Kulucka Club Hoşgeldiniz

Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Derneklerden Beklentileriniz
Ankara'da kanatlı ve bahçe hayvanları besleyenleri bir araya getirmek için derneğimizi kurduk ve bundan sonra çalışmalar başlıyor.
Dernek yönetimi olarak aklımızda birkaç proje bulunuyor;
1-İlaç, aşı vs. temininde üyelerimize yardımcı olmak
2-Toplantılar düzenleyerek üyelerin kaynaşmasını sağlamak (İlk toplantımız 17 Ocak 2016'da)
3-Kanatlıların tanıtımı için gösteri düzenlemek
4-Okullarda çocuklara hayvan sevgisini aşılamak için civciv kuluçkalayıp, çıkan civcivleri bir süre büyütmek
5-Okul ve benzeri yerlere kümes kurmak

Bunlar bizim aklımızdan geçenler, benim merak ettiğim üye olsanız siz ne beklersiniz?
Ara
Vatandaş olarak "şurada tavuk merkezli bir dernek varmış." cümlesinde ilk aklımdan geçen beklentiler:
-Tavukçuluk ile ilgili tüm basılı, görsel vb. eğitim materyalini bulabileyim,
-Gerek hobi amaçlı gerekse beslenme amaçlı her cins tavuğa ait, güvenilir biçimde erişebileceğim yumurta, civciv(hobi), yetişkin üreticisi ile temas kurabileyim, temin edebileyim,
-vb.
Dernek üyesi olarak da bu olanaklardan hem kendim yararlanmak hem de vatandaşın bu isteklerinin karşılanmasında eşit payım olsun,
Her türlü malzeme, yedek parça veya mamul ürünün mutlaka olduğunu ve en uygun olduğunu bilerek almak,
Kendim kriterlere uygun bir gereç üretirsem satış ve tanıtım önceliği....

isterim.

Not: Derneğin yelpazesi tavuk değilde tüm kanatlılar ise ona uygun tüm yazdıklarımı genişletebiliriz.

Umarım katkım olmuştur.
Ara
1-İlaç, aşı vs. temininde üyelerimize yardımcı olmak
2-Toplantılar düzenleyerek üyelerin kaynaşmasını sağlamak (İlk toplantımız 17 Ocak 2016'da)
3-Kanatlıların tanıtımı için gösteri düzenlemek
4-Okullarda çocuklara hayvan sevgisini aşılamak için civciv kuluçkalayıp, çıkan civcivleri bir süre büyütmek
5-Okul ve benzeri yerlere kümes kurmak
6-Kanatlı türleri standartlarını belirlemek ve bu konuda kaynak oluşturmak
7-Üyelerinin ırk standartlarında hayvan beslemelerini sağlamak ve bunların tanıtımını yapmak
diyerek çoğaltabiliriz o zaman
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi