Konu Bilgileri
Konu: Üyelik İptali Yazar: Hemid ÖZTURNA
Okunma: 2771 Yorum: 11
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hemid ÖZTURNA 07-31-2014, Saat: 03:34 PM   
yıl 2013 9.ay bir insan evladıyla tanıştım, bana vermiş olduğu bilgiler ve tavsiyesi üzerine onun hatırına 09-24-2013 tarihinde aranıza katıldım, o güzel insanın bana katmış olduğu + lar anlatmakla bitmez , tabiki siz cluckaclup sakinleride keza öyle. Bunca zamandır kimi zamanlar çatıştık kimi zamanda derdimizi sevincimizi paylaştık , mutlaka hatamız kusurumuz olmuştur , birbirimize hakkımız geçmiştir, benden yana bir hakkımkaldıysa herkese helal olsun ,

Uzun lafın Kısası sizlerle beraberliğim burayakadarmış, ben entrikalı işleri şifreli konuşmaları oyunları sevmem, Ben bir dost için yapamayacağım şey yoktur ama o dost insan evladını kırarve kaybedersem ben biterim.

Sayın GÖREVLİ VE YETKİLİ ARKADAŞLAR Sitenizde bulunan üyeliğimin sonlandırılmasını Şahsıma ait bilgilerin konuların gereği yapılarak gerek görüldüğünde imhasının gerçekleştirilmesini arzeder , kanatlı camıasının yolu bahtı daima AÇIk olsun Allaha emanet olun hoşçakalın.
Ahmet BULUT 07-31-2014, Saat: 04:19 PM   
kim kızdırdı abi seni boş ver devam et biz seni seviyoruz
gerçi çok iletilerini sildik ama görev icabıSmileSmile
takma ufak tefek şeylere burdasın Wink biz gerekirse sileriz seniSmile iyice kızdırayım seniSmile
Ara
Abdullah GÖKPINAR 07-31-2014, Saat: 05:05 PM   
Hemid abi mesele nedir bilmiyorum ama sakin kafayla düşünüp sorun çözülebilir belki.buradaki üye arkadaşlarımız genel itibariyle birbirimize yardımcı olmak için buradayız.inşaallah mesele çözülür de seni burada görmeye devam ederiz.üzerimize düşün yapılacak bişey varsa yapalım abi.
Ara
Mesut TAHA 07-31-2014, Saat: 05:27 PM   
hemid abi seninde bize kattığın + lar anlatmakla bitmez yolun bahtın açık olsun bazen aynı şeyleri düşünmüyor değilim fikir ayrılığına düşülen konularda hemen klavye erkekliği baş gösterip iğneleyici, tahrik edici ve hakaret içerikli yazılar söylemler baş gösteriyor.doğruya tahammülün yoksa soru sorma yada aynı fikirde olmayanların fikrine saygı duymayı bilmeyen sözde arkadaş dost çok insan var aramızda muhtemele bunlardan biri yine kızdırmıştır seniSmile abi doğru insanların dik durması gerektiğine inanıyorum bunun içinde ayrılmanı istemem lakin saygı duyarım.
Ara
Hasan ÇETİNEL 07-31-2014, Saat: 05:48 PM   
Bir kac kisinin canini sikmasindan boyle bir karar aldigin belli. Ama o bir kac kisi yuzunden yuzlerce kulup uyesi ve binlerce kulup takipcisi senin bilgilerinden tecrubelerinden yoksun kalicak. Mesela ben teorik olarak bir cok bilgiyi sen ve senin gibi paylasimci arkadaslardan ogrendim. Hala da ogreniyorum. Bizi bu bilgilerden mahrum birakmaya hakkin yok...
Ara
Mustafa AKGÜN 07-31-2014, Saat: 11:00 PM   
Mal sahibi kendisine ait olan yada kendisinin ürettiği bir ürünün fiyatını belirler.Beynelminel bir ürün için fiyat standartdır.Ürünün ne olduğu önemli değil. bu ilacı heryerden bulabilirsiniz, ilanıda yeni gördüm şaşırdım.Böyle bir olay içinde siteden ayrılmak olmaz.karşılıklı anlaşılır halledilir, sonuçta burası herkesin üzerinde kürek çektiği bir gemi.ne kadar az kürek o kadar az hız !
ne ekersen onu biçersin.
Ara
Ahmet BULUT 07-31-2014, Saat: 11:43 PM   
Kusura bakmayın bir arkadaş Dozu ayarlayamadan yorumlar yazmıştı ve ona verilen cevaplar vsvs silinirken
Mustafa abininde iletiside güme gitti kusura bakma
Ancak adına nedersen de abi ileti silinmesi gereken yerde mecburuz bazen bilgi veremiyoruz ama anlayışlı olalım
Bu olayı başlatan arkadaşa gerekli uyarılar yapıldı
Mecburuz yoksa karşılıklı atışma vsvs uzuyor
Ara
Natalya SENTURK 08-01-2014, Saat: 01:40 AM   
Hemid Bey, üşenmedim ve internetten araştırma yaptim. Şu anda bu ilac zaten satışta bulunmuyor ve fiyatı 2009!!!!!yılında 14 Tl+ KDV.
Bence ilgili arkadaşa Bolfo diye başka birşey satmışlar.
Üyeliğinizin lütfen iptal istemeyin, bilgilerinizin ihtiyacimız vardır Smile)))))
Ara
Murat ESKİN 08-01-2014, Saat: 10:23 AM   
HAYIRLI CUMALAR CÜMLETEN . HEMİD BEY Üyeliğinizin lütfen iptalini istemeyin, bilgilerinize tatlı sert yorumlarınıza ihtiyacimız var..Smile))))) patavatsızlık parayla olmuyor . madem o fiyat oradan al patavatsız kardeş. serbest piyasa kimse kimseye zorla bir şey vermiyor. o bitler sana bulaşsın dua et sadece kanındaki cıvıklığı alsın ..@AngryAngryAngryAngry
Ara
Mustafa AKGÜN 08-01-2014, Saat: 11:42 AM   
Karşılıklı atışma olması iyi degil tabiki ben tarafsızca yazdım kimse ile kırgınlıgım olmaz verilmiş olan ilanı bile yazarken gördüm.Ahmet kardeşim sıkıntı yok olur böyle şeyler.
ne ekersen onu biçersin.
Ara
Ümit KÜÇÜKYAVUZ 08-01-2014, Saat: 12:42 PM   
Sizden satın aldığım ürün sayesinde kümedimde rahat bir nefes aldım . Hakkım varsa helali hoş olsun. Sizde hakkınızı helal edin. Verdiğiniz bütün emekler için sonsuz teşekkürler
Ara
Mustafa Ozan SAYILGAN 08-01-2014, Saat: 03:49 PM   
(08-01-2014, Saat: 01:40 AM)Natalya SENTURK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hemid Bey, üşenmedim ve internetten araştırma yaptim. Şu anda bu ilac zaten satışta bulunmuyor ve fiyatı 2009!!!!!yılında 14 Tl+ KDV.
Bence ilgili arkadaşa Bolfo diye başka birşey satmışlar.
Üyeliğinizin lütfen iptal istemeyin, bilgilerinizin ihtiyacimız vardır Smile)))))

Okuma yazmam var çok şükür. Orijinal Bolfo isterseniz fotoğrafı göndereyim.

(08-01-2014, Saat: 10:23 AM)Murat ESKİN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: HAYIRLI CUMALAR CÜMLETEN . HEMİD BEY Üyeliğinizin lütfen iptalini istemeyin, bilgilerinize tatlı sert yorumlarınıza ihtiyacimız var..Smile))))) patavatsızlık parayla olmuyor . madem o fiyat oradan al patavatsız kardeş. serbest piyasa kimse kimseye zorla bir şey vermiyor. o bitler sana bulaşsın dua et sadece kanındaki cıvıklığı alsın ..@AngryAngryAngryAngry

Sizin yaptığınız hakaret oluyor ama
6 Australorp (avustralya)
1 Light Sussex
32 melez köy tavuğu-horozu
Ara

Üyelik İptali Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: