Kulucka Club Hoşgeldiniz

Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tokat Süs Tavukları ve Bahçe Hayvanları Yetiştiriciliği Derneği Kuruluyor!!!!!
Arkadaşlar Dernekleşmenin ne kadar önemli olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Bu kanatlı hobisini bir adım daha ileriye taşıyabilmek için yeni bir oluşum içerisine girmiş bulunmaktayız. Tokat Süs Tavukları ve Bahçe Hayvanları Yetiştiriciliği Derneği müracaatımızı yapmak üzereyiz. Bütün hazırlıklar tamam alahın izniyle. Bu sayede daha iyi organize olacak ve daha geniş organizasyonlarda bir araya geleceğiz. Atalarımızın da dediği gibi bir elin nesi var iki elin sesi var atasözü tam bu duruma uygun. Tek başına aşılamayan sorunların bir araya gelindiği vakit çok kolay yöntemlerle çözüme kavuştuğu aşikardır.
Bu yolda bizleri yalnız bırakmayan her türlü desteği sağlayan saygıdeğer arkadaşlarıma yani sizlere ayrı ayrı teşekkür ederim. İlk adımı attık allahın izniyle giriş kısmından sonra gelen gelişme kısmında yine hep beraber olmak dileğiyle.
-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara

-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara
Ahmet bey, derneğiniz hayırlı olsun.
Ara
Tokat süs tavukları ve bahçe hayvanları yetiştiriciliği derneği istişare toplantısı, biliriz ki akil akıldan üstündür. Her zaman fikir alışverişinde bulunmak koordine olmayı kolaylaştırıyor ve dernek ruhunu daha da güçlendiriyor.
-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara

-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara
Ahmet kardesim hayirli olsun, guzel isler cikarmanizi temenni ederim,
'bir gün gelir herkes kendi yoluna gider,
her şey nasıl başladıysa öyle biter'...
MAİL : emreozcicekci@hotmail.com
Ara
Maşaallah,Allah muvaffak etsin ,yüzünüz ak ,emeklerinizi yağlı eylesin.Ben de sizin içinde bulunduğunuz tüm oluşumlara destek vermeye,yardım etmeye,üye olmaya hazırım.Selametle.
Rhode Island White, Light Sussex, Splash Blue Laced Wyandotte, Silver Laced Wyandotte, Australorp
Tel:0551 104 74 39

Ara
Derneginiz hayırlı uğurlu olsun, tebrik ederim.
Ara
Benim yeni haberim oldu dernekten epeydir foruma giremiyorum
Ara
Hayırlı olsun,Allah muvaffak eylesin
Australorp,Sussex,RIR,RIW,Bielefelder
Ara
Hayırlı uğurlu olsun başarılar dilerim
Ne kadar bilirsen bil, anlatabildiklerin, karşındakinin anlayabileceği kadardır.
Mevlana

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SÜS TAVUKLARIMI BIRAKMAK ZORUNDA KALDIM :( İsmail MENGİR 20 2,375 03-31-2016, Saat: 10:54 AM
Son Yorum: Uğur DEMİR
  Ankara Süs Tavukları Derneği çalışmaları (suni döllenme) Burak ARAS 3 798 02-15-2016, Saat: 11:04 AM
Son Yorum: Sinan SARI
  ANKARA SÜS TAVUKLARI KÜMES ve BAHÇE HAYVANLARI YETİŞTİRİCİLERİ DERNEĞİ Burak ARAS 11 3,554 01-19-2016, Saat: 04:03 AM
Son Yorum: Faik Seçkin
  Ev ve Süs Hayvanları Satışı Yapan ve Yapacak Olanlara Dair Sertifikalı Eğitim Mustafa AKÇAY 9 2,048 06-09-2015, Saat: 04:12 PM
Son Yorum: Mustafa AKÇAY
  Süs Tavukları Mezatı Mete Akdemir 0 679 03-11-2015, Saat: 10:28 PM
Son Yorum: Mete Akdemir

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi