Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Civciv veya Bireysel Kanatlı Fotoğrafyarı için ışık çadırı yapımı
Merhabalar Club dostları, uzun zamandır paylaşım yapmıyordum. Şeytanın bacağını kırayım dedim. Malum kanatlı besleyen insanlarız ve bu sevinci fotoğraflayarak başka insanlarla paylaşmayı hepimiz seviyoruz. Bzı zamanlarda çektiğimiz fotoğrafın kalitesinin düşük olması çok kaliteli bir hayvanımızı bile çirkin gösterebiliyor. Basit önlemlerle bunu bertaraf etmek mümkündür. Evde hepimizin kolayca yapabileceği birşeydir. Bir nevi mini bir sütüdyodur yani. Hadi kolay gelsin....

Mustafa Bey ... Eksikleri tespit edip böyle arada bir ortaya çıkmak ve öğretici yol gösterici ikazlar uyarılar ve bilgiler sen ve aynı birikimde olan kişilerin yapacağı bir durum..

Eline sağlık bende Makinelerimin resimi için fotoğrafcıya gidecektim, imkanlarımla bir resimleyip deneyeceğim bakalım, belkide hiç gerek kalmayacak Smile
Köy tavuğu,
Brahma (Şalvarlı Smile )
Lohman

https://www.facebook.com/hobikulucka28
https://www.facebook.com/groups/1427647234190151/

El emeğiyle Hükmetmeyen, Elin emeğine Mahkum olur...(M.A)
Mustafa bey faydalı bir paylaşım olmuş teşekkürler.
Tel: 0542 323 1061

info@saf-kan.com

Gerçekten pratik ve hobiciler ,ç,n düşük maliyetli bir uygulama.Ama bizim hayvanlarımızı bu ışığın önünde tutabilecek bi uygulama var mı bildiğin Mustafa abi?Varsa portre gibi resimlerini çekebiliriz hayvanlarımızınSmile
Ara
(11-19-2014, Saat: 03:05 PM)Abdullah GÖKPINAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gerçekten pratik ve hobiciler ,ç,n düşük maliyetli bir uygulama.Ama bizim hayvanlarımızı bu ışığın önünde tutabilecek bi uygulama var mı bildiğin Mustafa abi?Varsa portre gibi resimlerini çekebiliriz hayvanlarımızınSmile
Fotoğraf çekerken hayvanlat genelde hırçınlaşır ve doğal olarak kaçmaya çalışırlar. Ama biz öncesinde hayvanımızı kucağımıza alıp üç beş dakika okşayıp seversek ona güven telkin etmiş oluruz ve inanın o hırçın hayvan gider yerine bir fotomodel gelir Smile bizzat denemişliğim var.
c2a795c67ddfeb361ec994bddf2ce5a9.jpg işte burada olduğu gibi.

Bir de şimdi aklıma geldi alt kısmını pvc kaplı tel ızgara yapıp onu da beyaza boyayabiliriz. Malum kaka yaparlarsa düz zeminde hoş durmaya bilir.
Eyvallah Mustafa abi.Yavaş yavaş öğreneceğiz.Yeni bişey daha öğrenmiş oldum.Teşekkürler abi,deneyeceğiim.İnşaallah başarılı foto çekmemize yardımcı olur.
Ara
Vallahi iyi birşey; güzel birşey de o birkaç dakika sevdiğim hayvan hiçte sakinleşmiyorSad. Bu işte en sevmediğim konu.Ürkek hayvan!!!Üç beş tanesi hariç yabani gibiler; tut tutabilirsen, sev sevebilirsen Angry Dışarda salık gezenler herhalde böyle oluyor.Hintler haricindekilerin hepsi böyle.Sad
''İlim şehri ben isem, Ali kapısıdır; Ali den geçmeden bana varılmaz''.
Hz.Muhammet(sav)
e0a91b94481d774073e86161c0f83a1f.jpg

Buda bizim resmimiz olsun Smile

250c39d9c6c7c482667d7e41bcccc0b3.jpg
Ara
çok güzel ve pratik teşekkürler
Ara
(12-17-2014, Saat: 11:57 PM)Ümit KÜÇÜKYAVUZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: e0a91b94481d774073e86161c0f83a1f.jpg

Buda bizim resmimiz olsun Smile

250c39d9c6c7c482667d7e41bcccc0b3.jpg

başına talih kuşu konmuş Ümit Smile
Gittim bilet aldim Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  EL YAPIMI ODUNLU OTOMATİK DÖNER OCAĞI Ahmet BULUT 19 4,248 01-05-2016, Saat: 01:55 AM
Son Yorum: Yusuf Türk
  taş fırın yapımı Ahmet BULUT 22 32,429 12-15-2012, Saat: 10:42 PM
Son Yorum: Aytaç Keçeci

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | KuluckaClub | Yukarı Git | | Arşiv | RSS