Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TAVUK VE YARKA ARAYIŞI
Sitede ki tüm arkadaşlara öncellikle merhabalar
bahçemde 15 gün sonra kuracağım kümesim için tavuk ve yarka arayışındayım .kümes aydın ilinde germencik ilçesinde . yakın iller olan izmir aydın muğla bölgesinden palaz -yarka ve tavuk alacağım. cins olarak tavsiyenize ve ayrıca satış yapacak olan arkadaşlardan elden teslim alabilirim aracımla..
şimdiden yardımlarınızı rica ederim. hevesli mutlu hobicilik günleri dilerim.RolleyesRolleyes
tavuk cinsleri çeşitlik olarak bir hayli fazla. isterseniz üyelerimizin kümesleri ve canlı hayvan satışı bölümündeki resimlere bakın. beğendiğiniz ırkları belirledikten sonra yarka arayışına girseniz daha iyi olur...
Ara
(12-21-2015, Saat: 05:49 PM)Abdullah GÖKPINAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tavuk cinsleri çeşitlik olarak bir hayli fazla. isterseniz üyelerimizin kümesleri ve canlı hayvan satışı bölümündeki resimlere bakın. beğendiğiniz ırkları belirledikten sonra yarka arayışına girseniz daha iyi olur...

abdullah bey normalde aradığım light sussex austrolop cochin yada ORPİNGTON aramaktayim.
ama mevsim itibarıyla civciv büyütmek riskli 3+1 damızlık yarka benim için daha doğru olacak
güncel
izmir aydın muğla bölgesinde güvenilir yarka satışı yapan varmı
Kulübümüzde üye olan hasan Çetinel izmirde diye biliyorum. Yanılmıyorsam light Susex anaçlardan satış yapıyordu. Yardımcı olacağını düşünüyorum.
Ara
(12-22-2015, Saat: 10:55 PM)Serkan TASCİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kulübümüzde üye olan hasan Çetinel izmirde diye biliyorum. Yanılmıyorsam light Susex anaçlardan satış yapıyordu. Yardımcı olacağını düşünüyorum.

teşekkür ederim serkay bey hasan beyle görüştük iletişim halindeyiz tekrardan teşekkürler
Merbaha ismim barış egeyarka'nın sahibiyim bende Aydın incirliova'dayım sürekli siparişleriniz hala devam ediyorsa ataks,lohman,pltmout, ırkları bol miktarda mevcut tedarik edebilirim. daha detaylı inceleme isterseniz. EGE YARKA dan inceleyebilirsiniz. Herkese bol kazançlar.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yarka Arıyorum. Tamer Sezen 2 389 11-20-2016, Saat: 12:32 AM
Son Yorum: Gökhan AKAYDIN
  ERKEK YARKA HİNDİ veya HİNDİ Yumurtası ARIYORUM Ayrıca BEYAZ HİNDİ Abdullah GÖKPINAR 8 1,232 09-08-2014, Saat: 04:47 PM
Son Yorum: MehmetDurukan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | KuluckaClub | Yukarı Git | | Arşiv | RSS