Konu Bilgileri
Konu: Tavuklar Anneliği Kaç Gün Sonra Bırakır?? Yazar: Miraç TOKAÇ
Okunma: 10375 Yorum: 24
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Miraç TOKAÇ 04-24-2014, Saat: 09:00 PM   
cevap verirmisinz?
Ara
Ahmet ÖDÜBEK 04-24-2014, Saat: 11:25 PM   
Metin bey civcivlerinize yapışan parazit bit veya kene ikisini ayırt edip ona göre bir çözüm bulmamız gerekir, fotoğraflayabildiniz mi acaba eğer fotoğrafladıysanız bizimle paylaşırmısınız. Ona göre bir tedbir alalım. Bu güne kadar çok şükür benim kene yapışan tavuğum olmadı, bitin de yapıştığını görmedim, başka bir asalak olmasın sakın malum her gün yeni yeni şeyler çıkıyor.
-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara
Kamil SAİM 04-24-2014, Saat: 11:30 PM   
Gaga ya kadar geldiyse baya coktur acil ilaclamaniz lazim.civcivlerede zarari cok olur bilginiz olsun
Ahmet BULUT 04-28-2014, Saat: 07:00 PM   
konu açılmıştır
Ara
Ertuğrul GÜRSOY 05-27-2014, Saat: 10:34 PM   
benim hint tavuğumda kendim müdahele etmezsem 2 ay bakıyor sonra kovalıyor.tekrar yumurtaya başlıyor yaklaşık 15/20 tane yumurtlayıp tekrar yatıyor.kışın gurk olduğunda çok ilginç bir olay yaşadım.toplam 6 yavru çıkmıştı.2 günden sonra peşpeşe yavrular ölmeye başladı.2 tane kalınbca ben anca uyanabildim,kalan 2 yavruyu eve götürdüm.3 gün evde baktım yem yemeye başladıklarında anası yavruları uutmasın diye geri götürdüm.anası kabul etti fakat 3 günlük boşlukta yavrususz kaldığını zannetmiş hayvan ve tekrar havaya girmiş,yumurtlamaya başlamıştı.yavrularınada bakmaz olduğunu görünce ben kendim ayırmıştım.hint tavuğu böyle birşey
Ara

Tavuklar Anneliği Kaç Gün Sonra Bırakır?? Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GURK OLAN TAVUK NEDEN YUMURTALARINI BIRAKIR? Abdullah GÖKPINAR 2 1,504 07-15-2014, Saat: 11:15 AM
Son Yorum: Abdullah GÖKPINAR
  UZUN ZAMAN SONRA GURK TAVUK Yasin ÖKSÜZ 15 3,253 02-27-2014, Saat: 04:48 PM
Son Yorum: Mustafa SARPKAYA

Hızlı Menü: