Kulucka Club

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coturn30
Arkadaşlar coturn 30 şipariş vericekltim ama bazı sitelerde çeşitli yorumlar okudum
bazılarının gelişim sürrecinde bozulmus bazılarının 1 . 2 cıkımda bozulmus ve motor veya adaptörden bozuluyormus. Sitede kullanan arkadaşlar yorumlarını paylaşırsa sevinirim.
HOROZ KENTLİ
Ara
Ben kendi el yapımı kuluçka makınamda yaklaşık 2 senedir kullanıyorum 3 adet, ancak şimdiye kadar olumsuz bir durumla karşılaşmadım. Makınam yandığı zaman bile çalışıyorlardı, hala da çalışıyorlar. Tekrardan zaman rolesine ihtayç duyulmaması bu sistemin artılarından sadece biri. Temizliği kolay, çevirme hızı gerçekten çok güzel.
-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara
(05-03-2015, Saat: 11:43 AM)Ahmet ÖDÜBEK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben kendi el yapımı kuluçka makınamda yaklaşık 2 senedir kullanıyorum 3 adet, ancak şimdiye kadar olumsuz bir durumla karşılaşmadım. Makınam yandığı zaman bile çalışıyorlardı, hala da çalışıyorlar. Tekrardan zaman rolesine ihtayç duyulmaması bu sistemin artılarından sadece biri. Temizliği kolay, çevirme hızı gerçekten çok güzel.

yorumun için teşekürler ahmet abi bende almak istedimde bazı sıtelerde olumsuz yorumlar okudum ve sorma ggereği duydum Coturn30 kaç lt saklama kabına rahat giriyor ? bilgin varmı
HOROZ KENTLİ
Ara
Bende 3 4 senedir kullanıyorum bir sorun yaşamadım.
bende 2 yıldır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok
Ara
Teşekürler arkadaşlar bu yorumlardan sonra hemen bır tane sıpariş veiyorum Smile .
HOROZ KENTLİ
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi