Kulucka Club

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
buda benim nacizane kanatlılarım
Merhaba arkadaşlar sizlerle bendeki kanatlıları paylaşmak istedim sayıları çok değil çünkü başımdan talihsiz bir olay geçti , geçtiğimiz yaz aylarında ve malesef bütün hayvanlarım öldü bir kaçı hariç...elimde bulunan cinsler light brahma , Dark brahma , jumbo bıldırcın , keklik ve de halkalı sülün resimleri zaman buldukça çekip yayınlamaya çalışacağım hayvanlar hakkında iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum herkese iyi forumlar ....

bu keklikler elimde son kalanlar sadece 2 tane kaldı bunlar geçtiğimiz temmuz ayında dünyaya geldiler küçük paçalı tavuk altında çıktılar ve tavuk onlara 3 ay baktı hayvanların ikisindede mahmuz yok birinin kafası diğerine göre daha büyük ayak kalınlıkları aynı sizce ikisi erkekmi yok açık renkli olan dişimi ben bunların cinslerini bir türlü çıkaramadım şu an 6,5 aylıklar dişi erkek ayrımı yapmamda yardımcı olun lütfen Tongue

Not resim ekliyemiyorum artık nedeni nedir acaba arkadaşlar? Kekliklerin resmini ekliyemedim...

resimler 500 kb altı olacak yüksek olan varsa eklenmez
Ara
(01-14-2013, Saat: 12:38 AM)Ahmet BULUT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: resimler 500 kb altı olacak yüksek olan varsa eklenmez

Tamam anladım bilgi için teşekkür ederim...
Atıf Bey Maşallah... Resim Yüklemek ve Resim Boyurunu Düşürmek İçin Bu Konulara Bir Göz Atabilirsiniz.
http://www.kuluckaclub.com/forum-egitim-...anlatimlar
MAİL : aytackececi@kuluckaclub.com
Kümesi: http://www.kuluckaclub.com/forum-aytac-kececi
Ara
(01-14-2013, Saat: 12:43 AM)Aytaç KEÇECİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Atıf Bey Maşallah... Resim Yüklemek ve Resim Boyurunu Düşürmek İçin Bu Konulara Bir Göz Atabilirsiniz.
http://www.kuluckaclub.com/forum-egitim-...anlatimlar

Teşekkür ederim Aytaç bey...

Resmi küçülttüm ve ilk keklik resmimi yolluyorum...

hangisi erkek hangisi dişi veya ikisidemi erkek?

Ek Dosyalar Resimler

Maşallah, Allah nazardan saklasın...
Ara
Allah hepsini nazardan saklasın güle güle büyütün.
www.kanatlievim.com

05306909734

merhaba resimden anladıgım kadarıyla 2 side erkege benziyor , soldaki keklik sagdakini sanki biraz hırpalamış gibi soldaki keklikde baskın erkek olabilir .
Gold Laced Barnevelder
Papagan Club
Papagan Club Facebook

Bekçisi Aslan Olanın , Kendisi Kral Olur . . .
(01-14-2013, Saat: 10:28 AM)Mehmet DEĞİRMENCİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maşallah, Allah nazardan saklasın...

(01-14-2013, Saat: 10:41 AM)Orçun KESKİN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Allah hepsini nazardan saklasın güle güle büyütün.

(01-14-2013, Saat: 11:59 AM)Hüseyin DESTİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba resimden anladıgım kadarıyla 2 side erkege benziyor , soldaki keklik sagdakini sanki biraz hırpalamış gibi soldaki keklikde baskın erkek olabilir .

Teşekkür ederim arkadaşlar....

benimde tahminlerim ikisinin erkek olduğu fakat dediğiniz gibi soldaki diğerini biraz hırpalamış bu yüzden 1 hafta ikisini ayırdım şimdi tekrar beraber koydum her hangi bir sorun yok , benim anlamadığım bu ikisi tavuk altında çıktı ve beraber büyüdüler ve hiç kavga etmediler neden büyüdükten sonra biri diğerini dövmeye başladı? Dediğim gibi şu an kavga etmiyorlar başka fotolarda ekliyeceğim ordan daha iyi görebilirsiniz eğer bunların ikiside erkekse bana dişi lazım olacak sezon için ....
Bir daha inşallah böyle üzücü durum yaşamazsınız tekrardan hayvanlarınız çoğalır ve onlarla mutlu olursunuz.
Bu resimlerden belki daha net anlaşılabilir bunlar elimde olan resimler yakından yenilerini çekecem...eğer ikisi erkek ise bana dişi lazım arkadaşlar Smile

(01-14-2013, Saat: 03:54 PM)Hatice Akarcay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir daha inşallah böyle üzücü durum yaşamazsınız tekrardan hayvanlarınız çoğalır ve onlarla mutlu olursunuz.

İyi dileklerinizden dolayı size teşekkür ederim Hatice hanım....

Ek Dosyalar Resimler

Masallah hayvanlar cok guzel et tutmuslar ebat olarak iriler, hayrini gorun, gule gule besleyin Atıf Bey.
'bir gün gelir herkes kendi yoluna gider,
her şey nasıl başladıysa öyle biter'...
MAİL : emreozcicekci@hotmail.com
Ara
güzel hayvanlar maşallah atıf bey
(01-14-2013, Saat: 05:40 PM)Emre OZCICEKCI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Masallah hayvanlar cok guzel et tutmuslar ebat olarak iriler, hayrini gorun, gule gule besleyin Atıf Bey.

(01-14-2013, Saat: 06:21 PM)Fatih ERBAŞ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güzel hayvanlar maşallah atıf bey

Teşekkür ederim Emre ve Fatih bey....
Güle güle besleyin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi