Kulucka Club

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tavuksever arkadaşlarımız nerelerdesiniz?
Merhaba arkadaşlar,kulübümüz bu aralar sessiz,sakin.Nerelerdesiniz,özlüyoruz bir birimizi,kendimi bulduğum,vakit geçirmekten memnun olduğum,samimi olan kulübümüz böyle sessiz olunca bi garip hissettim kendimi.Acaba bu şekilde hisseden bi tek ben miyim? SadSadSad
Rhode Island White, Light Sussex, Splash Blue Laced Wyandotte, Silver Laced Wyandotte, Australorp
Tel:0551 104 74 39

Ara
Tatildeler herhalde Smile
Ben tatile cıkamadım.site takipteyim.brn burdayım Smile)
Ara
Takipçiler de tatilciler gibi sessiz kalınca RolleyesRolleyesRolleyes Bende merak ettim,hareketli olunca güzel oluyorBig GrinBig GrinBig Grin
Rhode Island White, Light Sussex, Splash Blue Laced Wyandotte, Silver Laced Wyandotte, Australorp
Tel:0551 104 74 39

Ara
terk edilmiş form dediğimde tepki görmüştüm haksız değilmişim Huh gerçekten çok sakin geçen bir form oldu bu sıralar ama tatilin etkisi diye düşünüyorum. kurban bayramını da atlatırsak sonrasında şenlenir inşallah WinkCool
Brkp
Ara
(09-14-2015, Saat: 03:55 PM)İsmail MENGİR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar,kulübümüz bu aralar sessiz,sakin.Nerelerdesiniz,özlüyoruz bir birimizi,kendimi bulduğum,vakit geçirmekten memnun olduğum,samimi olan kulübümüz böyle sessiz olunca bi garip hissettim kendimi.Acaba bu şekilde hisseden bi tek ben miyim? SadSadSad

Günlük rutin yaptığım işler var.Kontrollerim oluyor.Onun için hergünde siteye bakıyorum. Size katılıyorum.Sessizlik hat safhada. kışa doğru yoğunlaşırız artık.
İyi günler,iyi tatiller....
Isparta/Eğirdir
"Yalnızca kültürlü insanlar öğrenmeyi sever, cahiller ders vermeyi tercih eder."
- Edouard Le Berquier
Ara
Her gün uğruyorum, ne var ne yok diye.

Demek ki arada sesimizi çıkartmamız gerekiyor.
Ara
Bende bir konu paylaştım cevap alamadım millet uyuyor diye düşündüm sanırım kuluçka sezonu bitti diye kimse katılmıyor galiba paylaşım oldukça güzel oluyor ama malum çok sıkıntıkli günler geçiren milletimiz açımızdan sitede takip ikinci plana kalıyor
KOCAELİ Körfez 5356702749
Ara
İçinde bulunduğumuz mevsim itibariyle herkez kış hazırlıklarında, tadilatları yetiştirmeye çalışıyor bu yüzden bence arkadaşlar clüpte fazla vakit geçiremiyor. Kısa süre sonra eski hareketliliğine kavuşacaktır clübümüz. Bakalım ne sürprizler var.
-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara
Elde tavuk yok bir şey yok, siz konu açarsanız takip ediyoruz ancak Smile.
Ara
bende aranıza yeni katıldım bugün 25 adet ross 308 etlik civcivlerimi alarak Smile selamlarSmile
Tavukların çoğu hastalandı öldü hevesim kırıldı bu sezon. Millet olarak malum günlerden geciyoruz ve meslek olarak çok yoğun çalışıyorum. Ayrıca balık avı, akvaryum hobisi, fotoğraf hobisi, derneğin işleri derken hanıma ve çocuklara bile zor vakit ayırıyorum. Üstelik facede yönetiminde olduğum bir yığın gurup, başka forum üyelikleri , messenger sohbet gurupları, derken artık takip edemez oldum.

Hakkaten yav liste yapinca anladim ben kaça bölünmüşüm böyle. Acilen toparlanmam ve geri çekilmem lazım.
Sezon yaklaşınca canlılık başlar inşaAllah
Ara
Bende çok yazıyordum artık mesaj sayım aldı başını gitti yeni yüzlere bırakmak için geri çekildim
Ama site misafir olara çok yoğun hit sayıları uçuyor
Ara
Bende yeni sayilirim ama hergun ugrarim yeni konular varmi diye
Ara
Tatil zamanı birde yeni çıkan civciv falan da yok o yüzden pek hareketlilik yok bence
Ne kadar bilirsen bil, anlatabildiklerin, karşındakinin anlayabileceği kadardır.
Mevlana

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Banu Hanım Nerelerdesiniz Funda ARKUTCU 3 843 05-01-2013, Saat: 03:04 PM
Son Yorum: Ali İrfan ÇEVİK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi