Kulucka Club

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acı Ama Gerçek Bir Haber :(
Kuzey'de Yanji bölgesinde düzenlenen 'Buz Festivali'nde, buz üzerine baş aşağı asılan canlı tavuklar, ziyaretçiler tarafından okla vurularak öldürülüyor.

Haberin Ayrıntıları:
http://dunya.milliyet.com.tr/boyle-eglen...efault.htm
MAİL : aytackececi@kuluckaclub.com
Kümesi: http://www.kuluckaclub.com/forum-aytac-kececi
Ara
Onlar için çok güzel özenli kelimeler arasından seçilmiş çok çok özel kelimeler var ancak bizi çoluk çocuk izliyor okuyor o bakımdan yüce yaradana havele ettim
Ara
Hayvanların Canlı Canlı Derisini Yüzen, Canlı Canlı Yiyen İnsanlardan Vicdan Beklemek Biraz Ters olur Sanırım...
MAİL : aytackececi@kuluckaclub.com
Kümesi: http://www.kuluckaclub.com/forum-aytac-kececi
Ara
Burası uyuyan dev,uyanan dev denilen Çin.Allah insanlığı bunların şerrinden korusun.
bunlar insan değil bunlardan insanlık beklemek çok zor
Ara
İnsan değil onlar zaten Cin li ...
Ara
Allah ıslah eylesin bunları
Gardaş Arkadaşlık Pekey Demekle Kaimdir.(Mehmet Zahid Kotku R.A)
Ara
Kıyametin geleceği kavmin Cinliler olabileceğini duymuştum .
www.kanatlievim.com

05306909734

(01-21-2013, Saat: 11:03 PM)Orçun KESKİN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kıyametin geleceği kavmin Cinliler olabileceğini duymuştum .

Smile
''İlim şehri ben isem, Ali kapısıdır; Ali den geçmeden bana varılmaz''.
Hz.Muhammet(sav)
İnsanların diri diri kesildiği bir dünyada, hayvanlara da eziyet edilmesi gayet normal bence. Tabiki de bu durum normal karşılanamaz, ağzı dili olmayan hayvanlara eziyet etmek de doğru bir davranış değil Allah ıslah etsin.

Yaşadığımız dönem itibariyle, insanlığın tükenme aşamasında olduğunu düşünüyorum ki bundan dünyadaki herşey nasibini almakta, Allah cümlemizi doğru yola koysun.
Ara
bu adamlar gerizekalı gerçekten oranın sıcaklıği hiç yoksa -20 o şartlarda yaşayan bir tavuk var bu beyinsizlerde kalkıp tavuğu öldürüylar besle de yumurtasını ye, dünyaya bir yumurta kadar faydası olmayan insanlar var
---KALABALIKTA ARTİSTLİK YAPANIN TENHADA ÖZRÜ KABUL OLMAZ ---
Ara
çin kaynaklı bir çok hayvanlara yapılan zulümle ilgili bir çok video izlemiştim,
inanın bu en masumu.Allah yüreklerine merhamet versin.ne diyeyim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SİNİR BOZUKLUĞUNA BİRE BİR AYAM KETAWA HOROZU Ahmet ÖDÜBEK 5 1,886 12-30-2015, Saat: 11:23 AM
Son Yorum: İsmail MENGİR
  NE GÜZEL BİR UYGULAMA Ahmet ÖDÜBEK 6 766 04-06-2014, Saat: 03:53 AM
Son Yorum: Kamil SAİM
  mükemmel bir dostluk görüntüsü Erdem ÖZKAN 6 966 04-06-2014, Saat: 12:40 AM
Son Yorum: M.Münir TOPRAK
  türkiyede bir ilk Sait Akın KAÇAR 13 1,329 06-28-2013, Saat: 02:29 AM
Son Yorum: Mustafa Ozan SAYILGAN
Video Bu Horozlar Gerçek mi ? :) Mustafa Ozan SAYILGAN 4 976 06-23-2013, Saat: 07:24 PM
Son Yorum: Erdem ÖZKAN
  Organik kümes hayvancılığı ile ilgili bir haber İlyas ARDIÇ 1 824 04-25-2013, Saat: 01:03 PM
Son Yorum: Ahmet BULUT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi