Kulucka Club Hoşgeldiniz

Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MADDELER
KULUCKA CLUB AİLESİ,
1-DÜRÜSTLÜK :
Onurlu, Dürüst ve Yüksek Ahlak Kurallarına Bağlı Kalır. Hiçbir Yolsuzluğa Katılmaz, Yolsuzluğu Desteklemez ve Göz Yummaz. Kar Etmek ve Çıkar Sağlamak İçin Haksız Rekabeti Kabul Etmez.

2- GÜVENİRLİK :
Üyelerine Karşı Duyulan Güveni Sarsıcı ve Saygınlığa Zarar Verecek Tutum ve Davranışlarda Bulunmaz. Ürün ve Hizmetlerinin Sorumluluklarını Taşır, Gereğini Yerine Getirmekten Kaçınmaz. Üyeleriyle İlgili Kişisel Bilgilerin Güvenlik İçinde Korunmasını ve Gizli Kalmasını Sağlar.

3- SÖZÜNÜ TUTMAK :
Verdiği Sözleri Yerine Getirmede Özen Gösterir. Üstlendiği Borçlarını Zamanında ve Eksiksiz Yerine Getirir.

4- SADAKAT :
Saklı Tutulması Gereken Hiçbir Bilgiyi Elde Etmeye Çalışmaz ve Çıkarları İçin Kullanmaz. Kİşilik Gizliliğine Dikkat Eder, Forumdan Ayrılmış Bile Olsa Eski Forumunun Özel Bilgilerini Çıkarı İçin Kullanamaz.

5- ADİL OLMAK :
Kendisine Haksız Rant Talep Edilmesini Kabul Etmez, Aracılık Yapmaz, Aracılık Yapmaları İstemez. Kendisine Yapılacak Bu Yöndeki Teklifleri Reddeder. Yüksek Ahlaka Uygun Tutum ve Davranış İçinde Olur.

6- BAŞKALARININ HAKKINI KORUMAK :
Üyeleri İle Olan İlişkilerinde; Dürüstlük, Adil Yönetim, Eşitlik, Kişiliklerine Saygı ve Güvenli Eğlence Ortamı Sağlar. Kişileri Yasalara Aykırı İşlemler Yapmaya Zorlamazl. Üyelerin Hakları İle İlgili Irk, Renk, Cinsiyet, Din, Siyasi Düşünce, Felsefi İnanç, Mezhep Ayrıcalığı Yapmaz.

7- YASALARA KARŞI SAYGILI OLMAK :
Üyeler Tüm Faaliyetlerinde Ülkemizin ve İş Yaptığı Ülkelerin Hukuk Düzenine Saygı Gösterir ve Yasalara Uyar. Yasadışı Ya Da Suç Olacak Faaliyetlere Girmez. İş ve Toplum Ahlakının Onaylamayacağı Yol ve Yöntemlere Başvurmaz.

8- ÜYELİK SORUMLULUĞU :
Toplumsal Sorumluluğun Gereklerini Yerine Getirirler.

9- ÇEVRE BİLİNCİ :
Çevrenin Korunması İçin Her Türlü Özveriyi Sağlar. Çevre Bilincinin Yayılması İçin Çalışmalar Yapar.

10- ÜYE SORUMLULUĞU :
Forum Hakkında Kamuoyunda Haksız Tutum ve Davranış İçine Girmez. Forum Tüzüğüne Aykırı ve Forumu Lekeleyen Eylem, İşlem Yapamaz.

11-PAYLAŞIMLAR
Kuluckaclub.com, alt portallarında ve diğer servis sayfalarında yer alan tüm bilgiler, resimler, dokümanlar, haritalar, video görüntüleri ve diğer kaynaklar bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. Sitemizde yer alan bu bilgiler, doğru, güncel ve tam olarak düşünülmemelidir. Hukuki yada tıbbi açıdan yada diğer uzmanlık gerektiren hizmetlerden biri tarafından verilen, danışmanlık yada tavsiye niteliğindeki bilgiler ile bir tutulmamalıdır.
MAİL : aytackececi@kuluckaclub.com
Kümesi: http://www.kuluckaclub.com/forum-aytac-kececi
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi