Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HEPİMİZİN YEMİ-Yeni ve Güzel Bir Başlangıç
Sonunda üretimimiz tamamlandı ve 6-7 arkadaşımızın yemleri bugün kargoya verildi. İnşAllah memnun kalırlarsa üretmeye devam ederiz ve sağlıklı bir ürüne sahip oluruz. TAVUKLARIMIZA AFİYET OLSUN Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Ek Dosyalar Resimler

Ara
Hayırlı olsun , yeme marka koycak mısınız?
Ara
KLUP olarak bir markayız bu yeter evelAllah Smile))

bu yem ticari amaçla üretilmediği için isim ve şirketleşme konusunda bir adım atılmadı. sürekli üretilecek bir yem olmayacak. saklanma ömrü düşünülerek yaklaşık 2 ay yetecek kadar üretildi. Yemimiz bittiğinde tekrar üretilecek.
Ara
Bana gelecek olan yemin fotoğrafını da buradan görmüş olduk, kolay gelsin Abdullah bey.
Ara
Çok güzel bir çalışma, ellerinize, yüreğinize sağlık. Umarım markalaşma olur da, sürekli temin edebileceğimiz bir ürün olur. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Ara
(03-22-2016, Saat: 04:55 PM)Abdullah GÖKPINAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: KLUP olarak bir markayız bu yeter evelAllah Smile))

bu yem ticari amaçla üretilmediği için isim ve şirketleşme konusunda bir adım atılmadı. sürekli üretilecek bir yem olmayacak. saklanma ömrü düşünülerek yaklaşık 2 ay yetecek kadar üretildi. Yemimiz bittiğinde tekrar üretilecek.

Aslında dışarıya da satsanız iyi olur diğer yetiştiriciler de iyi bir yem kullanmış olurWink
Ara
Yemimiz ticari kaygılar gözetilmeksizin,amatör ruhla ancak profesyonel olarak üretildi.Fabrikasyon üretim yapıp marka olmak çok zor olmasa gerek ama bizim amacımız sürekli olarak en kaliteli,içeriğini tamamen bildiğimiz yemler üretip hayvanlarımıza (aslında kendimize) yedirmek istiyoruz.Allaha şükür hammadde sıkıntımız yok ama talep çok yüksek olup da verdiğimiz sözleri yerine getiremezsek kendimizle çelişiriz.O yüzden önce yavaş yavaş gidelim,bilinç arttıkça talep de artacaktır,hammadde üretimi de artarsa buna bağlı olarak, işte o zaman yüksek kaliteli yemimizi fabrikasyon olarak üretebilir(ler)iz.Bu yemin asıl sahibi Abdullah beydir.Kendisine teşekkür ederim,beni bu projeye dahi ettiği için.
Rhode Island White, Light Sussex, Splash Blue Laced Wyandotte, Silver Laced Wyandotte, Australorp
Tel:0551 104 74 39

Ara
s.a.
öncelikle bu projede emeği geçen herkezden Allah razı olsun. yemi kullanmaya başlayalı 3 hafta oldu biraz gözlem yapma imkanı sağladıktan sonra gönül rahatlığıyla söyleyebilirimki tek kelimeyle mükemmele yakın. gerek içeriği gerek tavukların yeme olan ilgisi gerek sindirilebilirliği açısından çok başarılı bir çalışma olmuş. daha öncede defaatçe bahsi geçmiş olmasına binaen yemin üretimdeki yeri çok önemli, aslında hobiciler olsun ticari maksatlı iştigali olsun kaliteli sağlıklı yem bulma konusu çok büyük sorunları beraberinde getiriyordu. şimdi ise içimiz bir nebze olsun rahatladı. bu sayede kümeslerimizde başka sorunlara eğilim daha da fazla arttı. kokusu bile cezbediyor insanı yiyesim geliyor Smile
sadece tavsiye niteliğinde söylemek isterim ki, hepimizin elinde nadide ırklar mevcut bunların sağlığı ve ırkın devamlılığı için elimizden geleni yapıyoruz. yem konusu birinci öncelikli olmalı bence o yüzden forumdaki arkadaşlarımızın bu yem olayını daha ciddi düşünmelerini isterim. içeriğini bilmediğimiz kimyasallarla sentezlenmiş yemleri kullanarak canlılarımıza ve dolaylı yoldan kendimize zarar vermekten kaçınalım. halen birçok kişiden sürekli elindeki ırklarda sapma olduğu, hatta ve hatta varyetelerinin bozulduğuna dair şikayetler almaktayız. bunların birçok sebebi olmakla beraberer en büyük etkenin yemden kaynaklandığını bilmemiz gerekmektedir. bugün bile konusunda uzman birçok kişinin yenilen şeylerden gen aktarımı olduğunu ve bu genlerin değiştirilerek (bana göre bozularak) dolaylı yoldan birçok hastalığa davetiye çıkarttığını duyuyoruz. bu konuda hassasiyetimizi arttırmamızın çok önemli olduğunu düşünüyorum.
*{ SERRAF }*

Beslediği Türler
...: Rhode Island Red :...

Mail: ugurdemir81@hotmail.com
Düzce, Merkez

Ara
dün kargoya verilen yemlere ilişkin takip no aşağıdaki resimde mevcut. bu arada kargo şirketi bize jest yaptı kargo ücretinde bir miktar daha indirim yaptı. Kargoları teslim aldıktan sonra ne kadar kargo ödendiğine dair arkadaşlar dönüş yaparsa şehir ve ilçeye göre az çok kargo ücretlerini öğrenmiş oluruz...

Uğur bey inşAllah üretimi devam ettiriz..

Ek Dosyalar Resimler

Ara
metro kargo ile gönderilmiştir. takip etmek isteyenler...
Ara
Teşekkürler
Ara
Soyadım yanlış yazılmış, problem olmaz umarım..
Australorp,Sussex,RIR,RIW,Bielefelder
Ara
teslim etmezlerse biz geri alırız Smile)))
Ara
Eyvallah Smile
Ara
3 çuval yetişkin yemi bugün sağ salim geldi. Kargosu da 20 lira tuttu. Elinize emeğinize sağlık. Teşekkürler
Ara
Dün yem geldi, öncelikle emeği geçen herkese teşekkür ederim. Daha önce elimde CP yem kalmıştı bir miktar, görüntü olarak daha temiz bir görüntü var sizin yemde, tüm malzemeleri gözünüzle seçebilirsiniz hoşuma gitti. Kokusu diğeri gibi rahatsız edici değil.
Kargo ücreti ise 30kg çuval için 7,67tl (arkadaşta bozuk para olmadığı için bana 9tl ye mal oldu Smile )

Tekrar teşekkür ederim.
Ara
Tavuklarımıza afiyet olsun. Altan bey kargoyu getiren arkadaşa çaktırmadan bahşişi vermişsiniz... Smile))
Ara
Hayırlı ,sağlıklı olsun yeni yemlerimiz.Kokusuna özellikle dikkatinizi çekmek isterim.Elinize ulaşan yetişkin yeminin içinde mermer tozunu ayırıp yediğimi belirtmek isterim.Hayvanlarımıza afiyet olsun,İnşaallah ter temiz yumurta ve et tüketiyor olacağız.Yem tüketim miktarlarına da dikkat edip,izlenimlerinizi buradan paylaşırsanız daha kaliteli işler yapabiliriz birlikte.
Rhode Island White, Light Sussex, Splash Blue Laced Wyandotte, Silver Laced Wyandotte, Australorp
Tel:0551 104 74 39

Ara
(03-25-2016, Saat: 11:11 AM)Abdullah GÖKPINAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tavuklarımıza afiyet olsun. Altan bey kargoyu getiren arkadaşa çaktırmadan bahşişi vermişsiniz... Smile))
Teşekkür ederim. Evet bahşişi çaktırmadan almış arkadaş Smile

(03-25-2016, Saat: 11:18 AM)İsmail MENGİR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı ,sağlıklı olsun yeni yemlerimiz.Kokusuna özellikle dikkatinizi çekmek isterim.Elinize ulaşan yetişkin yeminin içinde mermer tozunu ayırıp yediğimi belirtmek isterim.Hayvanlarımıza afiyet olsun,İnşaallah ter temiz yumurta ve et tüketiyor olacağız.Yem tüketim miktarlarına da dikkat edip,izlenimlerinizi buradan paylaşırsanız daha kaliteli işler yapabiliriz birlikte.

Teşekkür ederim İsmail bey. Cp de yemlik dibinde bayağı kalıyordu sizinkini bir kaç gün deneyerek göreceğiz. Buradan paylaşırım.
Ara
    4 çuval doğal yemim bugün itibariyle elime ulaştı,Samsun merkez kargo ücreti 26,50-TL tuttu,emeği geçen herkese tekrar teşekkürler,şimdi sıra tavuklarda Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | KuluckaClub | Yukarı Git | | Arşiv | RSS