Kulucka Club

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIV Türkiye Tavukçuuk Fuarı 11-13 Haz. İstanbul
Aşağıdaki fuar davetiyesi E-mail aracılığı ile bana geldi. Paylaşmak istedim. Ancak yıllar önce bu fuara gitmiştim. Tamamen sanayi türü çok yüksek hacımlı tavuk eti ve yumurta üreticilerine yönelik bir fuar.

Ancak belki yıllar içerisinde bu fuarın içerisinde veya farklı bir organizasyon içerisinde Türkiye Süs Tavukları bölümünü görmek isterdim.

Subject: 7. VIV TÜRKİYE FUARI’NA DAVETLİSİNİZ!

7. VIV TÜRKİYE FUARI’NA DAVETLİSİNİZ!
Sizleri 7. VIV TÜRKİYE Fuarı’mıza davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. 11-13 Haziran 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenleyeceğimiz Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı VIV TÜRKİYE 2015 hiç olmadığı kadar geniş bir katılımla kapılarını açıyor. Fuar ziyaretinizi kolaylaştırmak için önceden online kayıt yaptırabilir ve hiç vakit kaybetmeden fuarı ücretsiz ziyaret edebilirsiniz.

Dünya kanatlı sektörü İstanbul’da bir araya geliyor
Fuara beş aydan fazla bir süre kalmasına rağmen tamamına yakını dolan fuarda son stantlarda yerlerini almak isteyen firmaların ellerini çabuk tutması gerekiyor. IFM’deki mevcut fuar alanına sığmayan fuarda fuar alanının dışına kurulacak profesyonel çadır alanında da katılımcılar fuar ziyaretçileri ile bir araya gelecek. Türkiye başta olmak üzere Arjantin, Belçika, Kanada, Çin, Danimarka, Fransa, Almanya, Hindistan, İran, İsrail, İtalya, Güney Kore, Meksika, Polonya, Portekiz, Güney Afrika, İspanya, Tayvan, Hollanda, Tunus, Ukrayna, Macaristan, Malezya ve ABD’den lider firmaların VIV TÜRKİYE 2015 Fuarı’na katılımı kesinleşti.

VIV TÜRKİYE 2015 sizi bekliyor
Tavukçuluk sektöründe önde gelen dernek ve kuruluşların desteğini senelerden beri arkasına alan VIV TÜRKİYE, yeni pazarlara açılmak isteyen Türk firmalarının ve Türk pazarına girmek isteyen yabancı firmaların İstanbul’daki adresi olarak tavukçuluk sektörde önemli bir yere sahip olmayı başardı. Sizler de sektör paydaşlarının bir araya geleceği 7. VIV TÜRKİYE buluşması için geç kalmadan yerinizi alarak şirketinizin iş hacminizi arttırabilirsiniz.

Hollandalı VNU Exhibitions Europe lisansı altında HKF Fuarcılık tarafından 7.si düzenlenecek VIV TÜRKİYE hakkında daha fazla bilgi almak ve katılım ile ilgili tüm sorularınız için http://www.vivturkey.com adresini ziyaret edebilir veya doğrudan proje ekibine ulaşabilirsiniz.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  29 Mayıs İstanbul un Fethi Leyla ALTUN 3 495 06-01-2014, Saat: 12:28 AM
Son Yorum: Hasan ÇETİNEL
  Türkiye'de Tavukçuluk ( TV Programı) İlyas ARDIÇ 9 1,215 04-29-2013, Saat: 12:55 AM
Son Yorum: Aytaç Keçeci

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi