Kulucka Club

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aramızda bisikletçiler de var mı acaba? (:
merhabalar. bisiklete sardım 2-3 aydır. çok eğlenceli ve sağlıklı bi uğraş tavsiye ederim. eşime de aldım bi bisiklet ohh ona da aşılamaya çalışıyorum bu spor ve hobi işini. gerçekten keyifli. mesela her ay 3-4 kere geçtiğim yollardan bisikletle geçerken burada bu da mı varmış diye defalarca sorular beliriyor kafamda.yeni yeni şeyleri doğa ile kaynaşarak öğrenme durumu da söz konusu.var mı aramızda seven, yapmak isteyen,yapan?

Ek Dosyalar Resimler

Ara
Bende 2 aydir biniyom ara ara. Şunuda aliexpressten aldim. Hız göstergesi vs. Big Grin
119c536a875cef0833c9addae79b7b10.jpg
Ara
(05-24-2016, Saat: 11:54 PM)Ahmet KUNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende 2 aydir biniyom ara ara. Şunuda aliexpressten aldim. Hız göstergesi vs. Big Grin
119c536a875cef0833c9addae79b7b10.jpg

bende de var bi değişiği.bisiklet yol bilgisayarı gibi.şimdilik iyi bişey almadım ama böyle giderse kadans felan ölçenlerinden alacağa benziyorum (: ama yine de ölçü olarak kıyasladım bire bir tutuyor hız,mesafe rakamları.
Ara
Kadans ne acaba?
Bundada baya bisey var ama ben saati ayarladim birde km göstersin yeter dedim di Big Grin
Ara
kadans 1 dakikada çevrilen tam tur pedal sayısı.genelde biraz daha profesyonel yapayım diye özenenler kadansmetre ye göre uzun yollarda tempo tutarak performans arttırıp, kondüsyon tutuyor (:
Ara
yaklaşık bir yıl oldu benimde bisiklet hobisine başlamam. sayesinde mi diyeyim yada tesadüfmü sigara kullanımınıda bıraktım. hafta sonları özellikle kümeslerime gidip gelmek, hafta içi iş sonrası tur grupları ile şehir içi parkur turlarına katılmak çok keyifli. bu sıralar bisiklet puseti bakıyorum kızımı da yanıma alıp güzel geziler planlarındayım. kask,eldiven,aydınlatma ve ilkyardım ekipmanları olmadan sürüş yapılmamasından yanayım.
Brkp
Ara
(05-25-2016, Saat: 01:24 PM)Burak Bahri PEKER Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yaklaşık bir yıl oldu benimde bisiklet hobisine başlamam. sayesinde mi diyeyim yada tesadüfmü sigara kullanımınıda bıraktım. hafta sonları özellikle kümeslerime gidip gelmek, hafta içi iş sonrası tur grupları ile şehir içi parkur turlarına katılmak çok keyifli. bu sıralar bisiklet puseti bakıyorum kızımı da yanıma alıp güzel geziler planlarındayım. kask,eldiven,aydınlatma ve ilkyardım ekipmanları olmadan sürüş yapılmamasından yanayım.

kız çocuğuyla gezmesi de ayrı keyifli olur heralde.darısı başıma şimdilik hanımla beraber geziyoruz.güzel havalarda yapılacak en iyi şeylerden biri.uzun turlar da düzenliyoruz kamp yaparak iki gün sürdüğümüz de oluyor baraj kenarına hobi amaçlı balık tutmak için gidip geldiğimiz de oluyor.herşeyi ayrı bi tatlı oluyor.dediğiniz gibi kas eldiven ve diğer aksesuar ve ekipmanların olması gerektiğini düşünüyorum.bu hem koruma amaçlı hem de otomobil ve kamyon gibi taşıt kullanıcılarına ben kendimi önemsiyorum hertürlü ekipmanım var sen de beni önemsemelisin mesajı veriyor.ayrıca aksesuar alması da keyifli. (:

yol bilgisayarı
çamurluk seti
elcik seti
gözlük
kask
fener
çanta
arka aydınlatma
sele kılıfı
sele altı çanta
üçgen çanta
telefon taşıma aparatı
eldiven
matara
ayaklık
ayna
zincir birleştirme eki
sibop kapakları aydınlatması
aklıma gelenler bunlar.hepsi geldi sayılır bi ikisi hariç..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi