Kulucka Club

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turkenlerin daha kaliteli fotoğrafları
maşallah kardeş çok güzeller, bende böyle iri olanlardan bulmaya çalışıyorum ama maalesef memlekette bulduklarım genelde küçülmüşler nesilleri değişmiş, hayrını gör inşAllah
Ara
Turkenlerde kel boyunluk baskınlık gösterip normal tavuklara aktarılabildiğinden her keli turken sanıyoruz,gerçi tam safınıda görmedik bilmiyoruz ancak genel manada turkenleri iri hayvanlar olarak okuduk.
Ara
(08-22-2014, Saat: 11:51 PM)Erdem ÖZKAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: maşallah kardeş çok güzeller, bende böyle iri olanlardan bulmaya çalışıyorum ama maalesef memlekette bulduklarım genelde küçülmüşler nesilleri değişmiş, hayrını gör inşAllah

Abi mustafa cengiz de bunların etlik versiyonu var. Sasso geliştirdiği sanırım. Neo CEO mu ne diyorlarmış adina
Google Görsellerde Naked Neck ismiyle aratın bakın neler çıkıyor neler...

bir örnek:

(08-23-2014, Saat: 01:36 AM)Ali KIRKBAŞ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08-22-2014, Saat: 11:51 PM)Erdem ÖZKAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: maşallah kardeş çok güzeller, bende böyle iri olanlardan bulmaya çalışıyorum ama maalesef memlekette bulduklarım genelde küçülmüşler nesilleri değişmiş, hayrını gör inşAllah

Abi mustafa cengiz de bunların etlik versiyonu var. Sasso geliştirdiği sanırım. Neo CEO mu ne diyorlarmış adina
hocam bunlarla red broileri kırıp denemek gerek Wink
Ara
Ne tipsiz bir cins bunlar ya Smile
Beslenilmeye değer bir ırk
-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi