Konu Bilgileri
Konu: nemlendirme cihazının kanal yapısı nasıl olmalı? Yazar: soner adalı
Okunma: 820 Yorum: 2
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

soner adalı 05-04-2016, Saat: 08:17 PM   
merhabalar.makineye nemlendirme amacıyla sinbonun aletini bağladım.hortum yardımı ile içeri nem veriyor fakat boruyu yada nem i makinenin üst bölümünden mi vermeli alt bölümünden mi. yani resime göre bakılırsa mavi ok mu kırmızı ok mu doğru olur?

yani viyolleri düşünürsek üstten buhar verdiğimiz zaman üst raftakilerin üzerinde ıslaklık olur mu bu durum problem yaratmaz mı?

Ek Dosyalar Resimler

Ara
A.Ümit GÜNENDİ 05-04-2016, Saat: 09:42 PM   
(05-04-2016, Saat: 08:17 PM)soner adalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar.makineye nemlendirme amacıyla sinbonun aletini bağladım.hortum yardımı ile içeri nem veriyor fakat boruyu yada nem i makinenin üst bölümünden mi vermeli alt bölümünden mi. yani resime göre bakılırsa mavi ok mu kırmızı ok mu doğru olur?

yani viyolleri düşünürsek üstten buhar verdiğimiz zaman üst raftakilerin üzerinde ıslaklık olur mu bu durum problem yaratmaz mı?

Mavi ok ile işaretlediğin bölgeyi kullan, içeride fan yardımı ile sirkülasyonu sağla,
Ara
soner adalı 05-04-2016, Saat: 10:29 PM   
(05-04-2016, Saat: 09:42 PM)A.Ümit GÜNENDİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-04-2016, Saat: 08:17 PM)soner adalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar.makineye nemlendirme amacıyla sinbonun aletini bağladım.hortum yardımı ile içeri nem veriyor fakat boruyu yada nem i makinenin üst bölümünden mi vermeli alt bölümünden mi. yani resime göre bakılırsa mavi ok mu kırmızı ok mu doğru olur?

Mavi ok ile işaretlediğin bölgeyi kullan, içeride fan yardımı ile sirkülasyonu sağla,

ben de böyle düşündüm.genelde hazır aletlerde yukardan verilmiş oluyor ondan bi fikir danışma gereği duydum.
Ara

nemlendirme cihazının kanal yapısı nasıl olmalı? Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kabin İçindeki Oksijen Miktarı nasıl ölçülebilir. Gokhan DİLBAZ 2 898 04-09-2014, Saat: 03:39 PM
Son Yorum: Gokhan DİLBAZ
  Emko 3721 Sizce Nasıl Yemliha KORKMAZ 4 3,070 03-25-2014, Saat: 02:55 PM
Son Yorum: Kemal KİPER

Hızlı Menü: