Konu Bilgileri
Konu: Kardeşlik,dostluk,hobi,İstanbul buluşması... Yazar: Abdullah GÖKPINAR
Okunma: 5514 Yorum: 14
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Abdullah GÖKPINAR 10-23-2015, Saat: 10:48 AM   
Teşekkür ederim güzel insanlar,sevgili dostlar; Mustafa SARPKAYA,Ahmet ÖDÜBEK,Kamil SAİM, Gencay AYDIN, Sait ÖZBEK, Ali KIRKBAŞ, İsmail MENGİR…
Hayalim olan ve üzerinde çok düşünüp çabaladığım hobi buluşması fikrimin hayata geçmesi hem de 4-5 farklı ilden gelerek ,zamanlarından,ailelerinden, uykularından fedakarlık edip misafirimiz olan kardeşlerimiz… Geçen hafta beni ve kardeşimi kırmayarak bizi ziyarete gelen, misafirimiz olan, samimiyetlerini bizle paylaşan, evimize neşe ve bereket getiren,bizi ziyadesiyle mutlu eden güzel insanlar Mustafa SARPKAYA,Ahmet ÖDÜBEK,Kamil SAİM, Gencay AYDIN, Sait ÖZBEK, Ali KIRKBAŞ, İsmail MENGİR ile birlikte çok çok güzel,samimi, bol muhabbetli günler geçirdik. O kadar ki; 4 gün boyunca tavuk hobisi olan arkadaşlarımızı ziyaret edip, sonrasın da sohbet etmekten 12-15 saat ancak uyumuşuzdur. İstanbul buluşması adını verdiğimiz bu birliktelikte hakiki manada dostluğu,tanımadan sevmeyi tattık.
Ayrıca bizi davet edipte gidemediğimiz yada vaktimizin uyuşmadığı Ahmet BULUT, Metin AYDIN ve Fatih BAYRAMOĞLU'na da ayrıca teşekkür ederiz.İnşaallah nasip olursa kendilerini ayrıca ziyaret edeceğiz.Ayrıca bizi misafir eden Doğan ERYİĞİT, Nail KARGI, doktor Ümit GÜMÜŞEL hocamıza, Aynur KUMACI,Ekmel AKDİK, Sedat BEY ve İzmit’te bizi ağırlayan Erol KOÇ, Yavuz ACAR, Dilaver IŞIK, Ali AKTAŞ, Erhan ALBENİ, ve oraya bizleri görmeye gelen Yılmaz KARAÇAYIR, Ayhan YILDIZ ve ismini hatırlayamadığım arkadaşlarımıza,büyüklerimize çok teşekkür ederiz.
Allah ömür verirse bu samimi ve dostane buluşmalarımızı devam ettirip hem de kardeşlerimizi memleketlerinde ziyaret etmek niyetindeyiz. Hava yolu şirketleri daha çok kampanya yapsın , biz de farklı illerde buluşmalarımız arttıralım Big Grin
Tekrar tekrar teşekkür ederim Mustafa SARPKAYA,Ahmet ÖDÜBEK,Kamil SAİM, Gencay AYDIN, Sait ÖZBEK, Ali KIRKBAŞ, İsmail MENGİR, Allah sizlerden razı olsun, gerçekten unutulmaz 4 gün yaşattınız bizlere, misafir ağırlamanın keyfini hissettirdiniz. Ayrılırken içimden bir şey koptu gerçekten, ne anlatılır ne de tarif edilebilirSadSad

GÖKPINAR kardeşler...

Ek Dosyalar Resimler

Ara
Hasan Çakan 10-23-2015, Saat: 10:49 AM   
Maşallah Allah Dostluğuzu Daim eylesin.
İsmail MENGİR 10-23-2015, Saat: 10:54 AM   
Allah razı olsun,ne kadar güzel geçti.Şimdi fotoğrafları tekrar bu şekilde görünce içim bi garip oldu.Allah razı olsun gelen kardeşlerimizden ve bizi misafir eden Abdullah beyden. İnşaallah tekrarları nasip olur.Sizleri seviyorumRolleyesRolleyesRolleyes
Rhode Island White, Light Sussex, Splash Blue Laced Wyandotte, Silver Laced Wyandotte, Australorp
Tel:0551 104 74 39

Ara
Ali Yılmaz 10-23-2015, Saat: 11:19 AM   
Maşallah.... Daim olsun inşallah...
Ara
Mustafa SARPKAYA 10-23-2015, Saat: 11:50 AM   
Bol gezmeli, uykusuz ve tatlı yorucu bir 4 gün yaşadık. Ama hiç kimse şikayet etmedi Smile Bizlere evlerini yireklerini acan gökpınar kardeslere kumeslerini açan Beylerbeyi süs tavukları ismail mengir abimize ve diger tüm hobidaslarimiza tesekkur ederim.. bu buluşmaların devam etmesi ve dostluklarin baki kalmasi dileğiyle sağlıcakla kalın.
Burak Bahri PEKER 10-23-2015, Saat: 11:58 AM   
güzel bir buluşma gerçekten. kocaeli ye geldiğiniz gün bende kocaelideydim sizleri takip ettikce içim gitti fakat iş yoğunluğundan katılamadım. sonraki buluşmalarda bir arada olma umudum hala var Big Grin
Brkp
Ara
İsmail MENGİR 10-23-2015, Saat: 12:02 PM   
(10-23-2015, Saat: 11:58 AM)Burak Bahri PEKER Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güzel bir buluşma gerçekten. kocaeli ye geldiğiniz gün bende kocaelideydim sizleri takip ettikce içim gitti fakat iş yoğunluğundan katılamadım. sonraki buluşmalarda bir arada olma umudum hala var Big Grin

Nasip,aramızda olsaydınız ne iyi olurdu.Ben hala etkisindeyim,içim bi garip çünkü eksiklik hissediyorum ciddi manada .İnşaallah daha geniş katılımlı olacak şekilde buluşabiliriz.
Rhode Island White, Light Sussex, Splash Blue Laced Wyandotte, Silver Laced Wyandotte, Australorp

Ara
Abdullah GÖKPINAR 10-23-2015, Saat: 12:14 PM   
Evimize kadar gelip misafir olan arkadaşlarımıza çok tesekkür ederim. gerçekten cok sıcak ve keyifli bir 4 gün geçirdik. tekrar buluşmak nasip olur inş...
Ara
Serkan TASCİ 10-23-2015, Saat: 10:07 PM   
Maşallah çok güzel görüntüler. İnşallah bir ara ben de katılırım aranıza. Allah sohbeti\mi\nizi daim etsin.
Ara
Fatih BAYRAMOĞLU 10-24-2015, Saat: 01:53 PM   
Allah devamını da nasip etsin

0541 206 11 70
https://www.facebook.com/turab.bayramoglu
AUSTRALORP-LIGHT SUSSEX -SPLASH BLUE LACED RED WYANDOTTE- BRESSE -RHODE İSLAND RED - RHODE İSLAND WHİTE-.
Ara
Merve KARA 10-25-2015, Saat: 01:00 AM   
Merhabalar,
Gerçekten güzel bir buluşma olmuş. Maşallah.
Ara
Fikret BODUR 10-25-2015, Saat: 09:10 PM   
SELAM, BERABERLIGINIZ DAIM OLSUN INSALLAH bende aranizda olmak isterdim . cok güzel bir bulusma olmus gercekten. ALLAH DEVAMINI DA NASIP EDER INSALLAH.
Ara
Ahmet ÖDÜBEK 10-26-2015, Saat: 12:55 PM   
Bize dolu dolu 4 gün geçirten saygıdeğer arkadaşlarım ve hobidaşlarıma canı gönülden teşekkür ederim. İlerleyen zamanlarda daha kalabalık tekrar görüşmeyi canı gönülden istiyorum.
-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara
İsmail MENGİR 10-27-2015, Saat: 02:09 PM   
Ahmet Ödübek kardeşim biz çok mutlu olduk ve hala gidişinizin vermiş olduğu boşluk var içimde ve hayatımda.Her zaman bekleriz.Kapılar hep açık sie.Tokat için hazırlık yaptık bilgin olsunRolleyesRolleyesRolleyes

Ara
altan tuncer 10-28-2015, Saat: 10:06 AM   
Bu tip organizasyonlar herzaman insanları birbirine daha da yaklaştırır, Umarım sadece sanal ortamda kalmaz dostluklar..
Tebrik ederim sizleri. Saygılar.
Ara

Kardeşlik,dostluk,hobi,İstanbul buluşması... Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İstanbul'un Fethi Ahmet BULUT 1 1,217 05-29-2013, Saat: 08:43 PM
Son Yorum: Ramazan ERSOY

Hızlı Menü: