
Ara
Ct69 sh ile pd60 sh arasindaki farj nedir ben hobi olarak beslicem kucuklerle baslamak istiyorum ama sizin dediginizde iyimis ama fiyat fazla cimuka nin kiler iyi ama fiyatlar sıkıntı daha ucuzlar mi yoksa baska sitelerdede var efe kulucka hedef var kulucka center var
    benim tercih ettigim

Ek Dosyalar Resimler

Ara
resimdeki makineler güzel, fiyatları zaten kaliteli olduklarını gösteriyor, bahsettiğin makinelerin fiyatları neredeyse yarı yarıya. Alanların şikayetçi olduklarını da gördüm. Sonuçta canlıyla uğraşacaksın, bunlardan şaşma derim.

2. el piyasasında daha uygun fiyatlıları bulunabilir. Araştırmak da fayda var.
Silver Laced Wyandotte, New Hampshire, Bresse, Rhode İsland Red, Rhode Island White
Tel:0505 627 25 16

Face Sayfamız
Ara
(09-02-2016, Saat: 08:10 PM)Serkan TASCİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: resimdeki makineler güzel, fiyatları zaten kaliteli olduklarını gösteriyor, bahsettiğin makinelerin fiyatları neredeyse yarı yarıya. Alanların şikayetçi olduklarını da gördüm. Sonuçta canlıyla uğraşacaksın, bunlardan şaşma derim.

2. el piyasasında daha uygun fiyatlıları bulunabilir. Araştırmak da fayda var.

Bulabilirsem 2.el alirim dediginiz gibi aklimda cimuka var bakalim tesekkurler
Ara
Çin malı makinelerden uzak durulmalı, alanlar birkaç çıkımdan sonra büyütmek(!) için satıyor.
Cimuka ikinci elde düşünülebilir fakat çok fiyat farkı olmayacaktır, 1000 liralık makineler 850-900 lira arası ikinci elde satılıyor.
Ct ile pd serisi arasındaki fark kabin ve otomatik nem.
Ara
(09-03-2016, Saat: 10:18 AM)Burak ARAS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çin malı makinelerden uzak durulmalı, alanlar birkaç çıkımdan sonra büyütmek(!) için satıyor.
Cimuka ikinci elde düşünülebilir fakat çok fiyat farkı olmayacaktır, 1000 liralık makineler 850-900 lira arası ikinci elde satılıyor.
Ct ile pd serisi arasındaki fark kabin ve otomatik nem.

Pd de otamatik nem ayari yok mu cr mi pd mi hangisini onerirsiniz pd yi 30+30 diye sevdim parca yukleme yapilabiliniyor ct de bu varmi
Ara
Arkadaslar sahibinden bi kac makine buldum bu satilmiyo mus simdi nasil

Ek Dosyalar Resimler

Ara
Pd serisinde altta bulunan bölmeler suyla doldurularak nem ayarlanıyor. Bir ve iki çıkım sonrası kolayca alışılıp yapılabiliyor. İkisinide parçalı yükleme için kullanabilirsiniz.
Ara
(09-03-2016, Saat: 10:14 PM)selim kerem yabas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar sahibinden bi kac makine buldum bu satilmiyo mus simdi nasil

Peki bu ilandaki nasil cimukanin sitesinde yok adama sordum satilmiyor artik dedi ve fiyati 60 liktan bile ucuz (resim yukarida)
Ara
Kullanılmış olduğundan fiyat düşmesi normal, piyasada 60lık kabinlere ek yaparak 90lık şekline çevrildiğini gördüm, fabrika üretimi 90lıksa tüm parçaları çalışıyorsa, aldıktan sonra çimukada kalibre ettirilebilir, sıfırla pek farkı kalmaz. 60 lık makinenin paşin ödenirse bugünkü fiyatı 950 lira gibi gözüküyor. Seçim sizin, tavuk hobisinde hiç bir zaman makine boyutu yeterli gelmez, onuda göz önünde bulundurmalı.
Ara
Arkadaslar 2. El bu makineye karar verdim 850 TL fabrika cikisi diyo cimuka diyo 90 lik diyo artik uretilmiyo diyo modelini bilmiyorum bide siz bisey diyin resimleri atiyorum
Ara
Resim

Ek Dosyalar Resimler

Ara
GUNCEL

(09-05-2016, Saat: 04:46 PM)selim kerem yabas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar 2. El bu makineye karar verdim 850 TL fabrika cikisi diyo cimuka diyo 90 lik diyo artik uretilmiyo diyo modelini bilmiyorum bide siz bisey diyin resimleri atiyorum
bu makine nasil

Ek Dosyalar Resimler

Ara
Beğendiyseniz alabilirsiniz, alacağınız kişinin kargo anlaşması yoksa 100-150 lirada kargosu tutacaktır.
Ara
Bu ilanda fiyat daha uygun, bu makineyi alacaksanız. Kargo ile anlaşmanız yoksa ptt kargonun fiyatları bana her zaman daha uygun geliyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/hayvanla...6499/detay
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation - ACİL - Kuluçka Makinesi - PD30 SH selim kerem yabas 7 455 11-30-2016, Saat: 09:45 AM
Son Yorum: ismail eyaz
  Çimuka Kuluçka Çıkım Makinesi - CT60 H ( yeni makinem) Ahmet BULUT 29 26,363 04-15-2015, Saat: 10:54 PM
Son Yorum: Fahri ARSLAN
Information Kuluçka Makinesi - PD60 C Onur YILDIZ 21 7,408 04-03-2015, Saat: 09:43 PM
Son Yorum: Muzaffer İBİŞ
  Çinden Kuluçka Makinesi sipariş etmeli miyim? Yardım Lütfen.. Mustafa SARPKAYA 27 8,961 02-28-2015, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: Murat ÖZTÜRK
Information Çıkım makinesi alacağım tavsiye Erçin DEDEOĞLU 1 943 07-27-2013, Saat: 10:01 AM
Son Yorum: Burak ARAS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi