Konu Bilgileri
Konu: acil yardım almanca bilen help.me Yazar: Utku Keçeci
Okunma: 2492 Yorum: 6
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Utku Keçeci Heart  12-16-2015, Saat: 01:47 PM   
Merhabalar lise 2 ogrencisiyim.agir tavuk hobicisiyim bir odevim var almanca olarak odamı tanıtmam lazım ama almancam iyi değil.biri bana bu konuda yardim edebilirmi bi bakıma cevirilik tapcak lutfe. Rastgele bi odada olur yardimci olursaniz sevinirim
Tel:0507 077 23 83
Ara
burak demirkapak 12-16-2015, Saat: 04:10 PM   
(12-16-2015, Saat: 01:47 PM)Utku Keçeci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar lise 2 ogrencisiyim.agir tavuk hobicisiyim bir odevim var almanca olarak odamı tanıtmam lazım ama almancam iyi değil.biri bana bu konuda yardim edebilirmi bi bakıma cevirilik tapcak lutfe. Rastgele bi odada olur yardimci olursaniz sevinirim

Google ceviri ise yaramazmi sen kendi odani turkce yazsan ona sana kendi cevirir aninda
Utku Keçeci 12-16-2015, Saat: 08:16 PM   
(12-16-2015, Saat: 04:10 PM)burak demirkapak Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-16-2015, Saat: 01:47 PM)Utku Keçeci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar lise 2 ogrencisiyim.agir tavuk hobicisiyim bir odevim var almanca olarak odamı tanıtmam lazım ama almancam iyi değil.biri bana bu konuda yardim edebilirmi bi bakıma cevirilik tapcak lutfe. Rastgele bi odada olur yardimci olursaniz sevinirim

Google ceviri ise yaramazmi sen kendi odani turkce yazsan ona sana kendi cevirir aninda

malesef google çeviri yanlış çeviriyor keşke düzgün çevirsede yazabilsem
Tel:0507 077 23 83
Ara
Fikret BODUR 12-17-2015, Saat: 10:09 PM   
Utku , sana sanirim sana oglum diyebilrim cünkü benimde 16 ve 18 yasinda ogullarim var eger odani tanitma ödevini türkce yazip gönderirisen hemen sana yardimci olmaya cailsirim. selamlar.
Ara
Fikret BODUR 12-18-2015, Saat: 10:07 PM   
Mein Schlafzimmer.

Mein Zimmer ist 16 qm groß. Ich habe ein eigenes Zimmer. Ich schlafe nicht mit meinerSchwester zusammen. Zum Glück! Es ist sehr hell, vor allem im Sommer, und sehr geräumig.In meinem Zimmer steht das Bett an der rechten Wand. Auf dem Bett sind fünf Kissen undeine blaue Decke. Der Tisch steht zwischen dem Bett und dem Bücherregal. Auf dem Bett istdie blaue Bettdecke. Unter dem Bett ist ein roter Teppich. Der Teppich ist modern und sehrbequem.Gegenüber der Tür ist ein großes Fenster mit weißen Gardinen. Vom Fenster aus kann ich denGarten sehen. Unter dem Fenster stehen einSchreibtisch und zwei Hocker aus Holz. Auf demSchreibtisch steheneine grüne Lampe und ein grauer Computer.Neben der Tür links steht ein Ofen. Dazwischen steht der Fernseher. Neben dem Ofen ist eineTür, links davon steht ein Schrank und davor befindet sich ein bequemer Sessel.In der Mitte an der Decke hängt eine Lampe.In meinem Zimmer höre ich Musik, lerne, lese Bücher und mache Hausaufgaben.Ich fühle mich wohl in meinem Zimmer und mag es. Mein Zimmer ist ordentlich. Ich räumedas Zimmer jeden Tag auf.

Insallah ödevine yardimci olabildiysem ne mutlu bana. Buarada benim 16 yasindaki oglum hazirladi. Hayirli paylasimlar.
Ara
İsmail MENGİR 12-21-2015, Saat: 05:57 PM   
Ne güzel,teşekkür ve tebrik ederim sizi Fikret bey,yardım ve paylaşımınız için.
Rhode Island White, Light Sussex, Splash Blue Laced Wyandotte, Silver Laced Wyandotte, Australorp
Tel:0551 104 74 39

Ara
Fikret BODUR 12-23-2015, Saat: 08:40 PM   
Ben tesekkür ederim Ismail Bey, ne mutlu bana yardimci olabildiysem.
Ara

acil yardım almanca bilen help.me Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: