Kulucka Club

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1001 derde deva elma sirkesi
(06-11-2012, Saat: 12:45 AM)Aytaç KEÇECİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-11-2012, Saat: 12:44 AM)Serhat BEYAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Kuşların Banyo suyunada koyuyorum, Tüyleri acaip gür ve parlak oluyor,ve bütün mikropları kırıyor.. tek kötü yani kokusu Smile

Ozaman Ben Aldığım Ördeklerin Suyuna koyayım, Onlar Suyla Oynuyorlar, Hiç Değilse Onların Tüylerine Faydası Olur Wink Güzel Fikir Wink

Yanlız Abi ördeklerin gözünü yakabilir Belki? Smile
(06-11-2012, Saat: 12:46 AM)Burhan ÖZDEMİR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynen kokusundan dolayı içmemezlikte yapıyorlar ama susayınca mecbur içiyorlar ben güvercinlere denedim banyo sularına koydum girmediler:d temiz su koydum girdiler...

Ben Vazgeçtim Ozaman Smile

(06-11-2012, Saat: 12:48 AM)Serhat BEYAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-11-2012, Saat: 12:45 AM)Aytaç KEÇECİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-11-2012, Saat: 12:44 AM)Serhat BEYAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Kuşların Banyo suyunada koyuyorum, Tüyleri acaip gür ve parlak oluyor,ve bütün mikropları kırıyor.. tek kötü yani kokusu Smile

Ozaman Ben Aldığım Ördeklerin Suyuna koyayım, Onlar Suyla Oynuyorlar, Hiç Değilse Onların Tüylerine Faydası Olur Wink Güzel Fikir Wink

Yanlız Abi ördeklerin gözünü yakabilir Belki? Smile

Vazgeçtim Ben Bu Sirke İşinden Big GrinBig GrinBig Grin
MAİL : aytackececi@kuluckaclub.com
Kümesi: http://www.kuluckaclub.com/forum-aytac-kececi
Ara
ördeklerin gözünü yakıp yakmayacağını bilmiyorum ama sen sularında kullan ama 1günden fazla kalmasın....
05318974172
Ara
(06-11-2012, Saat: 12:57 AM)Burhan ÖZDEMİR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ördeklerin gözünü yakıp yakmayacağını bilmiyorum ama sen sularında kullan ama 1günden fazla kalmasın....

Hımm... Ne Yapıo Uzun Süre Kalınca... ?
Ara
bende tam bilmiyorum ama bana söyleyende öyle söyledi 1günden fazla kalmasın sonra temiz su ver 1gün kalsın sonra yine sirke ver dedi söyleyenin yalancısıyım...
05318974172
Ara
(06-11-2012, Saat: 01:11 AM)Burhan ÖZDEMİR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bende tam bilmiyorum ama bana söyleyende öyle söyledi 1günden fazla kalmasın sonra temiz su ver 1gün kalsın sonra yine sirke ver dedi söyleyenin yalancısıyım...

Boşwer Ozaman Ben Bu sirke İşine Hiç Girmiyeyim Wink Vitaminle Bu İşi Yürütürüz... İnan Bu Hobiye Başlayalı Sanırım 3 Yıl Oldu Gibi... Bir Kere Bile Hiçbir Vitamin, İlaç vs. Bişey Kullanmadım. Yem Olarakta Sadece Buğday Verdim... Ama Kanatlılarım Hep Sağlıklı Tüyleri Hep Parlaktı... Bu Süre Zarfında 4-5 Civciv ve 1 Horoz Öldü Sadece... Bakalım Bu Sefer Neler Değişecek..
Ara
sende desene kuru kuru hayvan baktın
hayvanlar yem konusunda çok şansız senin eline düştüğüne
Ara
ihmal etmeyin arada kullanılması gerekli diye hortlatıyorumSmile
Ara
Ahmet bey sirkeye konusuna bir katki yapmak istiyorum.
Cok yemek yediniz hazimsizlik var soda yerine. Yarim bardak suya bir corba sirke
Koyup icin 20. Dakika sonra. Skikintilarinizin gittigini goreceksiniz. Tavsye edeim. Ben hep bu sekilde hazimsizliklarimi gideririm Tabii bu isi midesi
Saglam olanara tavsiye ederim.
Herkeze saglikli gunler mutluluklar dilerim,
Sabri yesilel
TAŞ YEŞERMEZ GECMİŞ OLSADA NEVBABAHAR
TOPRAK OL BAK NASIL GULLER ACAR
TAŞ GİBİ İDİN COK GONUL KIRDIN YETER
TOPRAK OL USTUNDE HOŞ GULLER BİTER

MEVLANA
Ara
Evet benim mide çok sakat daha yeni bakımdan çıktı 2 ay rahatımSmile
Ara
Yıllardır biz, elma sirkemizi kendimiz yapar ve her türlü işimizde kullanırız. Çamaşır ve bulaşıktan tutun da hayvanların içme suyu hatta kendi sağlığımızda bile Allah'ın izni ile kullanırız. Ağız yaraları, boğaz bademcik hastalıkları başta olmak üzere güvenle kullanılabilir. Sirke çok iyi bir dezenfektan ve antioksidandır. Tabii her şeyin fazlası zarar olduğu gibi sirkenin de fazlası sağlık yönünden zararlı olabilir.
Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.(Hz.Mevlana)
Ara
Big Grin 
Ben uzum sirkesi kullaniyorum cok ise yariyo Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Rainbow ELMA SİRKESİ Harun İRTEM 0 591 08-17-2014, Saat: 03:35 PM
Son Yorum: Harun İRTEM
Rainbow ELMA SİRKESİ Harun İRTEM 1 727 08-16-2014, Saat: 12:33 PM
Son Yorum: Metin AYDIN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi