Konu Bilgileri
Konu: KULUCKACLUB CHAT ODASI Yazar: Aytaç Keçeci
Okunma: 3625 Yorum: 9
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aytaç Keçeci 09-08-2012, Saat: 05:53 PM   
Artık Anlık Konuşma ve Sohbet İçin Chat Odamız Hizmete Girmiştir. Artık Anlık sohbetlerimizi Chat Odasından Rahatça ve Hızlıca Yapabiliriz. Hayırlı Olsun...
MAİL : aytackececi@kuluckaclub.com
Kümesi: http://www.kuluckaclub.com/forum-aytac-kececi
Ara
Emre OZCICEKCI 09-08-2012, Saat: 06:53 PM   
Chat'e giris bolumu; Hosgeldiniz yazisinin ustunde ikonu bulunmakdadir, yada sitenin en altinda chat yazisini tiklarsiniz ayni isi gorur, hayirli olsun, guzel chatler dilerim,.
'bir gün gelir herkes kendi yoluna gider,
her şey nasıl başladıysa öyle biter'...
MAİL : emreozcicekci@hotmail.com
Ara
İlyas ARDIÇ 09-08-2012, Saat: 07:13 PM   
Ben de şimdi gördüm, hayırlı olsun.
Ara
Ahmet BULUT 09-08-2012, Saat: 11:26 PM   
hayırlı olsun herkese teşekkürker sn EMRE ÖZÇİCEKCİ
ben gerçi kullanamadım ya güvenlik ayarları yada başka bir program eksik galiba başka bir pcde açtım ama bunda yazamıyorum oraya
Ara
Ahmet BULUT 09-09-2012, Saat: 12:15 AM   
tamam olayı çözdüm sadece %110 daymış ekranı ayarladık olay bitti bende epey bir program attımSmile
Ara
Ahmet BULUT 10-04-2012, Saat: 10:11 AM   
dışardan yazma seçeneğini açık bıraktık amacımız üye olmayanlar kısa kısa bilgi paylaşımı vs başka faydalı amaçlar için kullanılsın diye fakat bir kaç gündür ortaya yazılan isimsiz saçma sapan nikli ne dediği belli olmayan tipler dadandı
arkadaş ıp numaran vs belli fazla ileri gitme banlamayıda biliyoruz suç teşkil ettiğinide biliyoruz var git uzak dur ben hiçbir forumdan atılmadım kendi isteğimle ayrıldım hoşuma gitmeyen davranışlar olduğu için bilenler zaten biliyor

üyelik fesih diye konu açmıştım bunuda yazıp durmayın artık biraz araştırmacı olun light sussex konusunda yazılarım rahatsız etmesine gerek yok light sussex kriterleri belli bir hayvan benim ne söylediğimin çok önemi yok rahat olunWink
Ara
Mustafa AKGÜN 10-04-2012, Saat: 09:27 PM   
chat odasına resim yüklemede sorunmu var.60kb resim dahi upload edemedim.
ne ekersen onu biçersin.
Ara
Yunus KÜÇÜK 04-23-2014, Saat: 11:32 PM   
selamün aleyküm arkdaşlar içine koksidiosis maddesi bulunan hindi yemi nerden bulabilirim istanbuldayım bilgi verirseniz çok sevinirim
=AUSTRALORP
=LİGHT SUSEX
AUSTRALORP,LİGHT SUSEX FACEBOOK
=0507 321 24 94
Ara
Hemid ÖZTURNA 04-23-2014, Saat: 11:57 PM   
(04-23-2014, Saat: 11:32 PM)Yunus KÜÇÜK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selamün aleyküm arkdaşlar içine koksidiosis maddesi bulunan hindi yemi nerden bulabilirim istanbuldayım bilgi verirseniz çok sevinirim
ı
Bu konuda tek geçtiğim tek güvendiğim firmadir, şreflikoç hisar, google amcama sorsan hindi yemi diye sak diye karşına çıkar. yinede ben size adres vereyim.

http://www.skyem.com.tr/kanatli.php?i=32...ivciv-yemi
Yunus KÜÇÜK 04-24-2014, Saat: 02:13 AM   
çok teşekkr ederim kardeşim allah razı olsun
=AUSTRALORP
=LİGHT SUSEX
AUSTRALORP,LİGHT SUSEX FACEBOOK
=0507 321 24 94
Ara

KULUCKACLUB CHAT ODASI Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link