Konu Bilgileri
Konu: İnsanlar neden böyle... Yazar: Hasan Hakan KILIÇ
Okunma: 6718 Yorum: 23
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hemid ÖZTURNA 04-29-2014, Saat: 03:11 PM   
(04-29-2014, Saat: 12:55 PM)Ahmet BULUT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: senin kulağınmı bu abi

EVET
Ahmet BULUT 04-29-2014, Saat: 03:18 PM   
tebrik ediyorum seni abi
hale bu tazıları sevdiğin için Allah korumuşSmile geçmiş olsun
Ara
Hemid ÖZTURNA 04-29-2014, Saat: 03:56 PM   
(04-29-2014, Saat: 03:18 PM)Ahmet BULUT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tebrik ediyorum seni abi

Bunun açıklamasını getirmem gerek , insanlar yanlış anlamasın, yükardaki kulağın yırtık kıkırdak resmi aşağıdaki köpeğim 2 aylıkken benim eğilme eğilip yerden kalkma anımda yavrunun dişine kulağım takılmıştır , o acıyla köpeğin dişi geçmiş halde evde kimselerde olmaması nedeniyle nasıl sökeceğimi göremeyerek çoğu kendi hatamla çekip kulağımın kıkırdağını koparmış bulundum, sizde taktir ederseniz yavru köpeklerin dişleri jiletten keskin olması sebebiyle çok dikkatli olmak gerek, biz bu önemli konuyu unutup bir hataya düştün ve yukarda görüldüğü üzere kıkırdağımızı kopardık.

Ek Dosyalar Resimler

Hasan Hakan KILIÇ 04-29-2014, Saat: 09:29 PM   
(04-29-2014, Saat: 03:56 PM)Hemid ÖZTURNA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04-29-2014, Saat: 03:18 PM)Ahmet BULUT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tebrik ediyorum seni abi

Bunun açıklamasını getirmem gerek , insanlar yanlış anlamasın, yükardaki kulağın yırtık kıkırdak resmi aşağıdaki köpeğim 2 aylıkken benim eğilme eğilip yerden kalkma anımda yavrunun dişine kulağım takılmıştır , o acıyla köpeğin dişi geçmiş halde evde kimselerde olmaması nedeniyle nasıl sökeceğimi göremeyerek çoğu kendi hatamla çekip kulağımın kıkırdağını koparmış bulundum, sizde taktir ederseniz yavru köpeklerin dişleri jiletten keskin olması sebebiyle çok dikkatli olmak gerek, biz bu önemli konuyu unutup bir hataya düştün ve yukarda görüldüğü üzere kıkırdağımızı kopardık.

Çok güzel bir köpek abi... Kulağın içinde çok geçmiş olsun... Gül ve diken muhabbeti olmuş birazBig Grin
Boks Sporsa Savaş Olimpiyattır...
Ara

İnsanlar neden böyle... Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: