Konu Bilgileri
Konu: SATIŞ İÇİN İLAN VEREBİLME KURALI Yazar: Kulucka CLUB
Okunma: 18218 Yorum: 40
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mustafa AKGÜN 10-31-2012, Saat: 10:21 PM   
İlanımı grafikli yayınlayan kuluçka club yönetimine teşekkür ederim.
ne ekersen onu biçersin.
Ara
Aytaç Keçeci 10-31-2012, Saat: 10:33 PM   
(10-31-2012, Saat: 10:21 PM)Mustafa AKGÜN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlanımı grafikli yayınlayan kuluçka club yönetimine teşekkür ederim.

Rica Ederiz... Satışlarınızın Artması Dileğiyle...
MAİL : aytackececi@kuluckaclub.com
Kümesi: http://www.kuluckaclub.com/forum-aytac-kececi
Ara
Mürsel AKINCI 11-05-2012, Saat: 11:22 AM   
Kod:
Referans isteyen siteler bu aralar sıkıntı yaşıyorlar, o nedenle bu uygulama daha uygun gibi... Hareket bereket getirir...

Dagılmaya başladılar yakında açarlar refarans kapısını Smile pazarları daralıcak onlar içinde sıkıntı olucak haliyle Smile Smile
ELECTRONIC DESIGNER
mursel@microcellteam.com
0551-411 56 98
Ara
Abdusselam GÖZÜN 07-04-2013, Saat: 01:13 AM   
bencede yerinde ve doğru bi uygulama oldu...benden tam destek....
Allah(cc)'tan başka herşey batıldır...
Ara
Ahmet BULUT 07-04-2013, Saat: 08:18 AM   
bizim amacımız sadece amacı ve odağı satış olanların bir nebze foruma katkı yapmaları örneğin bir büyük çiftlik sahibi üye olmuş ve oldu bize daha selam vermeden satış ilanı nereye açabilirmiyim veya anasayfaya koyabilirmisiniz derse veya bir üye her konusu satış konusu her konuya satış muhabbeti yaparsa uyarı alır banlanır ceza günleri alır devamı gelirse siteden malesef uzaklaştırır ticari tayfa pofpof tayfası belli gider orda algülüm ver gülüm yapar

bizim amacımız yukarda söylediğim çiftlik sahibi gelirse amacı satış olsa bile önce bize selam vermesi sonra ise sonuçta bu adam profosyonel kendi bildiği tüyoları vermesi yavaş yavaş konulara girmesi çünkü işi o kanatlı üretmek ve bilgi hat safhada neler yapıyor bize kıyısından köşesinden açıklaycı bilgiler vermesi

mesela şöyle dese fenamı olur arkadaşlar 5 bin tavuk bakıyoruz kafesde bit olayına son biz şunu şunu uyguluyoruz dese bu üye değil satış yapmak satışın babasını yapsın bu forumdaSmile

yoksa kelam etmem satıştan başka derse kusura bakmasın güle güle
Ara
Tevfik ERCAN 07-04-2013, Saat: 08:45 PM   
Nasıl yani ben bu işi ticari amaçlı yapmıyorum.Satış yapmak istesem sayı tutmuyor diye yapamayacakmıyım.Mesaj sayısını tutturmam için hemen sağa sola abuk subuk şeyler yazmam lazım.Birde ana sayfaya merhaba demek sayılıyormu.SmileSmileSmileSmile

Şaka bir yana haklısınız.
ÇANAKKALE
Ara
Hasan GÜLER 07-19-2013, Saat: 02:39 AM   
Samimi bir ortam oluşması için yerinde bir karar olmuş, böylece yol geçen hanı olmadan iyi bir seviyede tutturulmuş olur. Satıcının samimiyeti ve perspektifide attığı iletilerden anlaşılmış olur.
Ara
Aytaç Keçeci 10-30-2013, Saat: 12:38 AM   
GÜNCEL
MAİL : aytackececi@kuluckaclub.com
Kümesi: http://www.kuluckaclub.com/forum-aytac-kececi
Ara
A.Ümit GÜNENDİ 10-30-2013, Saat: 02:15 AM   
Ana sayfadaki VIP ilanlardaki resimlere tıkladığımızda herhangi bir detay açılmıyor. Bu ilanların kime ait olduğunu nasıl göreceğiz.
Ara
Ahmet BULUT 10-30-2013, Saat: 09:24 AM   
Aytaç bey onları düzenleyecek tekrar
Ara
Ahmet BULUT 10-31-2013, Saat: 12:16 AM   
satış ilanlarını yazılan yorumu ilan sahibi beğenmez siz bize bildirsin sileriz

veya ilan açınca kitlenmesi gereken varsa onuda kitleriz açarız sorun yok
Ara
Ahmet BULUT 03-22-2014, Saat: 02:11 AM   
Sitemizde bilgi paylaşım yapmayan konulara katılmayan sadece satış yapacağı Zaman iki resim ilave edip satış yapmak için. Yazılar yazanlar için kurallar tekrar gözden geçirilmeli
Amacımız sitemize bilgi brikim sağlanması akıcılık üst seviyede olması bunu sağlıyan kişi zaten isterse anasayfada bile ilan veriyor karışan veya hergangi bir birşey isteyende yok karşılık bekleyende tek şart paylaşım vs konu katılımı olması

Amacı sadece satış. Olan kişiler , siteye tek katkı yapmam yorum bilgi brikim vermem. Sadece resim atar satarım diyen kişiler kusura bakmayın
Ara
Mustafa AŞLAMACI 07-14-2014, Saat: 09:52 PM   
temmuz 2012 den bu yana siteye üyeyim her gün olmasada haftada 3 veya 4 kez sitede online olarak giriş yapar ve takip ederim.

ilk kez dün akşam sitemizden bir satış ilanı yayınladım ve ilanım yayından kaldırılmış. sebebini yöneticilerimize sorduğumda ilan verme kurallarını gözden geçirmemi söylediler. kuralları gözden geçirdiğimde yeterli sayıda iletiye sahip olmadığım için (50 ileti ) uzman üye sayılmıyormuşum bu yüzden ilanım yayından kaldırılmış olduğunu anladım.

ilan verme kurallarının olması gayet güzel benim bu kuralları okumamış olmam benim hatam ilanımın yayından kaldırılması da gayet normaldir.

normal olmayan ise bu kuralın koyulma amacı ile benim gibi sitede faal ancak her yeni üyeye 'hoşgeldiniz' her başı ağrıyan üyeye 'geçmiş olsun' gibi cevaplar yazarak ileti sayısını artırmayan üyelerin siteyi sadece ilan amaçlı kullanan bir kişi olarak zan altında kalmasıdır.

yöneticileri ilan verme kurallarını tekrar gözden geçirmeye davet ediyorum.

saygılar
Ara
Halil ŞAHİN 07-14-2014, Saat: 10:54 PM   
Hoş geldin mesajları sayılmıyor bildiğim kadarı ile ..Zaten bu yüzden hoş geldin diyen kişi sayısıda azaldı Smile
Ara
Ahmet BULUT 07-15-2014, Saat: 12:57 AM   
Arkadaşlar bizde konu bitmez yeterki paylaşım yapalım
Kümeslerimiz var
Irklarımız var
Hastalıklarımız oluyor
Civlerimiz var
Satışlarımız var
Bir sürü atraksiyon var
Kanatlı camiasında konu bitmez bitmemeli
Bağımız bahçemiz kafesimiz yok yok bizde
Hoşgeldinlere sıra gelmemeli
Ara
Ahmet BULUT 07-15-2014, Saat: 10:08 AM   
arkadaşlar dün forumda gereksiz iletiler oldu içeriği olmayan sadece ilan vermek adına üstüste gereksiz iletiler tesbit edildi bu yüzden ilan verme şartları değiştirilmiştir ilan vereceklerin tekrar o kısma bakmalarını rica ederiz
yöneticilerimizde verilen ilana ve kurallara dikkat etmesiniz önemle bildiririz

bu yapılanlar amacımız sadece foruma bilgi birikim sağlamak gerçek bilgiler almak içindir

ilan verilmesini önlemek adına değil üyelerimizin en iyi şekilde ilan vermelerini sağlamak adına ANASAYFA ilan kısmımız bile var
yeterki kurallara şartlara ve kriterlere uyalım
anlayışınız için teşekkür ederiz

SATIŞ İÇİN İLAN VEREBİLME KURALI
(SADECE SATIŞ İÇİN GEÇERLİDİR)
İki Türlü İlan Verilebilir;

1- Normal SATIYORUM / ARIYORUM Bölümünde Satış İlanı Verebilmek İçin En Az 50 İletiye Sahip olması ve 20 açılmış konusu olması gerekiyor Olmak Gerekiyor.

2- Anasayfada VİP İlan Verebilmek İçin En Az 400 İletiye Sahip Olmak Gerekiyor. ve 50 açılmış konusu olması
3- üyelerimizin kümesleri bölümünde açılmış kümesi konusu
olması lazım ve satılacak hayvanında muhakkak orda olması lazım

4- üyenin ilan verebilmesi için ÜST ÜSTE ileti atılması sitemizde hoş karşılanmamaktadır bu iletiler hoşgeldiniz , çok iyi maşallah süper vs vsvs daha başka kelimeler tesbit edilen olursa yönetim tarafından silinir ve ilan kalkar

NOT: Yukarıda Belirtilen Seviyeler Herhangi Bir Ücret veya Abonelik Gerektirmez. Üyenin Online Olma Süresi, Forumda Konulara Gösterilen İlgi ve Yazılan Yorumlar Üyenin Konumunu Belirler.İstisnai Durumlar Yönetim Tasarrufundadır
Ara
Mustafa SARPKAYA 07-15-2014, Saat: 10:11 AM   
Siteyi takip etmek güzel ama paylaşım yapmak çok daha güzel. Biz görüyoruz istatistiklerden. Bazen servrlar tıkanıyor yoğunluktan ama paylaşım sayısına bakınca aktif kullanıcının az olduğu görülüyor. Böyle olunca da hep belirli kişilerden paylaşım geliyor. Ahmet Bulut'un da dediği gibi elimizdeki güzellikleri, başımızdan geçenleri bir resim iki satir yaziyla paylasmak bu kadar zor olmasa gerek. Sosyal paylaşım sitelerinde akşama kadar neler yaziyoruz. Burada yazmak ta bu kadar zor olmasa gerek.
Mustafa AŞLAMACI 07-15-2014, Saat: 02:13 PM   
bazen kuralların değişmesi için kurallardaki boşlukları göstermek gerekiyor,

ben yönetici arkadaşlara kuralların tekrar gözden geçirilmesi gerektiğini söylediğimde bana kurallarımızın gayet iyi işlediği söylendi, ancak işlemediğini sadece maşallah kelimesini KURNAZCA değil ALENEN yazarak gösterebildim.

keşke söylediklerimi GERÇEKTEN dikkate alan yöneticilerimiz olsaydı.

her gün siteye girip KURNAZCA 'maşallah' yazan bu sayede profesyonel üye olmuş hiç bilgi paylaşımı olmamış onlarca üyemizin olduğu aşikar.

bu konuda kuralların değiştiğinde çok sevindim.
Ara
Ahmet BULUT 07-15-2014, Saat: 03:35 PM   
anayasazamızda bile boşlukların olduğu bir ortamda yaşıyoruz
forumumuzda olması beni şaşırtmadı
bunlar normal teşekkürler hatırlattığınız için ilk defa böyle bir olay yaşadık yaşadıkça tekrar düzeltiriz inşallah
Ara
Mustafa AŞLAMACI 07-15-2014, Saat: 04:16 PM   
size yardımcı olduysam ne mutlu bana , sitedeki açıkları ortaya koyduğum için uyarı almış olmam ayrı bir çelişki olsa gerek Smile saygılar
Ara

SATIŞ İÇİN İLAN VEREBİLME KURALI Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İLAN ŞABLONU Aytaç Keçeci 6 2,827 03-26-2014, Saat: 08:09 PM
Son Yorum: Emre OZCICEKCI
  Satış sertifikası Ali Kemal EMİR 12 5,872 05-24-2013, Saat: 03:07 AM
Son Yorum: Ali İrfan ÇEVİK