Konu Bilgileri
Konu: ARAMA.. menüsünde değişiklik teklifi.. Yazar: Metin AYDIN
Okunma: 5071 Yorum: 13
Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Metin AYDIN 05-12-2015, Saat: 06:34 PM   
Clubun "arama " menüsünün konumlandırıldığı yerin daha belirgin göze hitap eden aşağıda örnekleme yaptığım gibi yada benzeri bir yerde olması daha sık ve chat ve benzeri uygulamalara alternatif olarak kullanılabileceğini düşünüyorum, çünkü clubün bazı logolarında neredeyse görülemeyecek kadar renk karmaşasında kalıyor,

Ek Dosyalar Resimler

Köy tavuğu,
Brahma (Şalvarlı Smile )
Lohman

https://www.facebook.com/hobikulucka28
https://www.facebook.com/groups/1427647234190151/

El emeğiyle Hükmetmeyen, Elin emeğine Mahkum olur...(M.A)
Mustafa AKÇAY 05-13-2015, Saat: 08:14 AM   
METİN BEY, GÜZEL DÜŞÜNMÜŞSÜNÜZ, BENCEDE AKTİF OLARAK KULLANILABİLİRLİĞİ ARTACAKTIR.
Ara
mehmet can 05-13-2015, Saat: 08:23 AM   
bende ilk üye olduğumda arama menüsünü baya aramıştım Big Grin metin arkadaşımızın önerisi güzel ve faydalı Wink
Ara
Ali Kurtoğlu 05-13-2015, Saat: 09:44 AM   
Aynı sıkıntıyı ben de yaşadım. Doğru bir tespit.
Ara
İsmail MENGİR 05-13-2015, Saat: 12:36 PM   
Destekliyorum ve size katılıyorum.Daha kullanışlı olacaktır.
Rhode Island White, Light Sussex, Splash Blue Laced Wyandotte, Silver Laced Wyandotte, Australorp
Tel:0551 104 74 39

Ara
Necip TİMUR 05-13-2015, Saat: 02:19 PM   
bencede daha faydalı olacaktır..teşekkürler metin kardeşim
Ara
Hakan ZEBEK 05-13-2015, Saat: 08:01 PM   
Metin bey güzel bir konuya parmak basmışsınız.Bende arama yapıcaktım baya bir aramıştım gözümün önündeymiş halbuki Smile
BURSA/Yıldırım
Ara
ALİ BEY 05-13-2015, Saat: 08:03 PM   
Evet daha iyi olur bide Forum istatislikleri aşağıdan yukarıya gelse daha iyi olur.
HOROZ KENTLİ
Ara
Gürhan ERDOĞAN Thumbs Up  05-14-2015, Saat: 09:13 AM   
Sonuna kadar katılıyorum , güzel bir öneri .
" Türk Milletindenim . " diyen insanlar HER ŞEYDEN ÖNCE ve MUTLAKA TÜRKÇE KONUŞMALIDIRLAR.

Atak
Australorp
Dev Brahma
0539-912-44-75
Ara
Serhat BEYAZ 05-14-2015, Saat: 11:41 AM   
Metin abi yemin ediyorum ben arama butonu yok sanıyordum Smile hiç farkına varmadım bile fotoğraftada özellikle çizip göstermesen yine bulamazdım gerçekten çok saçma sapan bir yerde Smile
Emre OZCICEKCI 05-14-2015, Saat: 12:57 PM   
(05-14-2015, Saat: 11:41 AM)Serhat BEYAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Metin abi yemin ediyorum ben arama butonu yok sanıyordum Smile hiç farkına varmadım bile fotoğraftada özellikle çizip göstermesen yine bulamazdım gerçekten çok saçma sapan bir yerde Smile

o temanin koduna ayarli yerinde duruyor, her temada farkli yerde duruyor arama, eger hatirlar isen ilk basdaki temalar bize uymadigi icin bu temada karar kilmisdik,bunun da aramasi disarda eklenmis,
'bir gün gelir herkes kendi yoluna gider,
 her şey nasıl başladıysa öyle biter'...
MAİL : emreozcicekci@hotmail.com
Ara
Emre OZCICEKCI 05-14-2015, Saat: 12:58 PM   
arkadaslar son karar gene bende cunku kiminiz boyle olsun diyorsunuz diger grub boyle olsun diyor, secim yapin aranizda ona gore duzenliyim hepsini, tek tek ben beyendim ben beyenmedim olmaz, Smile

bu arada klubun yazilim surumunu yeniliyicem, 1 gun kapali kalicaz,
Ara
Metin AYDIN 05-14-2015, Saat: 01:17 PM   
(05-14-2015, Saat: 12:58 PM)Emre OZCICEKCI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaslar son karar gene bende cunku kiminiz boyle olsun diyorsunuz diger grub boyle olsun diyor, secim yapin aranizda ona gore duzenliyim hepsini, tek tek ben beyendim ben beyenmedim olmaz, Smile

Emre bey,Buradaki değerlendirmeler çoğunlukla görselliği ön planda, işin teknik boyutunun çok kolay olduğu düşünülebilir ama olayın azda olsa farkındayım, bizden yapılan talep bunun daha görünür yerde olması yada olabilmesi,
Köy tavuğu,
Brahma (Şalvarlı Smile )
Lohman

https://www.facebook.com/hobikulucka28
https://www.facebook.com/groups/1427647234190151/

El emeğiyle Hükmetmeyen, Elin emeğine Mahkum olur...(M.A)
Emre OZCICEKCI 05-14-2015, Saat: 02:34 PM   
(05-14-2015, Saat: 01:17 PM)Metin AYDIN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-14-2015, Saat: 12:58 PM)Emre OZCICEKCI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaslar son karar gene bende cunku kiminiz boyle olsun diyorsunuz diger grub boyle olsun diyor, secim yapin aranizda ona gore duzenliyim hepsini, tek tek ben beyendim ben beyenmedim olmaz, Smile

Emre bey,Buradaki değerlendirmeler çoğunlukla görselliği ön planda, işin teknik boyutunun çok kolay olduğu düşünülebilir ama olayın azda olsa farkındayım, bizden yapılan talep bunun daha görünür yerde olması yada olabilmesi,

Tamam ne guzel aklinizdakilerin hepsini tek tek yazin ona gore ben bir kerede hepini duzenlerim, yazilim yukselince temalarida degisicem, gorunum degisicek, bazi bolumler kalip halinde oturtulmus, onlari degimesi izdirap veriyor, bir yeri degisince baska taraf kayiyor, fazla alternetifi yok maalesef, o yuzden herkesin istegine gore yapilmiyor, tek bir ayar gerekiyor, basit seyleri degismesi kolay, onlar dert degil,
Ara

ARAMA.. menüsünde değişiklik teklifi.. Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arama İbrahim Selcuk 3 1,452 03-26-2016, Saat: 11:34 PM
Son Yorum: İbrahim Selcuk
  sitenin arama motorunda önerilmesi Selçuk AYDOĞDU 0 810 03-09-2014, Saat: 06:38 PM
Son Yorum: Selçuk AYDOĞDU

Hızlı Menü: