Kulucka Club

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
buzdolabından makina yapıyorum ısıtma ile bilgi paylasırmısınız
merhaba arkadaslar buzdolabı makina yapımına basladım. cevirme sistemini yaptım. ama ısıtma sisteminde bişey aklıma geldi bilen abi ve kardeslerime sorum dedim. ısıtma olarak sac kurutma makinası koysam olurmu yoksa fan cevresine rezitans mi yapayım..
Ara
Selam,

Kuluçka makinasında normalde kullanılan 2 çeşit ısıtıcı var.
- Klasik Ampül
- Resistans Isıtıcı http://www.efekulucka.com/urun/kulucka-m...rezistansi

Normalin dışına çıkarsanız, kendi deneyimlerinizi oluşturmanız ve risk almanız gerekir.

Saç kurutma makinasında kaynaklı sorunlarda burdaki kimsenin deneyimi olmadığı için size tam-kesin-doğru yardımcı olamaz.

Kolay Gelsin.
Ara
Saç kurutmanın telleri yüksek güç çeker, nemden küflenir, çıplak tel gibi dokunursan elektrik te çarpar bence hiç deneme.
Ara
(05-16-2016, Saat: 03:43 PM)mustafa karatepe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba arkadaslar buzdolabı makina yapımına basladım. cevirme sistemini yaptım. ama ısıtma sisteminde bişey aklıma geldi bilen abi ve kardeslerime sorum dedim. ısıtma olarak sac kurutma makinası koysam olurmu yoksa fan cevresine rezitans mi yapayım..

Kuluçkada kullanabileceğin en iyi ısı aracı bana göre ampul dür. Çıplak rezistans hem tehlikeli hemde ısı yükselmesi yaşarsın.

Mustafa bey, size özelden bir mesaj attım, lütfen okur ve gereğini yaparsanız sevinirim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ISLAK TERMOMETRE İLE NEM ÖLÇÜMÜ İsa YILDIRIM 3 1,677 04-21-2015, Saat: 09:12 PM
Son Yorum: İsa YILDIRIM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi