Konu Bilgileri
Konu: Online Kümes Görüntüsü İçin Çalışma!!! Yazar: Aytaç Keçeci
Okunma: 4260 Yorum: 24
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

A.Ümit GÜNENDİ 09-23-2012, Saat: 10:49 PM   
Ip kameranın tabiri caizse babası AXIS markadır. (Görüntü kalitesi süperdir)
Bu markanın birçok modeli var. Sabit bir model isterseniz M1011 modeli var yani hangi yöne baktırırsanız sadece o yönü gösterir. Birde PTZ denen uzakdan kontrollü istediğiniz tarafa ve yöne yönlendireceğiniz modeller vardırki bunların fiatları birazdaha farklıdır.
Tecrübe ile söylüyorum sakın olaki ucuz çin mallarına yönelmeyin, geri iade imkanınız yoksa en kaliteli markadan bile pahalıya maledersiniz sisteminizi, ben birçok ip kamera denedim ve kullandım. AXIS benim için tek kelimeyle süper bir ip kameradır.
Ara
Aytaç Keçeci 09-23-2012, Saat: 10:57 PM   
(09-23-2012, Saat: 10:43 PM)Ahmet BULUT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet marka model belirtin lütfen ucuz olsun amaWink bizede lazım olur belki
aytaç gibi kalite hayvanlarımız yok ama belki canlı yayın yaparızBig Grin

Ahmet Kaşınıosun Ama Smile

(09-23-2012, Saat: 10:49 PM)A.Ümit GÜNENDİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ip kameranın tabiri caizse babası AXIS markadır. (Görüntü kalitesi süperdir)
Bu markanın birçok modeli var. Sabit bir model isterseniz M1011 modeli var yani hangi yöne baktırırsanız sadece o yönü gösterir. Birde PTZ denen uzakdan kontrollü istediğiniz tarafa ve yöne yönlendireceğiniz modeller vardırki bunların fiatları birazdaha farklıdır.
Tecrübe ile söylüyorum sakın olaki ucuz çin mallarına yönelmeyin, geri iade imkanınız yoksa en kaliteli markadan bile pahalıya maledersiniz sisteminizi, ben birçok ip kamera denedim ve kullandım. AXIS benim için tek kelimeyle süper bir ip kameradır.

Ümit Bey Verdiğiniz Bilgiler İçin Çok Teşekkür Ederim... Çok Büyük Faydası Olacak Bu Bilgilerin...
MAİL : aytackececi@kuluckaclub.com
Kümesi: http://www.kuluckaclub.com/forum-aytac-kececi
Ara
Salih ŞAHİNGÖZ 09-07-2013, Saat: 08:32 PM   
bu çalışmada son durum nedir aytaç bey varmı geliş me?
Ali İrfan ÇEVİK 09-07-2013, Saat: 10:08 PM   
Bu konunun güncele taşındığı iyi olmuş, kurulmuş ve deneniş bir sistem çıktımı ortaya aytaç bey?
IP kameranın kayıt özelliği olmaması handikap diye düşünüyorum ilk bakışta, neticede 24 saat ekrandan izleme imkanı yok hiç kimsenin. DVR cihazı olmadan -ve- kayıt etmeden kamera sistemini anlamsız daha doğrusu yetersiz görüyorum.
"Mey biter saki kalır. Her renk solar haki kalır. İlim insanın cehlini alsa da, hamurunda varsa eşeklik; baki kalır"- Fuzuli

Ara
Aytaç Keçeci 09-08-2013, Saat: 04:49 PM   
Malesef Bu Konu Üzerinde Pek Duramadim...Bazi Zorluklar ve Yapacağim Masraf Yüzünden Askiya Aldim Bu Projeyi...
MAİL : aytackececi@kuluckaclub.com
Kümesi: http://www.kuluckaclub.com/forum-aytac-kececi
Ara

Online Kümes Görüntüsü İçin Çalışma!!! Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tüysüz doğan kuşları beslemek için güzel yöntem Mustafa SARPKAYA 11 1,544 08-29-2014, Saat: 10:41 PM
Son Yorum: Osman KOPARAN

Hızlı Menü: