Kulucka Club

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kümes İçin Ecza Dolabı
Bugün, 1 Aydır Ara Ara Uyuklayan(Düşünen) LS Tavuğumu Ölü Buldum... Sularında Vitaform Kullanıyordum Ama Sanırım Öldü Mü Ölüyor Bu Hayvanlar... Ama en Önemlisi Tavuklar İçin Gerekli Bütün İlaçları Bulundurmak ve Bunları Kullanmayı Bilmek...

Uyuklayan Tavuklar İçin Acilen Uygulanabilecek İlaçları Tartışabiliriz...
MAİL : aytackececi@kuluckaclub.com
Kümesi: http://www.kuluckaclub.com/forum-aytac-kececi
Ara
benimde düşünen vardı dedim sabaha ölür aynen gitmişti

bu düşünme işi galiba hastalığın son evresi yani insanı yoğun bakıma alırlarya büyük ihtimal masada kalır onun gibi bir şey

1 o ana kadar getirmemek için ilaçlar düzenli sadece aşımı başka neler olur aşı olunc olmaz mı bu hal
2 düşünme anında kurtaracak bir yöntem var mıdır
Ara
Başın sağolsun. Kalan sağlar bizimdir.
Ara
(11-06-2012, Saat: 08:20 PM)Ahmet BULUT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benimde düşünen vardı dedim sabaha ölür aynen gitmişti

bu düşünme işi galiba hastalığın son evresi yani insanı yoğun bakıma alırlarya büyük ihtimal masada kalır onun gibi bir şey

1 o ana kadar getirmemek için ilaçlar düzenli sadece aşımı başka neler olur aşı olunc olmaz mı bu hal
2 düşünme anında kurtaracak bir yöntem var mıdır

Aynen. Düşünmeye Başladığı Yada Hayvan, Durgunlaştığı Zaman Uygulanacak Etkili Bir İlaç Var Mıdır? Bu Konu Çok Önemli...

(11-06-2012, Saat: 08:20 PM)İlyas ARDIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başın sağolsun. Kalan sağlar bizimdir.

Aynen İlyas Abi... Kalan Sağlar Bizimdir Ama Bu tavuğu Civcivden Büyüttüm. Bugün yarın Yumurtlayacaktı...
MAİL : aytackececi@kuluckaclub.com
Kümesi: http://www.kuluckaclub.com/forum-aytac-kececi
Ara
Ben siteye yeni katıldım ancak nacizane fikrim bu vaziyette düşünen tavuklar için zaten çoğunlukla sabahı göremeyeceği düşünürüz son bir şans TETRA 500 ML kapsül tek kapsülü ağız yoluyla yutturabilirsiniz genel tanı İlacın Antibiyotik temelli olduğundan solunum ve sindirim sistemi üzerinde hayli etkili oluşudur eğer 1. gün bunu yaptığınızda 2. güne çıkarsa devam edin 4. günden sonra bol bol vitamin belki bu bir fayda sağlar
Ara
Benimde yumurtlamaya baslayalı 1 ay olmus bir brahma feriğim çok zayıfladı resmen tüy yumağı oldu 4-5 günde bir yumurtlamıyor yem olarak dısarıda bol yeşillik,buğday ve civcivlerin etlik civciv yeminden yiyor.Düşünme asamasına gelmeden bişiler yapmak lazım sanırım Smile Bende onları soruyorum ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  TAVUK SAĞLIĞI İÇİN KULLANDIĞIM İLAÇLAR Ahmet BULUT 65 69,874 05-04-2016, Saat: 07:13 PM
Son Yorum: Nurettin Özşahin
  Bıldırcınlar için kask Yusuf Türk 3 530 02-10-2016, Saat: 08:13 PM
Son Yorum: Yusuf Türk
  Kümes de buhar makinesi kullanımı Murat Alp 5 1,103 10-07-2015, Saat: 04:57 PM
Son Yorum: Murat Alp
  Koksidiyozis(kanlı ishal) için koruma sağlayabiliriz İsmail MENGİR 0 876 03-10-2015, Saat: 04:17 PM
Son Yorum: İsmail MENGİR
  Bit-pire için çözüm olabilen bi ürün İsmail MENGİR 1 2,485 03-06-2015, Saat: 04:15 PM
Son Yorum: Abdullah GÖKPINAR
  Civcivi öldürmek için girdim ama :/ Özkan KESKİN 2 1,175 03-06-2015, Saat: 06:48 AM
Son Yorum: Emre OZCICEKCI
  İç Parazitler İçin Yardım Serkan TASCİ 4 1,378 12-29-2014, Saat: 12:46 PM
Son Yorum: Eren YILDIRIM
  Koriza hastalıgı için bilgi Selami AKBULUT 6 1,589 11-01-2014, Saat: 06:54 PM
Son Yorum: Selami AKBULUT
Rainbow KÜMES HAYVANLARINDA SOLUNUM SİSTEMİ HASTALIKLARI Harun İRTEM 2 1,116 08-16-2014, Saat: 07:06 PM
Son Yorum: Harun İRTEM
  Tavuklar için aşı Arda EFE 6 1,651 10-30-2013, Saat: 01:38 AM
Son Yorum: Arda EFE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi