Kulucka Club Hoşgeldiniz

Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yeni çıkan keklik civcivlerim için ne yapmalıyım?
Arkadaşlar şu an 2 günlük olan 6 adet keklik civcivlerim var. Bunların sağlıklı büyüyüp gelişebilmeleri için gerekli olan vitamin ve ilaç desteğini nasıl yapmalıyım acaba? ne önerirsiniz? Çünkü kekliklerin telef olmasını istemiyorum. Şimdiye kadar hepte kekliğim olsun istemiştim, nihayet olacak gibi inşallah. Sizlerinde desteği ile sağ salim büyütebilirsem.
Ara
(05-27-2014, Saat: 11:24 AM)Kemal KİPER Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar şu an 2 günlük olan 6 adet keklik civcivlerim var. Bunların sağlıklı büyüyüp gelişebilmeleri için gerekli olan vitamin ve ilaç desteğini nasıl yapmalıyım acaba? ne önerirsiniz? Çünkü kekliklerin telef olmasını istemiyorum. Şimdiye kadar hepte kekliğim olsun istemiştim, nihayet olacak gibi inşallah. Sizlerinde desteği ile sağ salim büyütebilirsem.

sakınan göze çöp batar. kendi hallerine bırakın. civciv yemi yeterlidir. ayda bir yada iki defa vitaform çok güzel iş görür.
doğal yollamı yoksa makinedemi çıktılar? çok narin hayvanlardır. çok fazla elinize falan almayın. çabuk yıpranırlar ve ölümler kaçınılmaz olur. vitamin konusunda bilgim yok ama yem konusunda çokta extrem birşey gerekmiyor. kamil beyin dediği gibi civciv yemi işinizi görecektir.
*{ SERRAF }*

Beslediği Türler
...: Rhode Island Red :...

Mail: ugurdemir81@hotmail.com
Düzce, Merkez

Ara
AB58'in civcivleri Smile makinada çıktılar. bugün 3. gün gayet sağlıklı görünüyorlar şimdilik bi sıkıntı yok gibi. birisinin sağ ayak parmaklarında eğrilik vardı forumda araştırdım bant yapıştırınca düzeleceğini öğrendim bende öyle yaptım bakalım inşallah düzelir. ayrıca bu vitamini nerde bulabiliriz eczanede olur mu yoksa bi veterinere mi sormam lazım?
Ara
(05-28-2014, Saat: 11:51 AM)Kemal KİPER Adlı Kullanıcıdan Alıntı: AB58'in civcivleri Smile makinada çıktılar. bugün 3. gün gayet sağlıklı görünüyorlar şimdilik bi sıkıntı yok gibi. birisinin sağ ayak parmaklarında eğrilik vardı forumda araştırdım bant yapıştırınca düzeleceğini öğrendim bende öyle yaptım bakalım inşallah düzelir. ayrıca bu vitamini nerde bulabiliriz eczanede olur mu yoksa bi veterinere mi sormam lazım?

veterinere sorarsanız verirler 10 tl bişeydi. toz halde. turuncu kaplı.
(05-28-2014, Saat: 11:54 AM)Kamil SAİM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-28-2014, Saat: 11:51 AM)Kemal KİPER Adlı Kullanıcıdan Alıntı: AB58'in civcivleri Smile makinada çıktılar. bugün 3. gün gayet sağlıklı görünüyorlar şimdilik bi sıkıntı yok gibi. birisinin sağ ayak parmaklarında eğrilik vardı forumda araştırdım bant yapıştırınca düzeleceğini öğrendim bende öyle yaptım bakalım inşallah düzelir. ayrıca bu vitamini nerde bulabiliriz eczanede olur mu yoksa bi veterinere mi sormam lazım?

veterinere sorarsanız verirler 10 tl bişeydi. toz halde. turuncu kaplı.
Tamam teşekkür ederim Kamil bey bugün gidip soracağım veterinere.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yumurta verimi için ilaç İbrahim KURTULAN 9 2,375 12-30-2014, Saat: 01:59 PM
Son Yorum: Abdullah GÖKPINAR
  tavugum hasta ne yapmalıyım Ali TUGAY 0 944 02-08-2014, Saat: 05:30 PM
Son Yorum: Ali TUGAY
Rainbow keklik palazları hk İlyas KIRDÖK 5 1,320 07-11-2013, Saat: 03:39 PM
Son Yorum: Ahmet BULUT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi