Konu Bilgileri
Konu: Domatesler çok iri oldu Yazar: Hemid ÖZTURNA
Okunma: 3951 Yorum: 11
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hemid ÖZTURNA 06-22-2014, Saat: 12:24 AM   
Bu Domatesler çok iri oldu , Arkadaştan almıştım şansıma çok iri oldular
Buyıl yine Domatese gömülecez.

Ek Dosyalar Resimler

Mesut TAHA 06-22-2014, Saat: 01:42 AM   
abi harika bi görüntü benimkiler henüz bilye kadar var yokSmile
Ara
Ahmet Ünsal CİVELİ 06-22-2014, Saat: 10:47 PM   
yagmur tuzunden bu yıl domateslerim fazla gelişemedi
Hemid ÖZTURNA 06-23-2014, Saat: 08:42 AM   
Toprağım çok verimli domateslerde azıcık iri olunca hepten irileşmiş oldu diye düşünüyorum, Toprak okadar verimliki geçen yıldan kalan domates atıklarından bahçede bir sürü domates çıktı.
Bahçeye ne dikersem ne tohumu düşürürsem anında fişkırıp çıkıyor

İnşallah herkesin böyle verimli toprağı olur iyi mahsül elde eder,
Teşekkür'ederim hayılı mesailer.
Halil ARIKAN 06-23-2014, Saat: 09:53 AM   
Şimdiden afiyet olsun
Hocasının kitabını okumaktan Allah'ın kıtabını okumaya vakit ayıramayanlar zehri süt diye içerler.
Ara
Abdullah GÖKPINAR 06-23-2014, Saat: 03:46 PM   
maşaallah. şanslısınız verimli topraklara sahipsiniz. bizim domatesler yarısı kadar anca olmuştur. afiyet olsun. yedikten sonra tadı konusunda da izlenimlerinizi merak ediyoruz. kendinize tohumluk ayırmayı unutmayın...
Ara
Hemid ÖZTURNA 06-23-2014, Saat: 04:10 PM   
(06-23-2014, Saat: 03:46 PM)Abdullah GÖKPINAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: maşaallah. şanslısınız verimli topraklara sahipsiniz. bizim domatesler yarısı kadar anca olmuştur. afiyet olsun. yedikten sonra tadı konusunda da izlenimlerinizi merak ediyoruz. kendinize tohumluk ayırmayı unutmayın...

Tadına doyamadım inalılmaz lezzetvar , sonradan sizin için koparıp kesip resim çekerim , tohumu alamasamda seneye kendinden çıkma olasılığı %90 ,
Ama yinede tohum alırım.
Ahmet Ünsal CİVELİ 06-24-2014, Saat: 12:31 AM   
4 çeşit domatesim var organik bu sene tohumları karıştırdım tohum alırken inşallah çıkarda tohum paylaşımı yaparız siz dostlarımla
Yasin ÖKSÜZ 06-24-2014, Saat: 03:04 AM   
Sad Bizim domatesler daha fidan.Adamlar domatesi götürüyor, ohhhh.Elinize ,kolunuza sağlık; Allah(cc) emeklerimizi zayi etmesin.Şöyle güzel bir salata iyi gider abiSmile
''İlim şehri ben isem, Ali kapısıdır; Ali den geçmeden bana varılmaz''.
Hz.Muhammet(sav)
Hemid ÖZTURNA 06-24-2014, Saat: 09:06 AM   
Akşam ufaklardan kızarıklar vardı kopardım birini kestim içi hala gelişmemiş gördüm, komşum yengemde öyle dedi bunlar daha olgunlaşmamış diyor ama lezzetine doyum olmuyor.

Yanına başka daldan normal domates ekleyip görüntü aldım , irilik farkedilsin dedik ben böyle irisini görmedim kızarsada görsek neymiş.

Ek Dosyalar Resimler

Hasan ÇETİNEL 06-24-2014, Saat: 10:23 AM   
Masallah harika gorunuyorlar. Bende ektim bahceye dort dal. Biraz gec ektim daha ortada bisey yok. Insallah benimkilerde boyle olurBig Grin
Ara
Süleyman SAKALLI 06-24-2014, Saat: 01:36 PM   
bende annemin evinin bahçesine ektim hastalık tuttu pek olmadı ama yinede fena deil dün ikitane toıpladım ve hemen orada götürdüm harikaydıhehe
Ara

Domatesler çok iri oldu Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: