Konu Bilgileri
Konu: bir teşekkürü hakkediyolar Yazar: Soner YAYLA
Okunma: 1374 Yorum: 1
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Soner YAYLA 05-18-2015, Saat: 10:39 AM   
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar clup sayfamıza baktığımızda arkadaşlarımızın yurt dışından Türkiye de az bulunan veya bulunmayan cinslerin yumurtalarını getirmeye çalışmalarını büyük bir hayranlıkla takip ediyorum.bilindiği gibi yurt dışından gelen yumurtalar kargo ile geldiği için çıkım yüzdesi çok düşük oluyor ama halada bıkmadan usanmadan kulübümüze yeni ırklar kazandırma gayretini hiç bir zaman bırakmıyorlar.tek tek isim vermeyeceğim.ben komşumun tavuklarından bile yumurta almaya bile cesaret edemezken bu arkadaşlarımız yurt dışından yumurta getirmek için verdiği çabalar takdir edilecek nitelikte.unutulmamalıdır ki bir arkadaşımızın yurt dışından getirdiği ırklar yarın öbür gün yumurta satışı yapılarak bizim ırklarımız olacaktır.Yurt dışından yumurta getiren getirmeye çalışan ve bu iş için ön ayak ve aracı olan bütün arkadaşlarımızı tebrik ve teşekkür ediyorum Allah onlardan razı olsun Allah emeklerini zayi etmesin
saygılarımı sunuyorum
VARLIĞINDAN UTANDIĞIM BİR GÜMÜŞHANELİ YOKTUR.
                                                             M.OLTAN SUNGURLU
                            GÜMÜŞHANELİ
Ara
İsmail MENGİR 05-18-2015, Saat: 11:18 AM   
Önemli ve hassas bir konu bence de.Bir de bu işi kısıtlı bütçe ve zor şartlarda yapmaya çalışan arkadaşlarımız var.Onları ayrıca tebrik ederim ve her türlü desteğimi kendilerine sunarım.Allah utandırmasın.
Rhode Island White, Light Sussex, Splash Blue Laced Wyandotte, Silver Laced Wyandotte, Australorp
Tel:0551 104 74 39

Ara

bir teşekkürü hakkediyolar Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  HOBİKULUÇKA'dan bir Başarı daha geldi.. Metin AYDIN 2 2,671 04-29-2015, Saat: 09:54 PM
Son Yorum: Mustafa AKÇAY
  %95 üzeri başarı sağlanan HOBİKULUÇKA nın 45 lik Makinasından bir başarı daha... Metin AYDIN 5 3,165 11-15-2014, Saat: 11:09 AM
Son Yorum: Metin AYDIN
  HİÇ BİR VEDA KOLAY OLMUYORMUŞ MEĞER... Metin AYDIN 0 860 04-02-2014, Saat: 11:33 AM
Son Yorum: Metin AYDIN
  MEVLÜT IŞIK KARDEŞİMİN BİR KIZI DÜNYAYA GÖZLERİNİ AÇTI. Hüseyin DESTİ 8 3,498 06-18-2012, Saat: 10:58 PM
Son Yorum: Ahmet Yasin ARSLAN

Hızlı Menü: