Konu Bilgileri
Konu: En Uygun Nipel Suluk Sistemi Yazar: Halil ARIKAN
Okunma: 3191 Yorum: 4
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Halil ARIKAN 06-22-2014, Saat: 05:37 PM   
Merhaba arkadaşlar hem 5 katlı bıldırcın kafesime hemde civciv büyütme kafesime nipel suluk sistemi almayı düşünüyorum sizce nerden ve nasıl temin etmeliyim ve tam bir kurulum için neler almalıyım yardımcı olursanız sevinirim.
Hocasının kitabını okumaktan Allah'ın kıtabını okumaya vakit ayıramayanlar zehri süt diye içerler.
Ara
Kamil SAİM 06-22-2014, Saat: 10:07 PM   
İki firma var biri cimuka biri evcilmalzemeleri
İsmail ARIK 06-22-2014, Saat: 10:22 PM   
Cimukanın hortum nipel çelik olandan ve dilli olan suluklardan aldım sistemi kendim kurdum sadece sıkıntı bazen dil nipele tam bastıramadığında suluk az doluyor ama onuda dili azıcık oynayıp yumuşatarak sorunu çözdüm birde çanak suluklar var onlar biraz sıkıntılı geldi bana içinde ki yayın gevşemesi sıkışması sürekli suyun akmasına ve deponun boşalmasına neden oldu ama çelik nipeller gerçekten su sızdırmıyor hortumların ve kare borunun kullanımı çok iyi kısaca hesap yapacak olursak 5mt siyah boru 2 mt kare boru 5 tane t bağlantı her kata 3 nipelden 15-20 nipel kare boru tıpa 5 kare boru siyah boru bağlantısı 5 adet depo bağlantı 1 adet 1 adet vana veya her kata istersen 6 vana siyah boru tıpa 1 tane 15 çanak benim aklıma gelenler bunlar.
Ara
Burak DÖRTOK 06-22-2014, Saat: 11:28 PM   
halil bey şu tip birşey uygun olabilir http://www.kulucka.com/kulucka/245-Nipel...-Set4.aspx
Halil ARIKAN 06-23-2014, Saat: 12:19 AM   
(06-22-2014, Saat: 10:22 PM)İsmail ARIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cimukanın hortum nipel çelik olandan ve dilli olan suluklardan aldım sistemi kendim kurdum sadece sıkıntı bazen dil nipele tam bastıramadığında suluk az doluyor ama onuda dili azıcık oynayıp yumuşatarak sorunu çözdüm birde çanak suluklar var onlar biraz sıkıntılı geldi bana içinde ki yayın gevşemesi sıkışması sürekli suyun akmasına ve deponun boşalmasına neden oldu ama çelik nipeller gerçekten su sızdırmıyor hortumların ve kare borunun kullanımı çok iyi kısaca hesap yapacak olursak 5mt siyah boru 2 mt kare boru 5 tane t bağlantı her kata 3 nipelden 15-20 nipel kare boru tıpa 5 kare boru siyah boru bağlantısı 5 adet depo bağlantı 1 adet 1 adet vana veya her kata istersen 6 vana siyah boru tıpa 1 tane 15 çanak benim aklıma gelenler bunlar.

Hocam resim koyabilirmisiniz veya link verebilirmisniz

Bıldırcın kafesimin eni 120 derinliği 60 cm her kat 50 bıldırcınllık verdiğim linkteki uygunmudur birde sadece bunumu alıyoruz başka birşeye gerek varmı http://evcilmalzemeleri.com/category/sul...likli.html
Hocasının kitabını okumaktan Allah'ın kıtabını okumaya vakit ayıramayanlar zehri süt diye içerler.
Ara

En Uygun Nipel Suluk Sistemi Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Suluk ve Yemlik Önerileriniz? Sinan ÖZEN 5 4,644 05-21-2013, Saat: 11:44 PM
Son Yorum: Sinan ÖZEN

Hızlı Menü: