Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GENCAY AYDIN'DAN GELEN YUMURTALARIM
Herkese selamlar, bugün itibari ile gencay hocamdan gelen wyandotte yumurtalarım elime geçmiş bulunmakta ve kargodaki titizliği sizlerle paylaşmak istedim zaten resimler herşeyi yeterince anlatıyor sanırım, çıkım sonuçlarımı da sizlerle paylaşacağım demek isterdim ama olumsuz bir sonuç söz konusu değil zaten, saolsun Gencay hocam yumurtaları sipariş ettiğim andan itibaren üzerine basarak vurguladı, siz benden yumurta almadınız, ben sizin bu ırka sahip olmanız için takımınızı elde edene kadar destek çıkacağım dedi, yani anlayacağınız yumurtayı verdim işim bitti gibi bir felsefesi yok kendisinin, gerçekten çok dürüst ve mükemmel bir insanMWjWRa.jpg1rRr7D.jpg
MWjWRa.jpg
gönderim viyolerinin üzerindeki hayırlı olsun notubile yaptığı işi ne kadar özenle ve severek yaptığını anlatıyor aslında!! Bir Kez daha teşekkürler Gencay Hocam
Light Sussex -- Silver Sussex -- Lavender Wyandotte -- Splash Wyandotte -- Golden Laced Wyandotte -- Partridge Wyandotte -- Pencilled Wyandotte -- Golden Laced Blue Wyandotte
Ara
Hayırlı olsun Gökhan bey güzel bir çıkım olur inşAllah.

0541 206 11 70
https://www.facebook.com/turab.bayramoglu
AUSTRALORP-LIGHT SUSSEX -SPLASH BLUE LACED RED WYANDOTTE- BRESSE -RHODE İSLAND RED - RHODE İSLAND WHİTE-.
Ara
(11-19-2015, Saat: 08:43 PM)Fatih BAYRAMOĞLU Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun Gökhan bey güzel bir çıkım olur inşAllah.

Yumurtaların son hali Smile)

GzGBP2.jpg

9LbQd5.jpg

daha fazla resim yükleyeceğim bu akşam

ayrıca, kendim gidip büyük uğraşlarla elde ettiğim yurtdışı şampiyon yavrularımın son hallerini de paylaşacağım
Light Sussex -- Silver Sussex -- Lavender Wyandotte -- Splash Wyandotte -- Golden Laced Wyandotte -- Partridge Wyandotte -- Pencilled Wyandotte -- Golden Laced Blue Wyandotte
Ara
Maşallah, sağlıcakla büyütüp yumurtalarını paylaşırsınız inşallah.
Silver Laced Wyandotte, New Hampshire, Bresse, Rhode İsland Red, Rhode Island White
Tel:0505 627 25 16

Face Sayfamız
Ara
bunlarda yurtdışı menşei partridge, lavender,penciled,blue laced red ve splash blue, lavenderlerin ayakların rengi açılırsa şansıma, açılmazsa, bir sonraki nesilde sarı bacaklı hale getirmiş olacağım kısmetse bb96Wd.jpg

81Xzpa.jpg

1d76PB.jpg
Ara
Sağlıkla yaşasınlar, hepsi çok güzeller.
Ara
Çok güzeller allahım hayirli büyütmek nasip erdi ins
Ara
(06-27-2016, Saat: 12:11 AM)Serkan TASCİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maşallah, sağlıcakla büyütüp yumurtalarını paylaşırsınız inşallah.

(06-28-2016, Saat: 12:57 AM)Murat Gülcek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağlıkla yaşasınlar, hepsi çok güzeller.

(06-29-2016, Saat: 03:50 AM)murat çifci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzeller allahım hayirli büyütmek nasip erdi ins

Çok teşekkürler arladaşlar, Serkan Hocam hayırlısıyla oda olacak inşallah
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  gold light brahma, sussex, rır ve red star yumurtalarım çıkmaya başladı Erdem ÖZKAN 15 2,660 04-06-2013, Saat: 10:48 PM
Son Yorum: Erdem ÖZKAN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | KuluckaClub | Yukarı Git | | Arşiv | RSS