Konu Bilgileri
Konu: Coturn30 Yazar: ALİ BEY
Okunma: 2273 Yorum: 5
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ALİ BEY 05-03-2015, Saat: 09:56 AM   
Arkadaşlar coturn 30 şipariş vericekltim ama bazı sitelerde çeşitli yorumlar okudum
bazılarının gelişim sürrecinde bozulmus bazılarının 1 . 2 cıkımda bozulmus ve motor veya adaptörden bozuluyormus. Sitede kullanan arkadaşlar yorumlarını paylaşırsa sevinirim.
HOROZ KENTLİ
Ara
Ahmet ÖDÜBEK 05-03-2015, Saat: 11:43 AM   
Ben kendi el yapımı kuluçka makınamda yaklaşık 2 senedir kullanıyorum 3 adet, ancak şimdiye kadar olumsuz bir durumla karşılaşmadım. Makınam yandığı zaman bile çalışıyorlardı, hala da çalışıyorlar. Tekrardan zaman rolesine ihtayç duyulmaması bu sistemin artılarından sadece biri. Temizliği kolay, çevirme hızı gerçekten çok güzel.
-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara
ALİ BEY 05-03-2015, Saat: 12:03 PM   
(05-03-2015, Saat: 11:43 AM)Ahmet ÖDÜBEK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben kendi el yapımı kuluçka makınamda yaklaşık 2 senedir kullanıyorum 3 adet, ancak şimdiye kadar olumsuz bir durumla karşılaşmadım. Makınam yandığı zaman bile çalışıyorlardı, hala da çalışıyorlar. Tekrardan zaman rolesine ihtayç duyulmaması bu sistemin artılarından sadece biri. Temizliği kolay, çevirme hızı gerçekten çok güzel.

yorumun için teşekürler ahmet abi bende almak istedimde bazı sıtelerde olumsuz yorumlar okudum ve sorma ggereği duydum Coturn30 kaç lt saklama kabına rahat giriyor ? bilgin varmı
HOROZ KENTLİ
Ara
Serhat BEYAZ 05-03-2015, Saat: 02:44 PM   
Bende 3 4 senedir kullanıyorum bir sorun yaşamadım.
Huseyin KILIÇ 05-03-2015, Saat: 08:29 PM   
bende 2 yıldır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok
Ara
ALİ BEY 05-03-2015, Saat: 09:29 PM   
Teşekürler arkadaşlar bu yorumlardan sonra hemen bır tane sıpariş veiyorum Smile .
HOROZ KENTLİ
Ara

Coturn30 Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: