Konu Bilgileri
Konu: Yumurta kontrol Yazar: Merve KARA
Okunma: 2512 Yorum: 2
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Merve KARA 02-02-2015, Saat: 02:18 PM   
Merhabalar,

Boş kafesin altına yumurtlamıştı dişimiz ve onlar ne yazık ki boş çıktı. Şimdi ise yuvasına yumurtladı, çok şükür. Boş mu dolu mu kontrol etmek istemiyorum. Geçen seferde 3 hafta boyunca bekledim ve sonrasında baktığımda boştu. Şimdi dişiyi rahatsız etmek istemediğimden bakmıyorum ama iyi mi yapıyorum? Aksi durumda oturacak ve onu sıkıntıya sokmaktan endişeliyim.
Ara
Uğur DEMİR 02-02-2015, Saat: 02:32 PM   
boşmu derken döllü olup olmadığını merak ediyorsanız bu ilk günlerde anlamak zordur. en az bir hafta yada 10. gün akşam vakti fener yada döl kontrol cihazları ile bakmanız gerekiyor. akşam vakti yaptığınızda strese girmez sorun çıkmaz yani.
*{ SERRAF }*

Beslediği Türler
...: Rhode Island Red :...

Mail: ugurdemir81@hotmail.com
Düzce, Merkez

Ara
Merve KARA 02-02-2015, Saat: 04:04 PM   
(02-02-2015, Saat: 02:32 PM)Uğur DEMİR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: boşmu derken döllü olup olmadığını merak ediyorsanız bu ilk günlerde anlamak zordur. en az bir hafta yada 10. gün akşam vakti fener yada döl kontrol cihazları ile bakmanız gerekiyor. akşam vakti yaptığınızda strese girmez sorun çıkmaz yani.

Evet döllü olmasını demek istemiştim. Smile Fenerle bir süre daha bekledikten sonra deneyeceğim.
Ara

Yumurta kontrol Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: