Kulucka Club Hoşgeldiniz

Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tavuğumun Enfeksiyon Kapmış :(
(03-30-2013, Saat: 01:19 AM)Banu Semiha DOKUREL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kadar açık bir yaraya merhem daha kötü etki yapmaz mı??
çok fazla büyük bi açık deyil zeytin kadar bi delik resimden göründüğü kadarıyla merhem oradaki bakteri ve enfeksiyonları temizliyecektir daha çabuk kabuk bağlamasına yardımcı olucaktır
bir çift kanat para deyil sevgidir
Ara
Aytaç kardeş geçmiş olsun. Bence yarayı temizledikten sonra eğer yapabilirsen yarayı dik ondan sonra bantla. Yara baya derin duruyo bi süre de öteki hayvanlardan ayrı besle. Diğer hayvanlar görüp de didiklemesinler bu hayvanı.
-Gold Brahma
-Lıght Brahma
-Dark Brahma
-Isabel Brahma
-Lıght Sussex
-Denizli
-Hint (Asil)
-Hindi
-Keklik
-Güvercin
ahmetodubek@gmail.com
Ara
bende bundan daha büyük yarık veya oyuk diyeyim normal kılavuz yumurta içine girer o kadar yani
kafesde birbirlerini didiklerken oldu açıldı kocaman oldu ben öldü ölecek derken ayrıdım ve kendiliğinden geçti şimdi sıfır tertemiz tuylerde geldi eser yok
Ara
Çok ilginç bir durum, Aytaç kardeşim geçmiş olsun, senin gibi hayvanlarının üstüne titreyen bir hobicinin başına gelmeside ayrı bir talihsizlik olmuş.
Karşıyaka, İzmir

Beslediği Türler: Light Sussex
Kümesi: http://www.kuluckaclub.com/konu-light-su...kiran.html
Ara
Bu durumlarda ben katran sürüyorum. Hem yarayı çabuk iyileştiriyor hemde kanibalizmi önlüyor.
Aytaçcım çok geçmiş olsun..yarayı önce serumla yıka daha sonra baticonla temizledikten sonra bactroban krem sür...düzelir merak etme..
Ara
(03-30-2013, Saat: 12:42 AM)Banu Semiha DOKUREL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçmiş olsun Aytaç Bey ben ce B vitamini takviyesi yapın.

(03-30-2013, Saat: 01:16 AM)Kadir YAVUZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: abi geçmiş olsun sana terramycin yara merhemi ni öneririm fiyatı 2 liradır antibiyotiktir enfeksiyon ve bakterilere iyi gelir özelliklede küçük yaralara iyi gelir

(03-30-2013, Saat: 01:19 AM)Banu Semiha DOKUREL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kadar açık bir yaraya merhem daha kötü etki yapmaz mı??

(03-30-2013, Saat: 01:38 AM)Ahmet ÖDÜBEK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aytaç kardeş geçmiş olsun. Bence yarayı temizledikten sonra eğer yapabilirsen yarayı dik ondan sonra bantla. Yara baya derin duruyo bi süre de öteki hayvanlardan ayrı besle. Diğer hayvanlar görüp de didiklemesinler bu hayvanı.

(03-30-2013, Saat: 10:39 PM)Sami TUNÇKIRAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok ilginç bir durum, Aytaç kardeşim geçmiş olsun, senin gibi hayvanlarının üstüne titreyen bir hobicinin başına gelmeside ayrı bir talihsizlik olmuş.

(03-31-2013, Saat: 02:44 AM)Ayhan ÖZTÜRK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu durumlarda ben katran sürüyorum. Hem yarayı çabuk iyileştiriyor hemde kanibalizmi önlüyor.

(03-31-2013, Saat: 03:52 AM)İsmet BAYRAMOĞLU Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aytaçcım çok geçmiş olsun..yarayı önce serumla yıka daha sonra baticonla temizledikten sonra bactroban krem sür...düzelir merak etme..

Herkese Tek tek Teşekkür Ediyorum... Tavuğu Diğer kanatlılardan Ayırdım, Hiçbir ilaç Kullanmadım. Bugün İtibariyle Boynundaki yara Kabuk Bağladı. bacağını Açmadım Daha... Yaranın İçinde Beze İrin yada İltihap VAr... Artık Bu İltihap Erir Biter Mi Yoksa Bezeye Mi Dönüşür Onu Bilemem... Hayvan Biraz Sakin, Sanırım Bu Yaralar Psikolojisini Bozdu Yada Halsiz Bırakıyor... Yemesinde İçmesinde Bir Sorun Yok Ama Çok Yavaş hareket Ediyor...Ama İyiye Gidiyor Wink
MAİL : aytackececi@kuluckaclub.com
Kümesi: http://www.kuluckaclub.com/forum-aytac-kececi
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  tavugumun TEK gozu kapandi Ümit KÜÇÜKYAVUZ 22 4,498 11-28-2016, Saat: 01:17 PM
Son Yorum: Kerim Elbey
  Tavuğumun ishaline ilaç kullandım gecmedi! Cafer KOÇ 9 2,517 01-29-2015, Saat: 06:18 PM
Son Yorum: Cafer KOÇ
  tavugumun ayaklari tutmuyor İlknur BALÇIK 9 10,267 12-08-2013, Saat: 09:30 PM
Son Yorum: Ahmet Ünsal CİVELİ
  Tavuğumun Ayaklarında ki Problem Ahmet KARTAL 1 1,264 09-10-2012, Saat: 11:39 PM
Son Yorum: Aytaç Keçeci

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi