Konu Bilgileri
Konu: Arama Yazar: İbrahim Selcuk
Okunma: 1348 Yorum: 3
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İbrahim Selcuk 03-26-2016, Saat: 09:13 PM   
Merhabalar,

Forumda çektiğim en büyük sıkıntı bir şeyler aramak, hali hazırda çözümlenmiş yada cevabı verilmiş bir şey için tekrar konu açmak istemiyorum ama arama linkine ulaşmak çok zor.

Arama sayfasına girsem bile ikide bir bana 30 saniyede bir arama yapabilirsiniz şeklinde hata veriyor. Her seferinde 30 sn beklemekte sıkıcı oluyor.

Google dan sadece kuluckaclub i aramakta her seferinde çık, google da arama yap gel zor oluyor. Çoğu forumda sağ üstte bir arama kutucuğu olur niye bizde yok ? !!

Teşekkürler.
Ara
A.Ümit GÜNENDİ 03-26-2016, Saat: 09:43 PM   
Şimdi üst üste 5 defa denedim, her seferinde farklı bir arama yaptım. 30 saniye uyarısı vermedi.
Arana menüsü değişiklik teklifi daha önce yapılmıştı, bu konu ile Emre bey http://www.kuluckaclub.com/konu-arama-me...klifi.html burada açıklama yapmıştı.
Ara
Erkan Şensoy 03-26-2016, Saat: 09:43 PM   
Bende sıkıntı görmedim
Ara
İbrahim Selcuk 03-26-2016, Saat: 11:34 PM   
Selamlar,

Örnek linki verdikten sonra Arama linkini buldum gerçekten çok zor bir yerde hiç ordan görmedim kullanmadım.

Ben herseferinde Bugunku Mesajlara basıyorum, sonra bugunku mesajların yanından arama ya basıyorum ordan arama yaptıgımda her seferinde 30 sn uyarısı ile karsılasıyorum.

Sizde bugunku mesajlara bastıktan sonra arama yaparsanız aldıgım hata ile karsılasırsınız.

O yolladığınız konu hakkında yazılan yorumlara katılıyorum. Konu eski ama bir gelişme olmamış. Kucuk bir revizyon yapılsa bence cok kullanışlı olur.

Kolay Gelsin.
Ara

Arama Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ARAMA.. menüsünde değişiklik teklifi.. Metin AYDIN 13 4,863 05-14-2015, Saat: 02:34 PM
Son Yorum: Emre OZCICEKCI
  sitenin arama motorunda önerilmesi Selçuk AYDOĞDU 0 775 03-09-2014, Saat: 06:38 PM
Son Yorum: Selçuk AYDOĞDU

Hızlı Menü: