Konu Bilgileri
Konu: Acill Yardım Yazar: Yunus YAZAN
Okunma: 1419 Yorum: 3
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yunus YAZAN Sad  08-24-2016, Saat: 02:02 PM   
Tavuğu bu şekilde bahçede ölü buldum sabah tavuklari kumesten cikardigimda hicbir sey yoktu gayet saglikliydi sizce neden ölmüş olabilir abilerim kardeşlerim ?

..

Ek Dosyalar Resimler

Ara
selim kerem yabas 08-24-2016, Saat: 02:33 PM   
Zehirlenme olabilir belkide bit benim gurk tavugum vardi islerim yuzumden ilgilenemiyordum bitten kendisi oldu sonrada civcivler bi anda yere yigilip olduler 3 une terramycin verdim kanatlarina ve tuylerine bit ilaci surdum kurtardim tavsiyem kumesi iyice temizleyip yikamaniz ve disariya bi sure salmayip gozlemlemeniz veterriner hekimden ismini hatirliyamiyorum sorun siz ilacla kumesi temizleyin ve yem haric bisey vermeyin sularina vitafor yada veterinerin dedigi ilactan koyun insallah hastalik yada bit varsa devam etmez gecmis olsun
Ara
Yunus YAZAN 08-24-2016, Saat: 04:53 PM   
Gözle görülür bir hastalık yoktu sabah kumesten cikardigimda da bisey yoktu saglikliydi bana da zehirlenme gibi gelio saolun

Ayni bu sekilde 1 tavugumda daha ölmustu aksam tavugu kumese koydugumda hicbir seyi yoktu sabah olu buldum boynuna felan baktim boynunda bisi yoktu ama poposundan kan akiyordu
Ara
selim kerem yabas 08-24-2016, Saat: 05:47 PM   
(08-24-2016, Saat: 04:53 PM)Yunus YAZAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gözle görülür bir hastalık yoktu sabah kumesten cikardigimda da bisey yoktu saglikliydi bana da zehirlenme gibi gelio saolun

Ayni bu sekilde 1 tavugumda daha ölmustu aksam tavugu kumese koydugumda hicbir seyi yoktu sabah olu buldum boynuna felan baktim boynunda bisi yoktu ama poposundan kan akiyordu

Zehirlenme olabilir ama emin deilim siz veterinere sorin bi ne oldugunu ogrenelim
Ara

Acill Yardım Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  acil yardım aşılama abdullah bulut 2 1,354 02-21-2017, Saat: 02:09 PM
Son Yorum: SERKAN KARÇALAR
  Acil yardım.... Ali Yılmaz 12 4,790 09-16-2015, Saat: 11:57 AM
Son Yorum: Ali Yılmaz