Konu Bilgileri
Konu: çoklu resim yükleme Yazar: İsa YILDIRIM
Okunma: 2269 Yorum: 5
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İsa YILDIRIM 05-12-2015, Saat: 08:41 PM   
Bilgisayarımızdan resim yüklemek için dosyası seçerken birden fazla seçip hepsini bir kerede yüklesek çok kolaylık olacak. Birde resimler hangi boyutta olursa olsun otomatik küçültülse resim yüklemek kolaylaşacak. Yükleyecek elimde birçok resim olmasına rağmen zaman aldığı için uğraşmaya vaktim olmuyor. Resimlerin orjinalleri bozulmasın diye hepsini kopyalarını alıp ondan sonra resimleri küçültüyorum. Daha kolay yolu yokmu
Ara
Servet ÇOBAN 05-12-2015, Saat: 09:05 PM   
Resim yüklemek bazen zor oluyor. Bende de böyle bir yazı çıktı bir türlü düzeltemedim yardımcı olabilecek arkadaş varsa sevinirim.

Size Ayrılmış Olan Eklenti Kotasının Mevcut Değil ını kullanmış bulunuyorsunuz. Size Ayrılan Kota (Sınırsız) Eklentilerimi Göster
Ara
Barbaros ÇALIŞKAN 05-12-2015, Saat: 09:30 PM   
(05-12-2015, Saat: 08:41 PM)İsa YILDIRIM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayarımızdan resim yüklemek için dosyası seçerken birden fazla seçip hepsini bir kerede yüklesek çok kolaylık olacak. Birde resimler hangi boyutta olursa olsun otomatik küçültülse resim yüklemek kolaylaşacak. Yükleyecek elimde birçok resim olmasına rağmen zaman aldığı için uğraşmaya vaktim olmuyor. Resimlerin orjinalleri bozulmasın diye hepsini kopyalarını alıp ondan sonra resimleri küçültüyorum. Daha kolay yolu yokmu

Whatsapp gibi otomatik kucultse ıyi olacak, toplu yükleme de ayrı bir kolaylık olurdu. Android telefonlar için fotoğraf düzenleme programı photo editör is görüyor. Bilgisayar için batch image resizer isminde bir program var, toplu küçültme de yapabiliyor üstelik ücretsiz ve kullanışlı.
Orjinal köy tavuğu
Atak-s
Plymouth Rock
Ross 308
Bıldırcın
Ara
Servet ÇOBAN 05-12-2015, Saat: 11:52 PM   
(05-12-2015, Saat: 09:05 PM)Servet ÇOBAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Resim yüklemek bazen zor oluyor. Bende de böyle bir yazı çıktı bir türlü düzeltemedim yardımcı olabilecek arkadaş varsa sevinirim.

Size Ayrılmış Olan Eklenti Kotasının Mevcut Değil ını kullanmış bulunuyorsunuz. Size Ayrılan Kota (Sınırsız) Eklentilerimi Göster

İlk defa resim boyutu küçülttüm daha öncekileri nasıl yükledim bilmiyorum biraz uğraştırdı program falan kurdum.
Ara
Mustafa AKÇAY 05-13-2015, Saat: 08:13 AM   
(05-12-2015, Saat: 08:41 PM)İsa YILDIRIM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayarımızdan resim yüklemek için dosyası seçerken birden fazla seçip hepsini bir kerede yüklesek çok kolaylık olacak. Birde resimler hangi boyutta olursa olsun otomatik küçültülse resim yüklemek kolaylaşacak. Yükleyecek elimde birçok resim olmasına rağmen zaman aldığı için uğraşmaya vaktim olmuyor. Resimlerin orjinalleri bozulmasın diye hepsini kopyalarını alıp ondan sonra resimleri küçültüyorum. Daha kolay yolu yokmu

İSA BEY, BİR ÖNERİM OLACAK AMA..BEN MİCROSOFT PİCTURE MANAGER KULLANRAK ÇEKMİŞ OLDUĞUM RESİMLERİ HİÇ KIRPMADAN BOYUTUNU KÜÇÜLTÜYORUM VE KOLAYLIKLA KOTAMI DOLDURMADAN SİTEYE YÜKLÜYORUM, SİZDE Bİ DENEYİN İSTERSENİZ. KOLAY GELSİN
Ara
Fikret BODUR 05-13-2015, Saat: 12:16 PM   
http://imageshack.eu/
http://postimage.org/
ayni sorun la ben da karsilastim bu linkleri tavsiye edebilirim yükleyeceginz resimleri ayri bir yerde toplayip hepsini yükleyebilirsinz.Ben basarmistim insallah yardici olabilirim.Hayirli paylasimlar.
Ara

çoklu resim yükleme Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  resim yükleme Fikret BODUR 3 1,526 01-04-2015, Saat: 12:03 PM
Son Yorum: Serhat BEYAZ

Hızlı Menü: