Kulucka Club Hoşgeldiniz

Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kulucka Club Mobile Uygulama
Değerli Admin Arkadaşlar,

İlerleyen günlerde, tapatalk veya forum runner tarzı uygulamalar ile
siteyi gezmek yorumlar yapabilmek çok güzel olurdu.

Kuluçka club mobile uygulamaları ile de fark yaratmalı, bugün hemen herkes bir smart phone sahibi. Smile

Buda benim forum ile ilgili naçizane temennim. Smile
la vie est breve.. gif_81_02.gif
Smart Phone ustunde site calismiyormu?
'bir gün gelir herkes kendi yoluna gider,
her şey nasıl başladıysa öyle biter'...
MAİL : emreozcicekci@hotmail.com
Ara
Smartphone üzerinden siteye giriş yapılıyor fakat küçük ekranda kullanışlı olmuyor. bunun için, arayüz yazılımları var.

http://www.tapatalk.com/

http://www.forumrunner.net/ gibi bu ücretsiz olarak yapılabilir.

EK' te mobile görünümü var N7100 ile print screen alındı.

Ahmet kardes bu ozellgi kullanan bir siteden screen shot alip tekrar buraya kormusun, senin telefon ile aradaki farki gormek istiyorum.
Ara

Üstte ki forumun plugin özelliği.

Altta ki de Forum Runner, Kulucka ile iglili bir forum bulamdığımdan farklı bir forumun ekran görüntüsünü aldım.

customize goruntu seklni aliyor mobile uyumlu olunca, grafikleri gostermiyor, daha hizli calisir bu sekilde cep telefonunda site, bundan baska kendin ayarlayabildigidin farkli kullanici arayuzu mevcutmu? giris yaparken sana soru soruyor dimi, normal giris yada mobile giris diye? bende 15 senedir kullandigim nokia 5110 var, hic deneme imkanim olmadi Ahmet dostum, anlatsana biraz olayi.
Ara
Tapatalk benim sitemde kurulu,Kullanıcıların istegi üzerine kurmuştum bende,Bayada kullanan var.
Emre bey,

Kuluckaclub da sormuyor, direkt olarak desktop versiyon açılıyor. Yani normal görünüm.

Mobil görünümün avantajları;

Konular daha rahat okunabilir,
Cep tel de çekilen foto video direkt olarak upload edilebilir.
Abone olunan konu, bildirim ekranın da yanıtlandı olarak görünebilir.

Biraz arz talep meselesi, ama web sitesinin mobil görünümü için herhangi bir bedel ödenmesi gerekmiyor. Aslında, sizler gelen üyelerin cep tel oranlarını görebilirsiniz google anayltics den böylece talebide görmüş olursunuz.
emre bey yapar inşallah adaş teşekkürler istediğin için
Ara
(12-17-2012, Saat: 07:23 PM)Emre OZCICEKCI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: customize goruntu seklni aliyor mobile uyumlu olunca, grafikleri gostermiyor, daha hizli calisir bu sekilde cep telefonunda site, bundan baska kendin ayarlayabildigidin farkli kullanici arayuzu mevcutmu? giris yaparken sana soru soruyor dimi, normal giris yada mobile giris diye? bende 15 senedir kullandigim nokia 5110 var, hic deneme imkanim olmadi Ahmet dostum, anlatsana biraz olayi.

Abi mybb için go mobile diye bi eklenti var onu kurarsanız,site telefonlarda sorunsuz gözükür hemde daha hızlı olur yapımı da basit Smile örneğin benim sitem bu http://www.forumstil.com/
Bu da telefondan görünümü Smile

l10qz.png

l1101.png
Ara
TAPATALK aracılığı ile cepten siteye ulaşıyorum. çok keyif aldım.

Fikri oluşturan ve emeği geçenlerin ellerine sağlık.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CLUB LOGOSUNDA REVİZYON !... Metin AYDIN 2 722 04-20-2015, Saat: 11:35 AM
Son Yorum: Metin AYDIN
  kulucka club üyelerimizin bahçe ve kümesleri Selçuk AYDOĞDU 2 565 03-18-2014, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: Selçuk AYDOĞDU

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi