Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kara Böçükler :) Australorp
Bu seneki Australorp civcivler tek tek çıkmaya başladılar.

Ek Dosyalar Resimler

Ara
Maşallah......

Annesine mi babasına mı benziyor.Wink

Resimlerini merak ettim..
Isparta/Eğirdir
"Yalnızca kültürlü insanlar öğrenmeyi sever, cahiller ders vermeyi tercih eder."
- Edouard Le Berquier
Ara
Güzelliğini her ikisinden de almış Tongue ,resimlerini kısmetse köye gittiğimde çeker yüklerim, benim Aus'lar köyde, Ankara'ya yumurta istiyorum. Burada kuluçka yapıp köye götürüyorum.

Eski yüklediğim resimler mevcut, forumda
Ara
Maşallah, sağlıcakla büyütürsünüz inşallah.
Silver Laced Wyandotte, New Hampshire, Bresse, Rhode İsland Red, Rhode Island White
Tel:0505 627 25 16

Face Sayfamız
Ara
Maşallah böcülere
Ara
(05-07-2016, Saat: 10:14 PM)Serkan TASCİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maşallah, sağlıcakla büyütürsünüz inşallah.

(05-07-2016, Saat: 11:45 PM)Gökhan AKAYDIN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maşallah böcülere

Teşekkür ederim,
Ara
Maşallah maşallah bol çıkımlar..
Ara
Maşallah gule gule büyütün cok guzeller
Sen doğru yolda ol da, varsın seni eğri sansinlar.
Ara
Maşallah Ümit Bey sağlıcakla büyütmeniz dileğiyle
Ara
(05-08-2016, Saat: 12:45 AM)Cihat özkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maşallah maşallah bol çıkımlar..

(05-08-2016, Saat: 12:50 AM)Ali karataş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maşallah gule gule büyütün cok guzeller

(05-08-2016, Saat: 01:20 AM)Dündar Konuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maşallah Ümit Bey sağlıcakla büyütmeniz dileğiyle

Teşekkür ederim,
Ara
Ümit bey civciv iken bukadar yakışıklılar Smile, büyüyünce kimbilir nasıl olurlar. Sağlıcakla büyütürsünüz inşallah.
Ara
Masallah 2 senedir saf australorp beslemek istedim ama hic kismet olmadi hep 2-3 aylikken olduler
(06-05-2016, Saat: 01:57 PM)Kemal GÜLAVSAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ümit bey civciv iken bukadar yakışıklılar Smile, büyüyünce kimbilir nasıl olurlar. Sağlıcakla büyütürsünüz inşallah.

Teşekkür ederim Kemal bey,
Ara
(06-05-2016, Saat: 10:45 PM)burak demirkapak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Masallah 2 senedir saf australorp beslemek istedim ama hic kismet olmadi hep 2-3 aylikken olduler

Burak bey, ölümlerin sebebi hastalık olmasın. Yoksa neden ölsünler ki ?
Ara
Kazasız belasız büyüsünler de bize yumurtaları düşsün
Ara
(06-06-2016, Saat: 01:27 AM)A.Ümit GÜNENDİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-05-2016, Saat: 10:45 PM)burak demirkapak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Masallah 2 senedir saf australorp beslemek istedim ama hic kismet olmadi hep 2-3 aylikken olduler

Burak bey, ölümlerin sebebi hastalık olmasın. Yoksa neden ölsünler ki ?

Elimden gelenin en iyisini yaptim ama olmadi
Kara Böcükler büyümeye devam ediyor, köydeki yerlerine alıştılar.

[img]VYNo2P.jpg[/img]

[img]l1pJBE.jpg[/img]

[img]Zdpv2k.jpg[/img]

Anaçlardan biri gurka yattı, böcüklerin kardeşleride yolda

[img]B2NJoD.jpg[/img]
Ara
Maşallah.. Sayı artıyor abi. Tüylerde dökülme mi var yoksa beyaz tüyler mi?
Ara
Palazlanmışlar , maşallah...
Ara
(07-04-2016, Saat: 02:07 AM)Servet ÇOBAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maşallah.. Sayı artıyor abi. Tüylerde dökülme mi var yoksa beyaz tüyler mi?

Tüylerde dökülme değilde, 2 aydır kutu içinde idiler ben ona bağlıyorum. Şimdi doğal ortamlarında yaşıyorlar, tüyleri normale döndü sayılır.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | KuluckaClub | Yukarı Git | | Arşiv | RSS