Konu Bilgileri
Konu: GREVDEYİZZZ...!!! Yazar: Saim İLDEŞ
Okunma: 1469 Yorum: 3
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Saim İLDEŞ 06-20-2015, Saat: 04:21 PM   
Merhaba sevgili arkadaşlar , değerli Kuluçka Club üyeleri.
Son bir kaç gündür club ziyareti yapamıyorum. Nedeni ise işyerimiz 17.06.2015 tarihinden itibaren TİS anlaşmazlığı sebebi ile GREV'e çıkmış olup bizler de sıkıntılı günler geçirmekteyiz.
Sizlerden ricam;
Sosyal medya da (facebook) "direneatonpolimer işçileri" sayfasını beğenip takip eder misiniz? Bir çok STK ve değerli Tekirdağ milletvekillerimiz (CHP&MHP) grevimize destek verdiler şimdiye kadar. Ancak hiç bir ulusal yayın yapan kanal & gazete (ulusal tv & aydınlık gazatasi hariç) bu durumu haber yapmadı.
Haydi Kuluçka Club üyeleri desteklerinizi bekliyoruz.
Saygılarımla.
Saim İLDEŞ.
" Oku , yaradan Rabbinin adı ile oku " " İlim Çin'de olsa gidip bulunuz" " Bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum " Ne kadar güzel şeydir öğrenmek , öğretmek & paylaşmak. Herkese sağlıklı kanatlılar nasip olsun İnşallah.
Ara
Serkan TASCİ 06-20-2015, Saat: 08:49 PM   
En büyük günahlardan birisi kul hakkıdır. Çalışanların haklarını bu dünyada vermeyenler öbür tarafı da düşünsünler.
İnşallah en kısa zamanda beklediğiniz haklara ulaşırsınız.
Ara
Saim İLDEŞ 06-20-2015, Saat: 11:12 PM   
Teşekkürler Serkan Bey inşallah kazanacağız
" Oku , yaradan Rabbinin adı ile oku " " İlim Çin'de olsa gidip bulunuz" " Bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum " Ne kadar güzel şeydir öğrenmek , öğretmek & paylaşmak. Herkese sağlıklı kanatlılar nasip olsun İnşallah.
Ara
Saim İLDEŞ 06-27-2015, Saat: 06:31 PM   
Merhaba;

Grevimiz 26,06,2015 tarihi itibarı ile sona ermiş olup iş başı yapmış bulunmaktayız.
Ara

GREVDEYİZZZ...!!! Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: