Konu Bilgileri
Konu: İlginç Bir yolma tekniği Yazar: Mustafa SARPKAYA
Okunma: 1464 Yorum: 4
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mustafa SARPKAYA 01-04-2014, Saat: 12:09 PM   

Arkadaşlar videoyu özellikle 4:20 sn'den sonrasını izleyin. Anlatım ingilizce olduğu için kullandığı karışımın ne olduğunu ben anlayamadım anlayan varsa lütfen bize de anlatsın. Yapabilirsek pratik olacak gibi duruyor...

Bi de sayın adminlerim. Naçizane fikrim. Siteye Anasayfaya Kesim/Yolum/Yemleme (ya da çoğaltılabilir) gibi bölümler mi açsanız. ben pek bu tip konuları nereye açacağımı bulamıyorum...
Ahmet BULUT 01-04-2014, Saat: 12:28 PM   
Wax dediği olayda keramet galiba Smile
Ara
Kamil SAİM 01-04-2014, Saat: 03:15 PM   
anladığım kadarıyla abi önce balmumuna batırıyor soğuk suya da koyunca kalıp oluyor soymaya başlıyor Smile o kadar balmumunu nerden bulmuş bilmiyom :p
Mustafa SARPKAYA 01-04-2014, Saat: 05:29 PM   
(01-04-2014, Saat: 03:15 PM)Saim KAMİL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: anladığım kadarıyla abi önce balmumuna batırıyor soğuk suya da koyunca kalıp oluyor soymaya başlıyor Smile o kadar balmumunu nerden bulmuş bilmiyom :p

önce batırdığı her ne ise deri ile sonra batırdığı arasında tampon görevi yapıyor sanırsam. yağ gibi bir şey. hani tepsiyi yağlarız ya yemek yapışmasın diye Smile
Ahmet ÖDÜBEK 01-04-2014, Saat: 07:47 PM   
İlk batırdığı ilaç bal mumu değil, bal mumu o kadar sert olmaz, ikinci batırdığı normal su gibi geldi bana ilk batırdığı maddenin çabuk donmasını sağlayan bir malzeme galiba imrendim valla adama ne güzel ceviz soyar gibi soydu hayvanı
-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara