Kulucka Club

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satılık Sar-48 Kuluçka Makinesi Sıfır..
Sahibi:....................................Serhat BEYAZ
Mal veya Canlının Türü/Cinsi : Sar-48 Otomatik Kuluçka Makinesi
Yaşı:....................................... Sıfır
Fiyatı:..................................... 350 Tl
Satış Yapılan İl:.................... Ankara
Teslimat şekli:........................Kargo ile
İrtibat bilgileri ......................... serhat_1004@hotmail.com https://www.facebook.com/serhat.beyaz.75
İlanın Geçerlilik Süresi :........... Satılıncaya kadar.

Arkadaşlar makineyi ben iş karşılığı almıştım,yani satıcının bir işini yaptım karşılığında makine verebileceğini söyledi bende kabul ettim,makineye ihtiyacım olmadığı için satıyorum..sadece denemek için açtım paketini çalıştırdım denedim bir sıkıntısı yok.. Makine sıfırdır hiç çıkım alınmadı...

Buradan Bakabilirmisiniz http://civcivkulucka.com/kulucka-makinas...ar-48.html alt kısmı fotoğraftakiler gibi değil,seffaf içerisi görünebiliyor.. 48 yumurta kapasiteli otomatik çevirmeli gün sayacı ve çevirme motoru sayacı var isterseniz siz kendinizde tuşa basarak istediğiniz kadar çevirebilirsiniz..

yz8-48a_2_.png

yz8-48a_1_.png

Ürün Açıklaması

SARE KULUÇKA YZ8-48 Yumurta Kuluçka Makinası Özellikler:

1. Malzeme: Plastik

2.Kapasite: 48 tavuk yumurtası ( Bütün türler için)

3. Güç kaynağı: 220 ~ 240V, 110V, 50/60Hz.

4. Güç: 80W

5. Boyut: 51cm x 29cm x 53cm

6. Brüt Ağırlık: 5 KG

7. Bir ücretsiz yumurta Lambası ile birlikte gelir

8. İngilizce kılavuzu içerir

9. Dış Görünüm: Şeffaf Kapak

10. İç Fonksiyonu: Yüksek motor hızı ve tarama hızı

11. Ürün Sertifika: CE onaylı

12. Renk: resimdeki Sarı renk

13 Garanti: 1 Yıl

14. Otomatik Çevirme Sistemi

15.DİGİTAL NEM KONTROL PANELİ

16. DİGİTAL SICAKLIK AYARI

17.DİGİTAL GÜN SAYACI ( İLERİ DOĞRU)

18. DİGİTAL ÇEVİRME MOTORU GERİ SAYIM SAYACI ( 2 SAAT GERİYE DOĞRU)

19. GELİŞİM VİYOLLERİ SÖKÜLEBİLİR VE ÇIKIM İÇİN AYNI KABİN İÇİNDE KULLANIM İMKANI.

SAR-48 KULLANIM KLAVUZU

MAKİNAYI KULANMADAN ÖNCE MOTOR ÜZERİNDEKİ PLASTİK EMNİYET KELEPÇESİNİ ÇIKARTINIZ. BU KELEPÇE TAŞINA SIRASINDAKİ SARSINTIYI ÖNLEMEK MAKSATLIDIR.

MAKİNA ZEMİNİNDEKİ SU KANALLARINI SU İLE DULDURUNUZ. NEM BU KANALLARA SU DOLDURARAK SAĞLANMAKTADIR. SU KANALLARINI DIŞINDA MAKİNA ZEMİNİNE DE SU KONULABİLİR ANCAK HAVA DELİKLERİNİN KAPATILMAMASINA ÖZEN GÖSTERİLMELİDİR

NEM İKLİM VE BÖLGE ŞARTLARINA GÖRE HER İLDE FARKLILIK GÖSTERMEKTE OLDUGUNDAN NE KADAR SU TAKVİYESİ YAPACAĞINIZI DENEME YÖNTEMİ İLE SİZ BELİRLEMELİSİNİZ.

ÇOK DÜŞÜK NEMLİ BÖLGELERDE MAKİNA İÇİNE İLAVE OLARAK ISLAK SÜNGER VEYA ISLAK BEZ TAKVİYESİ YAPILMASI GEREKEBİLİR..

ÖRNEK OLARAK İSTANBUL DA İKİ KANAL SU DOLU İKEN %67 NEM OLUŞMAKTA. FAKAT BİR BAŞKA İL OLAN DÜZCE DE %40 OLMAKTADIR. BU DURUMDA MAKİNA ZEMİNİNİ VEYA ISLAK SUNGER TAKVİYESİ YAPARAK NEMİ ARTTIRMALISINIZ.

MAKİNA İÇİNDEKİ YUMURTA VİYOLLERİNE BAĞLI ÇEVİRME MOTORUNUN ÜST MEKANİZMA İLE BAĞLANTISINI SALAYAN BEYAZ PLASTİK FİŞİ TAKINIZ.

MAKİNA ÖN PANELİNDE BULUNAN 220V GİRİŞLİ ENERJİ KABLOSUNU FİŞE TAKINIZ. VE ON- OFF KIRMIZI DÜĞMEYİ ON KONUMUNA GETİRİP MAKİNAYI ÇALIŞIR DURUMA GETİRİNİZ. VE HAVALANDIRMA PERVANESİNİN ÇALIŞTIGINI GÖRECEKSİNİZ.

BU AŞAMADAN SONRA MAKİNA AYARI NASIL YAPILIYOR BUNA BAKACACAĞIZ.

SICAKLIK AYARI : SET TUSUNA BİRKEZ BASIN (+) VE ( - ) TUSLARI İLE İSTEDİĞİNİZ SICAKLIGI AYARLAYIN VE HEMEN ARDINDAN BU KOMUTU HAFIZAYA ALMAK İÇİN SET TUSUNA TEKRAR BİR KEZ BASIN.

( HUMİDİTY) DÜŞÜK NEM ALARMI %45 OLARAK GİRİLMİŞTİR. MAKİNA NEMİ %45 ALTINA İNDİĞİNDE ALARM ÇALMAYA BAŞLAR VE UYARI VERİR.

ÇEVİRME MOTORU 2 SAATTE BİR ÇEVİRMEYE AYARLANMIŞTIR VE BU KULUÇKA İÇİN EN İDEAL ÇEVİRME SAATİDİR.

ÇEVİRME MOTOR GÖSTERGESİ 1:59 DAN GERİYE DOĞRU SAYAR VE 2. SAAT SONUNDA 00:00 OLDUGUNDA 1 TUR MOTOR DÖNER VE YUMURTALAR ÇEVRİLMİŞ OLUR. İSTERSENİZ RESET TUSUNA BASIP ÇEVİRME MOTORUNU MANUEL OLARAKTA ÇEVİREBİLİRSİNİZ.

GÜN SAYACI HEMEN ÇEVİRME EKRANININ ALTINDADIR VE KULUÇKA GÜNÜNÜ SAYMAKTADIR.
Günceldir arkadaşlar bir kaç kişi pm attı ama anlaşamadık.
Konu günceldir,taliplisi çok ama fiyatta bir türlü anlaşamıyoruz,bedava istiyorlar sanırım Smile
Hayırlı satışlar serhat kardeşim
-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara
Serhat bey Hayırlı satışlar...
Köy tavuğu,
Brahma (Şalvarlı Smile )
Lohman

https://www.facebook.com/hobikulucka28
https://www.facebook.com/groups/1427647234190151/

El emeğiyle Hükmetmeyen, Elin emeğine Mahkum olur...(M.A)
(09-09-2014, Saat: 01:08 AM)Ahmet ÖDÜBEK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı satışlar Serhat kardeşim

Eyvallah Ahmet Abi Teşekkürler..
(09-09-2014, Saat: 09:16 AM)Metin AYDIN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Serhat bey Hayırlı satışlar...

Teşekkürler Metin Bey.
Şimdiden alana satana hayırlı olsun.
Ara
(09-10-2014, Saat: 06:01 PM)Merve KARA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdiden alana satana hayırlı olsun.

verdiğiniz lingde fiyatı farklı.Yani daha ucuz.acaba eski fiatmı görünüyorki.
Isparta/Eğirdir
"Yalnızca kültürlü insanlar öğrenmeyi sever, cahiller ders vermeyi tercih eder."
- Edouard Le Berquier
Ara
(09-10-2014, Saat: 08:19 PM)Fevzi ÜNAL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-10-2014, Saat: 06:01 PM)Merve KARA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdiden alana satana hayırlı olsun.

verdiğiniz lingde fiyatı farklı.Yani daha ucuz.acaba eski fiatmı görünüyorki.

Evet Fevzi bey fiyatta indirime gitmiş satışı ben linki eklediğimde fiyat 490 dı sonra 400 e kadar inmiş, bu durumda bende fiyatı 350 ye indiriyorum Big Grin dediğim gibi ben bir iş karşılığı almıştım makineyi makine bana geldi denedim koliye geri yerleştirdim.

Teşekkürler Merve Hanım.
Serhat bey bu fiyata kaçmaz makine ama hiç duyulmadık yorum yapılmadık makine olduğu için açıkçası süpheyle yaklasıyorum.
Ara
(09-11-2014, Saat: 05:22 PM)Eren YILDIRIM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Serhat bey bu fiyata kaçmaz makine ama hiç duyulmadık yorum yapılmadık makine olduğu için açıkçası süpheyle yaklasıyorum.

Valla Eren bey denemek için kullansam bu seferde ikinci el dicekler Big Grin
Sar48 benim kulucka makinem bu makineyi sirf tecrube olsun die aldiydim ve verdigim fiyata bakrigimda deger aldigim sahisada hakkim helal olsun 48 yumurtadan 33 tane civcivin olduydu bunun 4 tanesi ölü ciktiydi elektrik kesintisi yuzunden geriside dolsuz yumurta yani gaywt guzel makine tabiki çimuka gibi markalara jafa tutamaz ama 350 tlye de makine olmaz Smile
Ara
Ürün hala satılık mı? Alındığı firmadan garanti süresi var mı?
Ara
Çin mallarından uzak durun derim, 350 TL ye ne olduğunu bilmediğiniz bir makineye ödeme yapacağınıza en azından muhatabının yanı başınız da olduğu yerli markalara bakın.

Mesela bu sar-48 denen makineye 350 TL vereceğinize çimuka PD30SH 140 TL fazla verin keyfini sürün.

Çin malı alıp mutlu olan var mı?
Bilgi paylaştıkça büyür...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CİMUKA PD60SH KULUCKA MAKİNESİ SATILIK ismail eyaz 0 230 12-13-2016, Saat: 05:38 PM
Son Yorum: ismail eyaz
  Satılık Çimuka PD60C ** Acil ** Muzaffer İBİŞ 3 2,328 11-23-2016, Saat: 09:49 AM
Son Yorum: Ferhat PİLAYDIN
  çimuka kuluçka makinesi arıyorum burak demirkapak 7 1,135 07-06-2016, Saat: 01:04 AM
Son Yorum: burak demirkapak
  SATILIK 63 Lük Yumurta Viyolü Kamil SAİM 3 808 05-24-2016, Saat: 09:29 AM
Son Yorum: ugur torun
  Kuluçka Makinesi Arıyorum Ümit KÜÇÜKYAVUZ 0 556 12-21-2015, Saat: 08:26 PM
Son Yorum: Ümit KÜÇÜKYAVUZ
  kulucka makinesi ariyorum Barıs KILIC 1 699 10-28-2015, Saat: 06:36 PM
Son Yorum: burak demirkapak
  Satılık Kuluçka Ekipmanları Mustafa Ozan SAYILGAN 2 1,288 08-31-2015, Saat: 05:09 PM
Son Yorum: Mustafa Ozan SAYILGAN
  Çimuka 60 Kuluçka Makinası İsmail Hakkı ÖZDİLEK 4 2,410 07-09-2015, Saat: 09:59 PM
Son Yorum: Fevzi ÜNAL
  HOBİKULUÇKA KULUÇKA MAKİNE MODELLERİ.. Metin AYDIN 21 8,635 06-16-2015, Saat: 05:13 PM
Son Yorum: Metin AYDIN
  GÜNÜN FIRSATI ...%10 İNDİRİMLİ HOBİKULUÇKA OTOMATİK KULUÇKA MAKİNASI Metin AYDIN 1 907 06-05-2015, Saat: 05:54 PM
Son Yorum: İsmail MENGİR

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi