Kulucka Club

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Un helvası
malzemeler:
[*]4 su br un
1 su br sıvı yağ
100gr tere yağ
[*]şurubu için:
[/list]4 su br su
3 su br şeker
[*]yapılışı:Sıvı yağ tereyağ birlikte eritilir.üzerine un dökülür ve kavurmaya başlanır .kavruldukça unun kokusu çıkmaya başlar ve kavrulan un cıvıklaşır .Tam bu esnada başka bir tencerede kaynatılan şurub kavrulmuş unun üzerine dökülür sonra tepsiye yayılır.

(05-15-2014, Saat: 12:49 PM)Leyla ALTUN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: malzemeler:
[*]4 su br un
1 su br sıvı yağ
100gr tere yağ
[*]şurubu için:
[/list]4 su br su
3 su br şeker
[*]yapılışı:Sıvı yağ tereyağ birlikte eritilir.üzerine un dökülür ve kavurmaya başlanır .kavruldukça unun kokusu çıkmaya başlar ve kavrulan un cıvıklaşır .Tam bu esnada başka bir tencerede kaynatılan şurub kavrulmuş unun üzerine dökülür sonra tepsiye yayılır.
Arkadaşlar bu helva Somalı kardeşlerimizin ruhu için okunup kursumuzda dağıtılacaktır.

Ek Dosyalar Resimler

O(Allah) ne güzel vekildir bize yeter.
Ara
Leyla Hanım bu güzel samimi paylaşımınız için teşekkürler..Ne kadar duyarlısınız..Önemli olamn yas ilan etmek değil..Haberlerde ölü sayısı kaça çıktı diye takip etmek değil..

O insanlar için bir şeyler yapabilmek..Ne güzel siz kendi çapınızda bunu başarmışsınız..İmkanlarım elverse gidip oradaki insanlarla acılarını paylaşmak isterdim..Konuşmak yardım edebilmek....

Leyla Hanım bu güzel samimi paylaşımınız için teşekkürler..Ne kadar duyarlısınız..Önemli olamn yas şlan etmek değil..Haberlerde ölü sayısı kaça çıktı diye takip etmek değil..

O insanlar için bir şeyler yapabilmek..Ne güzel siz kendi çapınızda bunu başarmışsınız..İmkanlarım elverse gidip oradaki insanlarla acılarını paylaşmak isterdim..Konuşmak yardım edebilmek....
Ara
Teşekkür ederim Banu Hanım benimde elimden gelen bu keşke daha fazlasını yapabilsem o insanların acılarını giderebilsem...Ama onları ordaki anneleri en iyi anlayanlardan biriyim evladını yitirmiş bir anne olarak...

O(Allah) ne güzel vekildir bize yeter.
Ara
Çok üzüldüm Leyla hanım.. Sad Ne diyeceğimi bilemiyorum Allah sabır versin
Kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlar..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi