Konu Bilgileri
Konu: internet sitesi açmak Yazar: Burak Bahri PEKER
Okunma: 2330 Yorum: 7
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Burak Bahri PEKER 09-02-2015, Saat: 12:01 PM   
arkadaşlar merhaba nereye konu açacağımı bilemedim ve buradan sormak istedim.

şuanda alan adı ve hosting alanım elimde mevcut. bayadır boş duruyor. dedimki bir site tasarımı yapayım ve tavuk yumurta satışı tanıtımı amaçlı kullanayım. şuanda sitemi açıp yayınlayabilirim fakat bunun için izin gerekiyormu başvuru lazımmı şirketmi olmam lazım vs birsürü soru işareti var kafamda ve işleyiş konusunda sıfır bilgi.

site açmak ve siteden canlı ve yumurta satışı yapabilmek için neler gerekiyor bilgisi olan veya tecrübesi olan arkadaşımız varsa beni bilgilendirebilirmi?

siteyi açıpta sonradan ceza yasak vs işlerle uğraşmayım.
Brkp
Ara
Serhat BEYAZ 09-03-2015, Saat: 12:30 PM   
Tavuk alışı satışı veya yumurta alışı satışı burdada yapılıyor sıkca, forum yöneticilerine sormak lazım izin almak gerekiyormu.
Emre OZCICEKCI 09-04-2015, Saat: 12:02 PM   
Bu konuyu ne zaman konussak sonunu getiremiyoruz, benim tecrubelerim degisik, tarim ve hayvancilikdan vergi alinmayan ulkede yasiyorum, Turkiye'de duzen farkli, goruslerimizi yazalim, selamlar.
'bir gün gelir herkes kendi yoluna gider,
her şey nasıl başladıysa öyle biter'...
MAİL : emreozcicekci@hotmail.com
Ara
Emre OZCICEKCI 09-04-2015, Saat: 12:14 PM   
(09-02-2015, Saat: 12:01 PM)Burak Bahri PEKER Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar merhaba nereye konu açacağımı bilemedim ve buradan sormak istedim.

şuanda alan adı ve hosting alanım elimde mevcut. bayadır boş duruyor. dedimki bir site tasarımı yapayım ve tavuk yumurta satışı tanıtımı amaçlı kullanayım. şuanda sitemi açıp yayınlayabilirim fakat bunun için izin gerekiyormu başvuru lazımmı şirketmi olmam lazım vs birsürü soru işareti var kafamda ve işleyiş konusunda sıfır bilgi.

site açmak ve siteden canlı ve yumurta satışı yapabilmek için neler gerekiyor bilgisi olan veya tecrübesi olan arkadaşımız varsa beni bilgilendirebilirmi?

Yapilan islemde arada komisyon olucak ise sirket unvani alman lazim, klubun sirket unvani yok o yuzden reklam bile alamiyoruz, klup ustunden maddiyat gutmuyoruz, klup yoneticisi periyodik olarak degisen duzen kurduk, kisisel olarak klup ustunden gelir edilmiyor, yumurta, civciv ve tavuk satisi ureticiler ile alan kisiler arasinda, satan var ama alan kim onu klubumuz bilmiyor, ilan sitesi olmasi iyi birsey fakat hobimi ticarimi ona karar vermen gerekir, 0 kazanc dusunuyor isen yapabilirsin,
Ara
Burak Bahri PEKER 09-04-2015, Saat: 12:55 PM   
(09-04-2015, Saat: 12:14 PM)Emre OZCICEKCI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-02-2015, Saat: 12:01 PM)Burak Bahri PEKER Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar merhaba nereye konu açacağımı bilemedim ve buradan sormak istedim.

Yapilan islemde arada komisyon olucak ise sirket unvani alman lazim, klubun sirket unvani yok o yuzden reklam bile alamiyoruz, klup ustunden maddiyat gutmuyoruz, klup yoneticisi periyodik olarak degisen duzen kurduk, kisisel olarak klup ustunden gelir edilmiyor, yumurta, civciv ve tavuk satisi ureticiler ile alan kisiler arasinda, satan var ama alan kim onu klubumuz bilmiyor, ilan sitesi olmasi iyi birsey fakat hobimi ticarimi ona karar vermen gerekir, 0 kazanc dusunuyor isen yapabilirsin,

açıklamanız için teşekkür ederim Emre bey. şuanda oklar hobi amaçlı bir site düzenlemeye yönlendiriyor beni. şirket maliyeti, muhasebe masrafları, kdv si, faturası, canlı satışın sıkıntıları v.s. işin içine girdiğinde; benim gibi sadece 10 tavuklu bir kümes sahibine külfet.
bahçe tanıtımı olan, var olan hayvanların tanıtımının olduğu, bakım ve sağlık bilgilerinin olduğu, yemeklik veya kuluçkalık yumurta almak isteyenlerin iletişime geçebileceği irtibat bilgilerinin yer aldığı bir site bana göre beni kasmadan bir reklam aracı olarak kullanılabilir.
Brkp
Ara
Emre OZCICEKCI 09-04-2015, Saat: 03:47 PM   
(09-04-2015, Saat: 12:55 PM)Burak Bahri PEKER Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-04-2015, Saat: 12:14 PM)Emre OZCICEKCI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

açıklamanız için teşekkür ederim Emre bey. şuanda oklar hobi amaçlı bir site düzenlemeye yönlendiriyor beni. şirket maliyeti, muhasebe masrafları, kdv si, faturası, canlı satışın sıkıntıları v.s. işin içine girdiğinde; benim gibi sadece 10 tavuklu bir kümes sahibine külfet.
bahçe tanıtımı olan, var olan hayvanların tanıtımının olduğu, bakım ve sağlık bilgilerinin olduğu, yemeklik veya kuluçkalık yumurta almak isteyenlerin iletişime geçebileceği irtibat bilgilerinin yer aldığı bir site bana göre beni kasmadan bir reklam aracı olarak kullanılabilir.
zevkini cikarabilicegin bir ortam yarat kendine, insanlarin ilgisini ceksin kisa surede uye toplarsin, birde hobi ve ticari piyasayi taniman ve kendini tanitman gerekiyor, tavuk irklarinida cok cok iyi tanimalisin, dolandiricilik ve kandirmacayi anca bu sekil onleyebilirsin, arkadaslik ortami yaratabilirsen herkes memnun kalir, programliyabilirsen hazir yazilimlarin uzerine degisiklik yapabilirsin, zaman ve emek gerektiren calisma, bir kac heyecanli arkadas bulursan senin icin kolay olur, kolay gelsin basarilar Burak,
'bir gün gelir herkes kendi yoluna gider,
her şey nasıl başladıysa öyle biter'...
MAİL : emreozcicekci@hotmail.com
Ara
YALÇIN ZENGİN 09-05-2015, Saat: 12:11 AM   

Burak Bahri PEKER Merhaba,

Ben amatör olarak çalıştığım bir web site adından bahsedeyim.mause ağırlıklı çalışır proğram kodlama ya gerek kalmadan çalışırsın .biraz uğraşman ve zaman ayırman gerekir.

http://www.seyretogren.com/video/web-pag...aya-giris/

yukarıdaki linkten yapacaklarını öğrenebilirsin takıldığın konuları bana buradan yazabilirsin.
yaptıklarını internete nasıl atacağını sana anlatırım...

Yalçın Zengin
Oyak -Renault Robot Otomasyon Bölümü Emeklisi

BURSA
0 532 617 11 91
Ara
Burak Bahri PEKER 09-07-2015, Saat: 12:06 PM   
(09-05-2015, Saat: 12:11 AM)YALÇIN ZENGİN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Burak Bahri PEKER Merhaba,

Ben amatör olarak çalıştığım bir web site adından bahsedeyim.mause ağırlıklı çalışır proğram kodlama ya gerek kalmadan çalışırsın .biraz uğraşman ve zaman ayırman gerekir.

http://www.seyretogren.com/video/web-pag...aya-giris/

yukarıdaki linkten yapacaklarını öğrenebilirsin takıldığın konuları bana buradan yazabilirsin.
yaptıklarını internete nasıl atacağını sana anlatırım...

Yalçın Zengin
Oyak -Renault Robot Otomasyon Bölümü Emeklisi

BURSA
0 532 617 11 91

teşekkür ederim Yalçın bey. birkaç tasarım yaptım. buradanda bir dneeyim aralarından seçim yaparım artık. çok sağolun.
Brkp
Ara

internet sitesi açmak Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: