Konu Bilgileri
Konu: kıl testere ahşap oyma Yazar: Fatih BAYRAMOĞLU
Okunma: 7598 Yorum: 20
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fatih BAYRAMOĞLU 11-16-2014, Saat: 09:54 PM   
zevkle yaptığım , uğraştığımda günün yetmediği en güzel hobim .

Ek Dosyalar Resimler

0541 206 11 70
https://www.facebook.com/turab.bayramoglu
AUSTRALORP-LIGHT SUSSEX -SPLASH BLUE LACED RED WYANDOTTE- BRESSE -RHODE İSLAND RED - RHODE İSLAND WHİTE-.
Ara
Fevzi ÜNAL 11-17-2014, Saat: 01:43 AM   
Çok güzeller. Elinize emeğinize sağlık.
Isparta/Eğirdir
"Yalnızca kültürlü insanlar öğrenmeyi sever, cahiller ders vermeyi tercih eder."
- Edouard Le Berquier
Ara
Fatih BAYRAMOĞLU 11-17-2014, Saat: 01:51 AM   
(11-17-2014, Saat: 01:43 AM)Fevzi ÜNAL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzeller. Elinize emeğinize sağlık.

sağolun Allah razı olsun .

0541 206 11 70
AUSTRALORP-LIGHT SUSSEX -SPLASH BLUE LACED RED WYANDOTTE- BRESSE -RHODE İSLAND RED - RHODE İSLAND WHİTE-.
Ara
Soner YAYLA 11-17-2014, Saat: 10:32 AM   
hocam öncelikle çok estetik duruyorlar ellerinize sağlık acaba çizimlerini siz mi yapıyorsunuz yoksa hazır kalıplar mı var çizimler için sanırım önce çiziliyor sonra oyma işlemi yapılıyor
VARLIĞINDAN UTANDIĞIM BİR GÜMÜŞHANELİ YOKTUR.
                                                             M.OLTAN SUNGURLU
                            GÜMÜŞHANELİ
Ara
Serhat BEYAZ 11-17-2014, Saat: 11:00 AM   
Mükemmel elinize sağlık..
Abdullah GÖKPINAR 11-17-2014, Saat: 12:37 PM   
Maşaallah,ne güzel işler çıkmış.Elinize sağlık.Bu şekilde istesek bizede yaparmısınız?Aile fertlerimizin isimlerinin yazılı olduğu bi iş gibi mesela?
Ara
Metin AYDIN 11-17-2014, Saat: 10:02 PM   
Ellerinize sağlık güzel ve cidden emek verilmiş...
Köy tavuğu,
Brahma (Şalvarlı Smile )
Lohman

https://www.facebook.com/hobikulucka28
https://www.facebook.com/groups/1427647234190151/

El emeğiyle Hükmetmeyen, Elin emeğine Mahkum olur...(M.A)
Fatih BAYRAMOĞLU 11-17-2014, Saat: 10:48 PM   
(11-17-2014, Saat: 10:32 AM)Soner YAYLA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam öncelikle çok estetik duruyorlar ellerinize sağlık acaba çizimlerini siz mi yapıyorsunuz yoksa hazır kalıplar mı var çizimler için sanırım önce çiziliyor sonra oyma işlemi yapılıyor

üstadım sağolun Allah razı olsun . vaktim olduğunda kendimde çizim yapıyorum . ama bu güzel uğraşın en çok vakit alan kısmı çizim ve tasarım . vakit bulamadığımda kesimini yapmak isteğim şeyi yazıcıdan çıkartıp , ahşap üzerine yapıştırarak oyma işlemine geçiyorum . işin en keyifli tarafı tabi kendi çizimlerimi ortaya çıkartmak . saygılar selamlar.

(11-17-2014, Saat: 11:00 AM)Serhat BEYAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mükemmel elinize sağlık..

teşekkürler Allah razı olsun ...

(11-17-2014, Saat: 12:37 PM)Abdullah GÖKPINAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maşaallah,ne güzel işler çıkmış.Elinize sağlık.Bu şekilde istesek bizede yaparmısınız?Aile fertlerimizin isimlerinin yazılı olduğu bi iş gibi mesela?

sağolun üstadım Allah razı olsun . neden olmasın ancak kesin bir teslim tarihi veremem . zaman bulabilirsem ne ala ama iş tempomuz çok yoğun günün 13 , 14 saati çalışıyorum . siz bana isteğiniz çalışmanın fikrini oluşturmam için bir fikir verin . istediğiniz boy ebat renk gibi ayrıca , bende zaman bulduğumda yaparım inşAllah . saygılar selamlar .

(11-17-2014, Saat: 10:02 PM)Metin AYDIN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ellerinize sağlık güzel ve cidden emek verilmiş...

sağolun Allah razı olsun . hazırlığı ,kesimi , oyması , zımparası , boyası veriği , cilası gerçekten meşakkatli ama çok zevkli bir uğraş . saygılar selamlar.

0541 206 11 70
Ara
Ahmet ÖDÜBEK 11-18-2014, Saat: 03:01 AM   
Dekupaj testereyle bile düz kesemeyen biri olarak hayran kaldım. Süper malzemeler, clübümüzde böyle yeteneklerin ortaya çıkması beni onurlandırıyor. Kim bilir daha neler neler vardır. Emeğinize sağlık. Paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz.
-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara
Fatih BAYRAMOĞLU 11-18-2014, Saat: 09:21 AM   
(11-18-2014, Saat: 03:01 AM)Ahmet ÖDÜBEK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dekupaj testereyle bile düz kesemeyen biri olarak hayran kaldım. Süper malzemeler, clübümüzde böyle yeteneklerin ortaya çıkması beni onurlandırıyor. Kim bilir daha neler neler vardır. Emeğinize sağlık. Paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz.

estağfirullah üstadım Allah razı olsun , inşAllah zaman ve fırsat buldukça. saygılar selamlar .

0541 206 11 70
Ara
Serkan ÖZGÜRBÜZ 11-18-2014, Saat: 11:52 AM   
Yetenek bu işte... İnsan yaptığı işlerle gurur duyuyor... Begenerek ve emek harcayarak yaptığınız çalışmalar, başkalrı tarafından da begeni ve takdir görünce bir başka güzel oluyor... Emeğinize sağlık...
HAYALLERİ OLAN İNSANLAR DURDURULAMAZ... !!!
Ara
Fatih BAYRAMOĞLU 11-18-2014, Saat: 10:59 PM   
(11-18-2014, Saat: 11:52 AM)Serkan ÖZGÜRBÜZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yetenek bu işte... İnsan yaptığı işlerle gurur duyuyor... Begenerek ve emek harcayarak yaptığınız çalışmalar, başkalrı tarafından da begeni ve takdir görünce bir başka güzel oluyor... Emeğinize sağlık...

sağolun hocam Allah razı olsun . Rabbim'in yaratmış olduğu malzemeler O'nun vermiş olduğu beceri ve istekle birleşince ve insan biraz üzerine düşünce ortaya herzaman güzel işler çıkar . bence gönülden isteyen herkes yapabilir . saygılar selamlar .

0541 206 11 70
Ara
Kamil SAİM 11-20-2014, Saat: 12:04 AM   
ilerde almak istediğim makinalardan biri.. harika olmuş elinize sağlık Smile
Yasin ÖKSÜZ 11-20-2014, Saat: 12:40 AM   
Fatih'cim ; eline koluna sağlık, çok güzel işler çıkarmışsın.Ustalık böyle birşey; sonucunda karşısına geçip baktığınızda size müthiş bir duygu ve zevk veren birşey.Allah(cc) kolaylık, sabır,sağlık ve devamını versin.İnşaallah yeni yeni modellerin, işlerin resimlerinide bizinmle paylaşırsın.Selamlar.
''İlim şehri ben isem, Ali kapısıdır; Ali den geçmeden bana varılmaz''.
Hz.Muhammet(sav)
Fatih BAYRAMOĞLU 11-20-2014, Saat: 02:46 AM   
(11-20-2014, Saat: 12:40 AM)Yasin ÖKSÜZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fatih'cim ; eline koluna sağlık, çok güzel işler çıkarmışsın.Ustalık böyle birşey; sonucunda karşısına geçip baktığınızda size müthiş bir duygu ve zevk veren birşey.Allah(cc) kolaylık, sabır,sağlık ve devamını versin.İnşaallah yeni yeni modellerin, işlerin resimlerinide bizinmle paylaşırsın.Selamlar.

Yasin abi güzel düşüncelerin ve temennilerin için çok sağol Allah (C.C.) razı olsun . Rabbim katlarıyla sana da versin inşAllah . çok yoğun çalışıyorum ancak fırsat bulupta yeni çalışmalar yapabilirsem siz değerli abilerimle paylaşırım inşAllah . saygılar selamlar .

0541 206 11 70
Ara
Mustafa ÖZ 11-23-2014, Saat: 12:53 AM   
Vallaha helal olsun abi elinize kolunuza sağlık çook güzel görünüyorlar . Verilen emek kendini belli ediyor.
Ara
Fatih BAYRAMOĞLU 11-23-2014, Saat: 09:20 AM   
(11-23-2014, Saat: 12:53 AM)Mustafa ÖZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vallaha helal olsun abi elinize kolunuza sağlık çook güzel görünüyorlar . Verilen emek kendini belli ediyor.

sağolasın Mustafa, Allah razı olsun .

0541 206 11 70
Ara
Leyla ALTUN 11-26-2014, Saat: 03:41 PM   
Maşallah çok güzel eserler elinize kolunuza sağlık Fatih Bey, özellikle ilk eser kaplan figürlü olan süper çok güzel olmuş..

O(Allah) ne güzel vekildir bize yeter.
Ara
Soner YAYLA 11-26-2014, Saat: 07:34 PM   
Hocam satış yapıyormusunuz yada sipariş üzerine oyma yapıyorsanız aklımda bi kartal figürü var ama
VARLIĞINDAN UTANDIĞIM BİR GÜMÜŞHANELİ YOKTUR.
                                                             M.OLTAN SUNGURLU
                            GÜMÜŞHANELİ
Ara
Ahmet BULUT 11-26-2014, Saat: 08:16 PM   
maşallah emeğinize elinize sağlık çok güzel işler
bunun makinası otomatik mi
Ara

kıl testere ahşap oyma Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş