Konu Bilgileri
Konu: TAVUK HIRSIZI YAKALANMIŞ Yazar: Abdullah GÖKPINAR
Okunma: 4071 Yorum: 14
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Abdullah GÖKPINAR 10-24-2014, Saat: 02:40 PM   
Merhaba arkadaşlar,geçen hafta 80 civarı tavuğumuz çalınmıştı şu konuda http://www.kuluckaclub.com/konu-tavuklar...3#pid49023 paylaşmıştım sizlerle.Daha sonra başkalarının da tavukları çalındı.
Ama en sonunda bugün yakalandı HIRSIZ.Bir tanesini yakalamışlar ve ifadesinde tavukları Beykoz'dan Avrupa yakasına ,oradan da yurt dışına götürdüklerini söylemiş.Hemde canlı canlı hemde çuvala tıka basa doldurdukları hayvanları.Şaşırdım kaldım.
Biz hobici olarak birbirine yakın iki şehirden bile hayvan alıp götürürken bişey olur diye çekiniyoruz,adamlar çuvala tıka basa doldurdukları hayvanları yurt dışına götürüyorlar,PES DOĞRUSU.İnşaallah varsa (ki vardır) diğer hırsızlarda yakalanır da millet rahat bi nefes alır...
Ara
Leyla ALTUN 10-24-2014, Saat: 03:02 PM   
Vay namussuzlar pes doğrusu bu emeği çalışmaya sarfetseler ne olur du sanki..Abdullah Bey sizede çok geçmiş olsun inşallah bir daha yaşamazsınız böyle olaylar.

O(Allah) ne güzel vekildir bize yeter.
Ara
Abdullah GÖKPINAR 10-24-2014, Saat: 03:06 PM   
Sağolun Leyla Hanım,size katılmamak elde değil.
İnşaallah hiç birimiz bu duruma maruz kalmayız...
Ara
Hüseyin EREN 10-24-2014, Saat: 03:38 PM   
Hırsızın yakalandığına çok memnun oldum, Allah kötülere fırsat vermesin, bir daha böyle bir olay kimse yaşamasın inşeallah...
Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.(Hz.Mevlana)
Ara
Ali KIRKBAŞ 10-24-2014, Saat: 08:18 PM   
geçmiş olsun
Ahmet ÖDÜBEK 10-24-2014, Saat: 09:08 PM   
Biz yasal yollardan yurt dışından yumurta getirtemiyoruz adamlar çalıp Türkiye'den yurt dışına kaçırıyor, adamlarla anlaşsak acaba yurt dışından yumurta getirirler mi Big Grin İşin şakası bi yana da tavuklar nerdeymiş abi seninkiler duruyormuymuş geri verecekler mi ? Savcılığa müracaat et istersen abi şu tarihte benim kümesimden çalınmıştı diye ?
-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara
Eren YILDIRIM 10-24-2014, Saat: 09:21 PM   
Arkadaş çalarsın anlarımda yurtdışı nedir ya Big GrinBig Grin Geçmiş olsun abi,yurtdışı işi tavuklara kavusmana sebep olacak gibi Wink
Ara
Serhat BEYAZ 10-25-2014, Saat: 01:45 PM   
Geçmiş olsun..
Murat HUTOĞLU 10-25-2014, Saat: 01:49 PM   
çok geçmiş olsun
Ara
Ali ÇAKIRLI 11-12-2014, Saat: 10:08 PM   
geçmiş olsun Abdullah bey hırsızların yakalandığı çok iyi olmuş, inş. tavukları da temin edebilirsiniz
Light Sussex
Amrock (gelecekte inş.)
Ara
Uğur DEMİR 11-13-2014, Saat: 01:22 PM   
Allah Islâh etsin.... yakalanmaları güzel olmuş başkalarının canını yakamazlar ama anlayamadığım yurt dışı işi ne alaka anlayamadım. biz yurtdışından yumurta getireceğiz diye yırtınıyoruz. onlar hazırlarını yurtdışına çıkartıyorlar.
*{ SERRAF }*

Beslediği Türler
...: Rhode Island Red :...

Mail: ugurdemir81@hotmail.com
Düzce, Merkez

Ara
Abdullah GÖKPINAR 11-13-2014, Saat: 01:46 PM   
Teşekkür ederim herkese.Yakalandılar ama tavuklar çoktan buhar olmuş.3 gün önce yine 40a yakın tavuk çalınmış bir komşunun.
Ara
MehmetDurukan 11-27-2014, Saat: 03:33 PM   
yakalnasa neolcak kardeşim 3 gün sora çıkarlar kanunmu va rbumemlekette
Ara
Abdullah SEMERCİ 11-28-2014, Saat: 03:52 PM   
Abdullah kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Benim fikrim bu hayvanlar yurtdışına götürülmemiştir. Hedef şaşırtmak olabilir. Ya da Türkiye de sattıkları kişileri ele vermemek adına. Bu bir zincirdir. Devamını bulmak resmi kurumların işi. Ciddiye alınırsa tabi...
Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez.
Muğla/Fethiye-Seydikemer : 0532 058 9898
Ara
MehmetDurukan 04-12-2016, Saat: 09:57 AM   
(11-28-2014, Saat: 03:52 PM)Abdullah SEMERCİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abdullah kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Benim fikrim bu hayvanlar yurtdışına götürülmemiştir. Hedef şaşırtmak olabilir. Ya da Türkiye de sattıkları kişileri ele vermemek adına. Bu bir zincirdir. Devamını bulmak resmi kurumların işi. Ciddiye alınırsa tabi...

polis ciddiye almaz uğrasmaz yakalanan hırsızda hemen çıkar olan tavuk sahiplerinin çekdiği emeklere olur o hırsızı kümese sokacan sorada zalım bir köpek bırakıcan ardından
Ara

TAVUK HIRSIZI YAKALANMIŞ Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: