Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çimuka ct 120 ilk deneme
gelişimi benim el yapımı makinem çıkımı ise Çimuka ct 120 olan makinamın ilk partisinden kareler
cins light sussex

Ara
light sussex çıkım

Ara
ahmet abi bereketli olsun .
Gold Laced Barnevelder
Papagan Club
Papagan Club Facebook

Bekçisi Aslan Olanın , Kendisi Kral Olur . . .
(03-18-2013, Saat: 04:53 PM)Hüseyin DESTİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ahmet abi bereketli olsun .
+1
MAŞALLAH
Teşekkürler ilk denemeye göre güzel sayılır tam çıkım bitsin oran veririm
Ara
Çok masum canlılar. Hayırlı olsun.
la vie est breve.. gif_81_02.gif
Maşallah.. Çok güzeller..
Ara
maşallah çok güzeller sağlıklı sıhhatli büyütürsünüz
Ara
Maşallah. Zayiyatsız büyütmen dileğiyle.
Ara
Harika cikim olmus, tam sonucu merak ediyorum, Cimuka farki ne de olsa.
'bir gün gelir herkes kendi yoluna gider,
her şey nasıl başladıysa öyle biter'...
MAİL : emreozcicekci@hotmail.com
Ara
Maaşaallah güle güle büyütün.
Ahmet kardeşim hayırlı olsun.Makinenizin çıkım değerlerini sıcaklık ve nem olarak yazarsanız bilgi amaçlı tecrübesi olmayan arkadaşlar için faydalı olur diye düşünüyorum.Nacizane bir fikrimde çıkımdan sonra eğer kompresörünüz var ise arka tarafta bulunan fana ve içine doğru hava tutun.çıkım esnasında havada uçuşan çok küçük tüy parçacıkları neminde yardımı ile fan miline yapışıyor.ben devamlı uyguluyorum makinenizin ömrünü ve sessizliğini uzatır.
ne ekersen onu biçersin.
Ara
(03-19-2013, Saat: 07:48 PM)Mustafa AKGÜN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ahmet kardeşim hayırlı olsun.Makinenizin çıkım değerlerini sıcaklık ve nem olarak yazarsanız bilgi amaçlı tecrübesi olmayan arkadaşlar için faydalı olur diye düşünüyorum.Nacizane bir fikrimde çıkımdan sonra eğer kompresörünüz var ise arka tarafta bulunan fana ve içine doğru hava tutun.çıkım esnasında havada uçuşan çok küçük tüy parçacıkları neminde yardımı ile fan miline yapışıyor.ben devamlı uyguluyorum makinenizin ömrünü ve sessizliğini uzatır.

teşekkürler abi
ben gelişimi kendi el yapımımda yaptım bunu sonradan aldım

37,5 ısı yaptım nem de 65 ve aynı zamanda el yapımı makinemi kapatıp şuan hepsi bunda gelişim çıkım bakacağız inşallah ama dediğim gibi çimuka makine iyidir
çimukadan memnun olmayanlar genelde çimuka kullanmayanlarSmile
kullananların hiç sesi soluğu yok maşallah takır takır güzel çıkım alıyorlar

ben yine söylüyorum tekrar burdan söyleyim forumumuz kaliteli işler yapan kim olursa olsun yönlendirmelerimizi ona yaparız
alabiliyorsa üyeler 1. sırada brinsea alsın yok pahalı gelirse 2. marka hiç araştımasın bile gözü kapalı çimuka alsınSmile
Ara
maşallah hepsi çok güzel hayırlısı ile büyürler inşallah
Maşeallah, sağlıkla kazasız büyütmen dua ve temennisi ile hayırlı olsun inşeallah...
Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.(Hz.Mevlana)
Ara
(03-19-2013, Saat: 07:55 PM)Ahmet BULUT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03-19-2013, Saat: 07:48 PM)Mustafa AKGÜN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ahmet kardeşim hayırlı olsun.Makinenizin çıkım değerlerini sıcaklık ve nem olarak yazarsanız bilgi amaçlı tecrübesi olmayan arkadaşlar için faydalı olur diye düşünüyorum.Nacizane bir fikrimde çıkımdan sonra eğer kompresörünüz var ise arka tarafta bulunan fana ve içine doğru hava tutun.çıkım esnasında havada uçuşan çok küçük tüy parçacıkları neminde yardımı ile fan miline yapışıyor.ben devamlı uyguluyorum makinenizin ömrünü ve sessizliğini uzatır.

teşekkürler abi
ben gelişimi kendi el yapımımda yaptım bunu sonradan aldım

37,5 ısı yaptım nem de 65 ve aynı zamanda el yapımı makinemi kapatıp şuan hepsi bunda gelişim çıkım bakacağız inşallah ama dediğim gibi çimuka makine iyidir
çimukadan memnun olmayanlar genelde çimuka kullanmayanlarSmile
kullananların hiç sesi soluğu yok maşallah takır takır güzel çıkım alıyorlar

ben yine söylüyorum tekrar burdan söyleyim forumumuz kaliteli işler yapan kim olursa olsun yönlendirmelerimizi ona yaparız
alabiliyorsa üyeler 1. sırada brinsea alsın yok pahalı gelirse 2. marka hiç araştımasın bile gözü kapalı çimuka alsınSmile

Brinsea octagon20 alanlara benden bir tavsiye.. Mutlaka otomatik nem kontrol cihazını da alsınlar..
Ara
ahmet bey cimuka konusunda en tecrübelilerdensiniz anladığım kadarıyla...ben de 15 gün önce aldım makineyi...350+140 olandan...bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine birkaç gün %55 te kullandıktan sonra sabit ısı ve nem kullanmaya başladım(37,7ısı+%65nem) bunu bu şekilde 21 gün kullanabilirsin dedi...kendisi uzun zamandır bu şekilde kullanıyor ve yumurta döllüyse kurtuluşu yok çıkıyor diyor...siz de bu görüşe katılır mısınız yoksa önerebileceğiniz bir ayar var mı?

arkadaşın dediğiyle hareket edip farklı günlerde 5 grup olarak attım yumurtaları makineye...
Ara
(06-13-2016, Saat: 01:20 AM)ersin kara Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ahmet bey cimuka konusunda en tecrübelilerdensiniz anladığım kadarıyla...ben de 15 gün önce aldım makineyi...350+140 olandan...bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine birkaç gün %55 te kullandıktan sonra sabit ısı ve nem kullanmaya başladım(37,7ısı+%65nem) bunu bu şekilde 21 gün kullanabilirsin dedi...kendisi uzun zamandır bu şekilde kullanıyor ve yumurta döllüyse kurtuluşu yok çıkıyor diyor...siz de bu görüşe katılır mısınız yoksa önerebileceğiniz bir ayar var mı?

arkadaşın dediğiyle hareket edip farklı günlerde 5 grup olarak attım yumurtaları makineye...

Ersin bey, verdiğim linki inceleyin, işinize yarar diye düşünüyorum.

http://www.kuluckaclub.com/konu-ideal-ku...rleri.html
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cimuka kullanıcılarından yardım bekliyorum Tolga Demir 3 583 08-24-2016, Saat: 11:06 PM
Son Yorum: burak demirkapak
  ankarada cimuka makinası olan varmı incelemek istiyom makinayı mustafa karatepe 5 892 08-17-2016, Saat: 01:22 PM
Son Yorum: mustafa karatepe
  Cimuka ct 120sh hakkında burak demirkapak 4 817 08-01-2016, Saat: 11:21 AM
Son Yorum: Kamil SAİM
  Cimuka teslim suresi burak demirkapak 2 521 07-11-2016, Saat: 12:13 AM
Son Yorum: burak demirkapak
  Çimuka PD30SH NEM AYARI ? AKIN YURDAKUL 4 702 05-04-2016, Saat: 11:09 PM
Son Yorum: AKIN YURDAKUL
Question Çimuka PD30SH Hakkında AKIN YURDAKUL 2 536 04-30-2016, Saat: 10:01 PM
  Çimuka Pd 30 Sh kuluçka başarısızlığı SERKAN KARÇALAR 15 2,363 04-29-2016, Saat: 05:12 AM
  ÇİMUKA İbrahim KURTULAN 9 5,368 03-17-2016, Saat: 08:19 PM
Son Yorum: SERKAN KARÇALAR
  Çimuka Kuluçka Makinesini Teslim Edemiyor. Servet ÇOBAN 30 6,241 02-16-2016, Saat: 12:47 AM
Son Yorum: Servet ÇOBAN
  çimuka pd60c yardım Mesut ÇETIN 8 3,515 04-29-2015, Saat: 09:53 AM
Son Yorum: Mustafa AKÇAY

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

İletişim | KuluckaClub | Yukarı Git | | Arşiv | RSS