Konu Bilgileri
Konu: UYGUN FİYATLI KARGO GÖNDERİMİ İÇİN YARDIM !!!! Yazar: İsmail MENGİR
Okunma: 994 Yorum: 6
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İsmail MENGİR 03-09-2016, Saat: 02:33 PM   
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda paylaşımını yaptığım http://www.kuluckaclub.com/konu-ve-yeni-...hazir.html
yemimiz ile ilgili tüm hazırlıklar ve üretim süreçleri tamamlandı.Şimdi ki çözülmesi gereken sorunumuz ise YEM GÖNDERİM FİYATLARININ ekonomik olarak yapılabilmesi konusudur.Şimdi bir arkadaşımın şirketine ait anlaşmasını kullanarak 30 kilogramlık çuvalı KDV dahil 11,80TL ücret ile tüm illerimize yollayabilirim.Ama bu fiyat daha da aşağı inebilir diye düşünüyorum.Bu konuda kargo anlaşması olan yada önerisi olan,yardımcı olabilecek olan arkadaşlarımız var mıdır?Hali hazırda anlaşması olan arkadaşımız var ise çok iyi olur.Ayrıca yem çuvallarımızı hem taşınabilmesi kolay olması için hem her seferinde taze olarak tüketebilmek için hem az miktarda almak isteyenler için hem de kargo esnasında taşınırken çuvalların yırtılması ve delinmesi riskini düşürebilmek için 30 kilogram olarak üretiyoruz. Bu durumda kargo anlaşmamızı 30 kilogram yada 30 desi miktarına göre planlayabiliriz.Yardımlarınızı hepimiz için bekliyorum.Saygılar.
Rhode Island White, Light Sussex, Splash Blue Laced Wyandotte, Silver Laced Wyandotte, Australorp
Tel:0551 104 74 39

Ara
Mehmet Cem YAZGAN 03-09-2016, Saat: 07:51 PM   
İsmail bey bana göre belirttiğiniz tutar gayet makul,30 kg'ın bu tutardan aşağı taşınabileceğini pek sanmıyorum, bu arada numune için teşekkürler...
Australorp,Sussex,RIR,RIW,Bielefelder
Ara
Erkan Şensoy 03-09-2016, Saat: 11:49 PM   
(03-09-2016, Saat: 07:51 PM)Mehmet Cem YAZGAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İsmail bey bana göre belirttiğiniz tutar gayet makul,30 kg'ın bu tutardan aşağı taşınabileceğini pek sanmıyorum, bu arada numune için teşekkürler...

Doğru fiyat iyi küçük paketlere bile 5-6 lira alıyolar
Ara
Burak ARAS 03-10-2016, Saat: 10:24 AM   
Metro kargodan da fiyat alınabilir. Çoğu yere teslim yapıyor fakat aldığınız fiyat dosya gönderimi gibi, oldukça uygun.
Ara
Ahmet ÖDÜBEK 03-28-2016, Saat: 09:10 AM   
Gecici olarak ben yardimci olabilirim. %40 kadar indirimli gonderebilirsiniz.
-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara
İsmail MENGİR 03-28-2016, Saat: 10:51 AM   
(03-28-2016, Saat: 09:10 AM)Ahmet ÖDÜBEK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gecici olarak ben yardimci olabilirim. %40 kadar indirimli gonderebilirsiniz.

Teşekkür ederim Ahmet bey,gönderiler belli bir desi/kg nin üstüne çıkınca indirim falan hikaye...Adamlar ciğerimizi sökecekler neredeyse.Allah'dan anlaşma yaptığımız kargocu arkadaş insaflı çıktı da,biraz daha uygun gönderim için yardımcı oldu.30kiloluk çuval 8TL ye gitti.
Rhode Island White, Light Sussex, Splash Blue Laced Wyandotte, Silver Laced Wyandotte, Australorp
Tel:0551 104 74 39

Ara
Erkan Şensoy 03-28-2016, Saat: 11:08 AM   
(03-28-2016, Saat: 10:51 AM)İsmail MENGİR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03-28-2016, Saat: 09:10 AM)Ahmet ÖDÜBEK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gecici olarak ben yardimci olabilirim. %40 kadar indirimli gonderebilirsiniz.

Teşekkür ederim Ahmet bey,gönderiler belli bir desi/kg nin üstüne çıkınca indirim falan hikaye...Adamlar ciğerimizi sökecekler neredeyse.Allah'dan anlaşma yaptığımız kargocu arkadaş insaflı çıktı da,biraz daha uygun gönderim için yardımcı oldu.30kiloluk çuval 8TL ye gitti.

30 kg için 8 tl çok iyi 1 kilo olmayan paketten 6-7 tl alıyorlar
Ara

UYGUN FİYATLI KARGO GÖNDERİMİ İÇİN YARDIM !!!! Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: